Apie musLietuvoje daugelis vis dar nedrįsta keliauti savarankiškai. Labai gajūs du stereotipai: kad keliauti savarankiškai neva yra pavojinga (užmuš, apvogs, išprievartaus…) ir brangu. Iš tiesų sukčiai gali išvilioti jūsų pinigus ir namuose, o užpultas galite būti ir einant į parduotuvę apsipirkti tame pačiame Vilniuje ar Kaune.
Keliauti nereikia bijoti! Pasaulyje labai mažai šalių, kuriose iš tiesų yra pavojinga.

SignJei laikysitės elementaraus atsargumo, pavojai bus minimalūs. Bijoti nesusikalbėti taip pat nereikia – jei nemokate kalbų, gestų kalba veikia visame pasaulyje, tikrai neprapulsite. O dėl brangumo… Būtent šioje svetainėje ir stengsimės visiems įrodyti, kad keliauti savarankiškai yra 3-5 kartus pigiau, nei keliaujant per kelionių agentūras, kurių kelionių paketai būna iš anksto sudėlioti ir neįmanomos jokios korekcijos.
Savarankiškai keliaudami – Jūs savo kelionės šeimininkas! Ir būsite bei keliausite būtent ten, kur Jums patinka!

Tik mūsų svetainėje Jūs rasite tikrai puikius pigių bilietų pasiūlymus, kuriais pasinaudoję galėsite nuskristi į Pietų Amerikos šalis už mažiau nei 300 EUR, o į Aziją – už mažiau nei 200 EUR 🙂 Netikite, kad būna tokių bilietų? Pasinaudokite paieška puslapio viršuje ir tuo įsitikinsite patys 🙂 Jei nepasitikit savo jėgomis – kiekvienam Jūsų padėsim susirasti ir susiplanuoti pigiausią įmanoma kelionės variantą ir įsitikinsite patys, kad keliaujant savarankiškai į tolimas šalis, galima sutaupyti šimtus ar net tūkstančius eurų.
Antra, žymiai praplėsit savo kelionių geografiją: keliaujant savarankiškai galite nuvažiuoti ten, kur agentūros neveža, ir patys pasirinkti, kiek ir kur norite būti.
Trečia, turėsite unikalią galimybę pabūti ne su turistų minia ir daug artimiau pabendrauti su vietos žmonėmis. Tik taip pajusite tikrąją keliautojo dvasią.

Tokiai savarankiškų keliautojų kategorijai bus ir skirta ši svetainė! Jei susidursite su sunkumais ar reikės pagalbos – visada galite kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais arba klausdami komentaruose dominančios informacijos. Padėsime, kuo galėsime. Jei reikės – nupirksime ir bilietus, bei padėsime dėliotis kelionės planą! 🙂 Įsitikinsite, kad lanksčiai ir iš anksto planuojantis kelionės laiką, nuskristi į kokią nors Europos šalį išeis pigiau, negu nuvažiuoti iki Klaipėdos ar Palangos.
Sieksime, kad ši svetainė taptų visų savarankiškas keliones mėgstančių keliautojų puslapis nr. 1 🙂
Stengsimės reguliariai atnaujinti ir Jums pateikti:

  • Karščiausias skrydžių akcijas
  • Pigiausių bilietų pasiūlymus
  • Įvairiausias kelionių idėjas
  • Didžiausias viešbučių nuolaidas