Wow! Pigūs bilietai iš Milano į Kvalą Lumpūrą, Malaiziją, bei Manilą, Filipinai – vos nuo 240 EUR į abi puses!

Tai bent pasiūlymas Azijos gerbėjams bei svajojantiems ten išvykti atostogų! Prabangioji Omano nacionalinė oro linijų bendrovė „Oman Air“ paskelbė apie atpigintus bilietus iš Milano į Filipinų ir Malaizijos sostines. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 240 EUR už kelionę į abi puses. Visi skrydžiai vykdomi iš Milano per „Oman Air“ bazę Muskato mieste Omane, kuriame Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Verta atskirai pažymėti, kad į visų „Oman Air“ skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 30 kg sveriantis bagažas. Lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Milaną pigiai ir patogiai pasiekti iš Lietuvos galima su „Wizz Air“ arba „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais.
Pietryčių Azija – regionas, kuris driekiasi į pietus nuo Kinijos ir Japonijos, apimantis ir dalį Indijos ir Ramiojo vandenyno salų. Tai kalnų, salų ir plačių lygumų kraštas, viliojantis savo paslaptingumu bei didybe, žavintis grožiu ir kontrastais. Tiems, kurie niekada nekeliavo po Aziją savarankiškai, kurie grožėjosi nuotraukomis kelionių organizatorių tinklapiuose, gali pasirodyti, kad tai rojaus kampelis, kur visus metus šviečia saulė, šiltas vanduo, skanus maistas, nuostabi, egzotiška gamta. Kitus gi atvirkščiai, šis regionas gąsdina tikrais ir tariamais pavojais: galimomis infekcijomis, kiekviename žingsnyje sutinkamomis didžiulėmis gyvatėmis ir nesuprantama kultūra. Egzotinės kelionės dažnam asocijuojasi su tolimaisias kraštais ir, pirmiausiai, būtent – su Pietryčių Azija. Į pastarąjį regioną keliautojai iš Lietuvos plūsta visais metų laikais. Gal tarp jų norite atsidurti ir Jūs? 🙂
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2016 birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Milanas-Muskatas-Manila arba Kvala Lumpūras-Muskatas-Milanas
Pigiausi bilietai iš Milano kainuoja į Kvalą Lumpūrą, kurių kaina prasideda nuo jau minėtų 240 EUR už skrydžius į abi puses. Į Manilą bilietai kainuoja kiek brangiau – 307 EUR. Pigiausius bilietus galite įsigyti tik oficialioje „Oman Air“ svetainėje adresu http://www.omanair.com/en/. Svetainėje už akcijines kainas galima lengvai susidėlioti ilgesnę ar trumpesnę kelionę į Pietryčių Aziją. Skrydžių rezervacijos į Kvalą Lumpūrą už 240 EUR pavyzdys:
Varavalli2
Skrydžių rezervacijos į Manilą už 307 EUR pavyzdys:
Varavalli1
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir kelionės kryptis, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Milaną į vieną Pietryčių Azijos šalių su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Viešbučiai Malaizijoje ir Filipinuose yra labai pigūs ir komfortabilūs. Kaip pavyzdį pateikiame netoli nuo Manilos esančioje Boracay saloje 3* „Surfside Boracay Resort And Spa“ poilsio komplekso esančio tiesiog ant jūros kranto savaitės nuoma atsieina vos 282 EUR arba 40,30 EUR/para dviems žmonėms (pusryčiai įskaičiuoti). Viešbutis yra visiškai ant jūros kranto ir Booking.com svetainėje lankytojų vertinamas net 9,0 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Boracay_resort
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį bet kurioje Malaizijos ar Filipinų vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.