Pigūs bilietai iš Milano į daugelį Pietryčių Azijos šalių – vos nuo 331 EUR į abi puses!

Dar vienas puikus pasiūlymas Azijos gerbėjams! Prabangioji Omano nacionalinė oro linijų bendrovė „Oman Air“ atpigino bilietus iš Milano įvairiausiomis Pietryčių Azijos kryptimis! Nukeliauti daug pigiau, nei reguliari bilietų kaina iš Šiaurės Italijos sostinės dabar galima į visą eilę didžiausių Azijos valstybių sostinių: Bankoką, Singapūrą, Kvalą Lumpūrą, Kolombą, Manilą, Katmandu ir kt. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 331 EUR už kelionę į abi puses. Visi skrydžiai vykdomi per „Oman Air“ bazę Muskato mieste Omane, kuriame Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Verta atskirai pažymėti, kad į visų „Oman Air“ skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 30 kg sveriantis bagažas. Lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Milaną iš Lietuvos pigiai ir paprastai galite pasiekti pigių oro linijų bendrovių pagalba!
Pietryčių Azija – regionas, kuris driekiasi į pietus nuo Kinijos ir Japonijos, apimantis ir dalį Indijos ir Ramiojo vandenyno salų. Tai kalnų, salų ir plačių lygumų kraštas, viliojantis savo paslaptingumu bei didybe, žavintis grožiu ir kontrastais. Tiems, kurie niekada nekeliavo po Aziją savarankiškai, kurie grožėjosi nuotraukomis kelionių organizatorių tinklapiuose, gali pasirodyti, kad tai rojaus kampelis, kur visus metus šviečia saulė, šiltas vanduo, skanus maistas, nuostabi, egzotiška gamta. Kitus gi atvirkščiai, šis regionas gąsdina tikrais ir tariamais pavojais: galimomis infekcijomis, kiekviename žingsnyje sutinkamomis didžiulėmis gyvatėmis ir nesuprantama kultūra. Egzotinės kelionės dažnam asocijuojasi su tolimaisias kraštais ir, pirmiausiai, būtent – su Pietryčių Azija. Į pastarąjį regioną keliautojai iš Lietuvos plūsta visais metų laikais. Gal tarp jų norite atsidurti ir Jūs? 🙂
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2017 sausis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Milanas-Muskatas-vienas Azijos miestų-Muskatas-Milanas
Pigiausi bilietai iš Milano kainuoja į Singapūrą, kurių kaina prasideda nuo jau minėtų 331 EUR už kelionę į abi puses. Į kitus miestus (Bankoką, Kvala Lumpūrą, Manilą ir kt.) bilietai kainuoja šiek tiek brangiau. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Milanas-Singapūras-Milanas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Milanas-Kvala Lumpūras-Milanas kainuoja šiek tiek daugiau – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Milanas-Bankokas-Milanas bilietų kaina prasideda nuo 336 EUR – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Į Šri Lankos sostinę bilietų kaina prasideda nuo 347 EUR – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Pigūs bilietai į Nepalą bei jo sostinę Katmandu prasideda vos nuo 375 EUR už kelionę į abi puses. Bilietus galima nusipirkti čia:

Milanas-Manila-Milanas kainuoja daugiausiai – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir kelionės kryptis, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Milaną į vieną Pietryčių Azijos šalių su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.