Pagalba

Jei Jums reikia pagalbos planuojant kelionę, ieškant pačių pigiausių bilietų į Jūsų kelionės tikslą ar rezervuojant gerus viešbučius pačiomis pigiausiomis kainomis – kreipkitės į mus ir būtinai Jums pagelbėsime!
Galime padėti šiais ir kitais klausimais:

 • Pigių bilietų suradimas pagal Jūsų nustatytus kainų limitus ir nupirkimas (net jei neturite kreditinės kortelės)
 • Viešbučio geriausio varianto parinkimas ir rezervavimas pačia pigiausia įmanoma kaina (net jei neturite kreditinės kortelės)
 • Kelionės plano sudarymas
 • Pervažiavimo iš taško A iki taško B kelionės metu svečioje šalyje suradimas pačia geriausia kaina
 • Pagalba nuomojantis automobilį bet kuriame Pasaulio taške
 • Kiti organizaciniai klausimai

Užklausos forma dėl pigių bilietų paieškos


Friendly
Užklausas dėl pigių bilietų individualių paieškų pageidaujame gauti tik elektroniniu paštu arba užpildžius šią formą.

Būtų gerai, jei rašydami užklausą iškart nurodytumėte:

1. Preliminarią kelionės pradžios datą (ar jos intervalą)
2. Kelionės trukmę, apytikslią kryptį (ar kryptis), keliaujančių žmonių kiekį
3. Išvykimo miestą (-us). Pažymime, kad iš Vilniaus ar Kauno oro uostų galime surasti pigius skrydžius po Europą. Skrendant į kitus žemynus galimybė rasti labai pigius bilietus iš Lietuvos – menka. Rekomenduojame išplėsti išvykimo oro uostų sąrašą įtraukiant bent jau aplinkinių valstybių sostines, t.y. Rygą, Varšuvą, Minską ir pan. Taipogi ieškant geriausios bilietų kainos patariame pridėti ir tolimesnius, iš Lietuvos tiesioginiais „RyanAir“ ar „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais pigiai ir patogiai pasiekiamus oro uostus, tokius kaip Oslas, Stokholmas, Berlynas, Frankfurtas, Kopenhaga ir pan. Šansai surasti pigius bilietus už pačią geriausią kainą turint tokią išvykimo miestų pasirinkimo laisvę smarkiai išauga.
4. Būtinai prašome nurodyti ir apytikslią bilietų kainą, kurios Jūs tikitės/ji Jus tenkintų kaip potencialų pirkėją Jūsų norima keliauti kryptimi. Sunku apsispręsti ir nustatyti bilietų sumą? Visada galite pasinaudoti puslapyje veikiančia paieška, kad galėtumėte palyginti mūsų jau anksčiau rastas pigių bilietų akcijas, kurios buvo publikuotos mūsų svetainėje.
5. Galite paminėti ir kitus Jums svarbius kelionės aspektus, kaip pvz.: kad kelionė būtų su ne daugiau 1-2 persėdimais arba nurodyti avialinijų prioritetus, su kuriomis norėtumėte (ar nenorėtumėte) skristi.


Papildoma informacija


Kodėl galima mumis pasitikėti? Esame aktyvūs ir keliones dievinantys žmonės! Turime nemažai patirties planuojant savo ir kitų žmonių keliones visuose Pasaulio kampeliuose, pradedant Pietų Amerika ir baigiant Australija. Ne paslaptis, kad detalus kelionės plano sudarymas užima nemažai laiko ir pastangų. Ne visi tai moka ir ne visiems tai patinka. Tad pabandykite savo atostogas patikėti mums! photo.gif Esame aplankę nemažai Pasaulio šalių, jų skaičius viršija 50 šiuo metu, tad patirties tikrai turime. Jei vyksite į tą šalį, kurioje jau buvome, galėsim pasidalinti ir praktiniais patarimais, susijusiais su būtent ta šalimi. Pasistengsim tikrai Jūsų nenuvilti. Jei, žinoma, nepasididžiuosit kreiptis smartass.gif

Praktinius patarimus kelionių planavime ar organizaciniais klausimais galime padėti planuojant išvykas į šias valstybes (kurias, žinoma, jau buvom aplankę, kai kurias – jau ne po vieną kartą): Armėnija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Kipras, Vokietija, Ispanija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Graikija, Kroatija, Šveicarija, Vengrija, Italija, Liuksemburgas, Latvija, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Slovėnija, Turkija, Gibraltaras, Argentina, Brazilija, Paragvajus, Australija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Indonezija, Izraelis, Kambodža, Šri Lanka, Filipinai, Tailandas, Bolivija, Peru, Panama, Kolumbija, Havajai, Kanarų salos, Naujoji Zelandija, Vietnamas, Mianmaras, Jordanija, Kanada). Netrukus prie šio sąrašo prisidės ir Malaizija su Singapūru ax.gif Apie nuotykius, patirtį, netikėtumus bei išlaidas tolimosiose šalyse galite perskaityti šiame blog’e: http://skersis.wordpress.com/


Patarimai kaip keliauti pigiai!


 • GaublysPirmoji ir pati svarbiausia taisyklė – būti greitesniam už kitus!!! Ne paslaptis, kad daugelis žmonių „medžioja” pigius bilietus, kurių nėra daug. Tradiciškai po avialinijų akcijų paskelbimo būna nustatyti tam tikri limitai akcijinių pigių bilietų. Ir visiškai normalu, kad kuo kaina yra geresnė, tuo pigūs bilietai greičiau pasibaigia. Tad užmačius mūsų svetainėje tikrai gerą pasiūlymą, siūlytumėme ilgai negalvoti ir čiupti jį kuo greičiau. Ne kartą susidūrėm su situacija, kai žmonės iškart neperka/neturi galimybės įsigyti pigių bilietų, o po kelių valandų pasiūlymas jau – negrįžtamai dingęs. (lost3)
 • Antroji taisyklė – prieš perkant pasidomėti, ar pradinis kelionės taškas pigiai ir patogiai pasiekiamas iš Lietuvos (jei čia Jūs gyvenate, žinoma). Ne paslaptis, kad iš Lietuvos pigių tolimų skrydžių beveik nebūna arba būna labai retai. Kur kas lengviau reikalingus skrydžius „pagauti” kelionę pradedant Vokietijoje, Lenkijoje, Norvegijoje ar kitose šalyse. Atsiradus pigiam pasiūlymui, kuris Jus domina, prieš pirkdami bilietus pasidomėkite, ar patogu kelionės starto vietą pasiekti iš Lietuvos. Jei tai – Lenkija, Latvija ar Baltarusija – šio klausimo nebelieka, nes į kaimynines šalis galima pigiai nuvykti tarptautiniais autobusų maršrutais. Bet jei iki pasirinktų pigių bilietų pradinio oro uosto reikia skristi, reiktų atkreipti dėmesį į savaitės dienas (kad tomis dienomis būtų skrydžių iš Lietuvos Jums reikalingą oro uostą), skrydžių laikus (kad jie neprasilenktų) ir pačius oro uostus (nes kaip žinia, nors „RyanAir“ ar „Wizz Air“ skrydžiai pigūs, bet šių bendrovių lėktuvai atskrenda ne į centrinius oro uostus, į kuriuos dar reikės pervažiuoti (bus gaištamas laikas + pervažiavimai nebus nemokami). Kaip pvz.: pigus tolimasis skrydis iš Frankfurto – labai geras variantas, nes į Frankfurtą galima labai pigiai nuskristi tiek su „RyanAir“ ar „Wizz Air“ bendrovių lėktuvais. Bet jei Jūsų tolimasis skrydis iš Frankfurto bus pirmoje dienos pusėje, Jūs į jį greičiausiai nespėsite, nes pigių oro linijų bendrovių lėktuvai atskris į Frankfurto Hahn’o oro uostą tikrai ne iš pačio ryto, o iš jo reikės dar pervažiuoti į pagrindinį Frankfurto International oro uostą, kas užtruks tikrai ne pusvalandį ar valandą laiko. Jei nespėjate, gali tekti skristi iš Lietuvos į kelionės pradžios tašką išvakarėse, nakvoti tarpiniame kelionės taške, o visa tai didina kelionės kainą ir sugaištą laiką. Viską suskaičiavus kartais gaunasi taip, kad labiau apsimoka pirkti, kad ir ~100 EUR brangesnį skrydį iš kaimyninių Lietuvai šalių, nei pirkti 100 EUR pigesnius bilietus iš tolimesnių valstybių, į kurias dar reikės nuskristi, organizuotis pervažiavimus ir gaišti laiką. Jei Jums tai atrodo pernelyg sudėtinga – patikėkit savo kelionės suplanavimą ir bilietų nupirkimą mums! (optimistic)
 • Trečioji taisyklė – ne pigių bilietų akcijas derinti prie atostogų, o atostogas prie pigių bilietų. Esame sulaukę ne vieno prašymo, kad reikalingi pigūs bilietai konkrečiomis datomis, neturint jokios „laisvės” datų pasirinkime. Tokiomis sąlygomis rasti kažką patrauklaus yra labai sudėtinga. Gali, žinoma, pasisekti, ypač, jei iki kelionės pradžios likę dar daug laiko, bet gerokai paprasčiau yra turėti bent savaitės ar dviejų paklaidą nuo kelionės pradžios ar pabaigos datos, ir tam laikotarpiui ieškoti pigių bilietų bei derinti juos prie savo atostogų. Žinoma, ne visada ir ne visiems taip išeina, bet kuo bilietų pasirinkimo „laisvė” didesnė, tuo didesnis šansas nusipirkti rekordiškai pigius bilietus rolleyes.gif
 • Ketvirtoji taisyklė – Naudokitės puslapyje veikiančia paieška. Kartais pirmame puslapyje nematomas pasiūlymas būna vis dar aktualus ir „veikiantis”. Paieškos laukelyje (jis yra viršuje) suveskite Jus dominantį raktinio žodžio šaknį (nebūtinai vesti pilną žodį ar miesto pavadinimą, užtenka įvesti „Bank” ar „Tailand”) ir Jums paieška parodys visus mūsų siūlytus pigių kelionių pasiūlymus į Bankoką ar Tailandą. Galėsite pasilyginti įvairius kainų lygius, akcijų datas ir, kaip jau minėjome, gali būti ir taip, kad senesnis pasiūlymas gali būti vis dar aktyvus, nors naujesni pasiūlymai jau dingę. Kiekvienas atvejis individualus!

Jei neradote nieko, kas Jus domina ir kas Jums yra aktualu / arba visos akcijos jau nebegaliojančios, visada galite su mumis susisiekti arba Facebooko grupėje, arba Kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais. Klauskite, komentuokite po pasiūlymais, būkite pastebimi ir mes (ar kiti mūsų puslapio lankytojai) Jums tikrai padės atsakydami į Jums rūpimus klausimus. Individualias užklausas dėl pigių bilietų paieškų pageidaujame gauti tik elektroniniu paštu. Smulkesnė informacija, ką reikia pateikti užklausoje, esame pateikę „Kontaktų” puslapyje.

Ačiū, kad lankotės ir sėkmės keliaujantiems!
Rich_travels

81 thoughts on “Pagalba

 • 2022-02-10 at 07:59
  Permalink

  Sveiki. Norime aplankyti Kosta Rica rudenį. Patarkite kokiu maršrutu geriausia skristi, kokios optimalios bilietų kainos.

  Reply
  • 2022-02-10 at 09:49
   Permalink

   Sveiki, pasinaudokite puslapyje veikiančia paieška: https://www.pigusbilietai.lt/?s=kosta+rika
   Rasite naujienas, kurias buvome skelbę apie pigius bilietus į Kostą Riką. Matosi buvusios kainos, išvykimo oro uostai ir pan. Bendrą vaizdą susidaryti tikrai galima. O jei norite užsakyti individualią bilietų paiešką pagal Jūsų pageidavimus, tuomet reiktų užpildyti KONTAKTAI skiltyje esančią formą.

   Reply
 • 2019-12-23 at 16:45
  Permalink

  Sveiki. Gal galėtumėt atsiųsti pavyzdį kur ieškoti pigesnių bilietų į Tenerifę iš Rygos. (o gal jau ir iš kitų miestų atpigo, ar atpigs po švenčių) Orientaciniam 2020 balandžio 09 – 21 d laikotarpiui.
  Ir dar……. GRAŽIŲ JUMS ŠVENČIŲ….IR SĖKMINGŲ KELIONIŲ KITAIS METAIS…..

  Reply
 • 2019-11-25 at 19:05
  Permalink

  sveiki, jie6kau bilietu i berlina gruod=io 23-24 dienai, atgal apie 29d

  Reply
 • 2019-10-04 at 10:51
  Permalink

  Laba diena,
  Gal galite parekomenduoti pigius skrydžius kelionei per Kalėdas? Domina laikotarpis nuo gruodžio 21 (+-5 dienos) iki gruodžio 31 (+-5 dienos). Prioritetai į šiltus kraštus, bet gali būti visur. Į egzotinius kraštus būtų per tolima kelionė, nes kelionė su vaikais. Iš anksto labai ačiū!

  Reply
  • 2019-12-30 at 23:53
   Permalink

   Laba diena .Gal galite padeti su pigiais skrydziais i Delhi is Vilniaus vasario 14 (13)d -vadario 22(20,21) d.Labai jums aciu.Parasykite jusu telefona.

   Reply
   • 2020-01-01 at 20:41
    Permalink

    Janina, puslapyje yra KONTAKTAI skiltis, kurioje yra visa Jums reikalinga informacija

    Reply
 • 2019-09-25 at 13:44
  Permalink

  Sveiki, kur dingo jūsų naujienlaiškiai? Labai trūksta <3

  Reply
  • 2019-09-25 at 16:25
   Permalink

   Sveiki… Faktiškai kas savaitę sulaukiame šio klausimo 😥 Deja, bet gerų naujienų neturime 🙄 Turbūt, Jums neįdomi bus techninė naujienlaiškių siuntimo pusė, bet esmė tokia, kad pasikeitė (atsinaujino) techninė platformos, kurioje palaikomas puslapis, pusė ir norint vykdyti naujienlaiškių siuntimą (ir kai kurias kitas funkcijas, kurios buvo įdiegtos į puslapį), reikia padirbėti su PHP programavimu, ko mes nesugebame 🙂 Todėl patys problemos negalime išspręsti, o kieno nors paprašyti pagalbos taip pat neturime. Todėl šioje vietoje esame aklavietėje. Ne visi programiniai atnaujinimai išeina į gerą, nes kai kurie įneša tik labai daug galvos skausmo bei suėda begalę laiko stengiantis prie tų naujovių pritaikyti jau veikusią svetainę.

   Reply
   • 2019-10-03 at 08:57
    Permalink

    Labas rytas, dėkoju už atsakymą. Tikiu, kad ateityje viskas susitvarkys.
    Sėkmės Jums!

    Reply
    • 2020-02-07 at 10:44
     Permalink

     Gudrilapė > Puslapis jau gerokai ir atsinaujino 🙂

     Reply
 • 2019-08-19 at 13:35
  Permalink

  Sveiki,gal galėtumėte patarti. Man reikalingas bilietas iš Madrido į Vilnių pirmomis gruodžio dienomis. Ryanair vis dar neskelbia skrydžių tvarkaraščio (nurodo tik iki spalio 24,nėra net lapkričio mėn). Galbūt žinote ar jie apskritai vykdys skrydžius minėta kryptimi? O gal planuoja panaikinti? Ačiū

  Reply
  • 2019-08-19 at 18:02
   Permalink

   Sveiki, „RyanAir” nevykdys skrydžių į Madridą nuo spalio pabaigos. Ir, kas blogiausia, neplanuoja šios krypties atnaujinti. Todėl jei norėsite skristi į Madridą po spalio pabaigos, teks skristi su persėdimais

   Reply
   • 2019-08-20 at 15:13
    Permalink

    Ačiū! Labai smagu,kad padėjote,ieškosiu bilietų su persedimu.

    Reply
 • 2019-05-08 at 22:44
  Permalink

  Sveiki, planuojames kelione. Nera u yra nes kelione lektuvu iki tasko yra su persedimais. Briuselyje. Laukimo laikas nurodomas 59min.pagal bilieto informacija pateikta turime atskristi I briuseli 20.10 O kitas isskrenda 21 valanda. Kiek realu speti islipti is lektuvo ie speti I kita:)? Aciu uz atsakyma

  Reply
  • 2019-05-09 at 14:45
   Permalink

   Jei tai jungtinis skrydis, tai persėdimo laikas Jūsų jaudinti nelabai turi. Na, o jei tai atskiri skrydžiai, tuomet jau visa atsakomybė tenka Jums

   Reply
   • 2019-07-31 at 11:19
    Permalink

    Laba diena, gal galite patarti kaip pigiau nuskristi I Zanzibarà žiemá arba lapkričio mėnesį? Ir kur patartumėt ten apsistoti. Norėtusi paguventi keliose salos vietose.aciū.

    Reply
    • 2019-07-31 at 22:50
     Permalink

     Sveiki, Arvydai, o kas yra „pigiau”? Kaip jau esame susidūrę ne kartą, tą „pigiau” sąvoką kiekvienas įsivaizduoja skirtingai. Jei norite užsakyti individualią bilietų paiešką, tai Jums reiktų detaliai nurodyti ko norite, ko tikitės ir atsiųsti šį užklausimą mums KONTAKTAI skiltyje nurodytu el. paštu 🙂

     Reply
 • 2019-01-15 at 12:50
  Permalink

  Laba diena
  nusprendėme keliauti į Jordaniją spalio menesį savaitei laiko. Gal galetumėt patarti: ar verta pirkti Jordan pass, ar verta tiketis keliauti viešuoju transportu, ar nuomuotis mašiną? Iš Amano kaip nukeliauti į Wadi Run? Ekskursijas užsisakyti internetu ar vietoj?
  Būsiu dėkinga už bet kokią suteiktą informaciją

  Reply
  • 2019-01-15 at 19:10
   Permalink

   Sveiki,
   Kartu su Jordan pass’u gausite vizą, todėl jį tikrai reikia įsigyti. Dar į jo kainą įeina ir 40 lankytinų objektų nemokamas lankymas, tame tarpe ir Petra. Mes nuomavomės automobilį ir keliavome patogiai ir be problemų. kokių ekskursijų norite? Jeigu klausiate apie Wadi Rum, galima iš anksto užsisakyti nakvynę ir tuo pačiu ekskursiją. Bet prie įvažiavimo į dykumą laukia pakankamai norinčių ekskursiją pravesti, taigi galima tą padaryti ir vietoje.

   Reply
 • 2018-10-24 at 17:23
  Permalink

  Ohoooo. Ačiū už komentarą ir nerožinį vaizdą ko tikėtis. Gaila kad pavėluota. Visi skaityti aprašymai apie NZ sako, kad tai verta dėmesio šalis. Kad jau turim bilietus, tai važiuosim patikrinti Jūsų teiginių. Kitą kartą Jūsų nuomonės paklausiu iš anksto.
  Beje, kita šalis kurią noriu pamatyti Kosta Rika,…bilietų dar neturiu. Kokia Jūsų nuomonė apie šią šalį.

  Reply
  • 2018-10-24 at 17:38
   Permalink

   Na, kiekviena kelionė – atskira istorija 🙂 Gal Jums ten patiks, bet tokiu atveju būtų labai įdomu sužinoti – kuo NZ patiko 🙂
   Prie viso to – nereikia kliautis kitų žmonių nuomonėmis. Geriau vieną kartą pamatyti pačiam, nei 100 kartų išgirsti.
   Kosta Rikoje neteko pabuvoti, tad komentarų apie šią šalį neturiu. Bet jei domina Top-3 šalių ,kuriose teko lankytis, tai būtų:
   1. Brazilija
   2. Bolivija
   3. Australija

   Reply
 • 2018-10-23 at 13:17
  Permalink

  Laba diena.
  Gal galėtumėt duoti patarimų apie Naujojoje Zelandijoje lankytinas vietas, ne visų turistų pamėgtas vietas, bet daugiau kur reiktų nuvykti, pamatyti, išbandyti.
  Tobulinam kelionės maršrutą.
  Pirkdami bilietus pasinaudojom jūsų pasiūlimu sausio mėn.
  Ačiū.

  Reply
  • 2018-10-23 at 19:15
   Permalink

   Sveiki, Vaidai,
   Naujoji Zelandija – viena labiausiai nuvylusiu saliu, kuriose teko lankytis. Todel ten skristi tikrai nerekomenduojame. Bet jei jau bilietai nupirkti, tai jau post factum. Zinoma, Jusu klausimas bus: kas nepatiko? Ogi viskas. Ten nera kas gali patikti. Ezerai, kalnai, lygumos. Ezerai, kalnai, lygumos. Ezerai, kalnai, lygumos. Pirmas 3 dienas buna idomu. Po to jau pradeda imti nuobodulys. Tuos pacius kalnus ir ezerus gali rasti visai netoli: Zakopaneje ar Sveicarijoje. Ir nereiks skristi per puse pasaulio. Prie bet kurio ezero nuvaziavus atrakcijos tos pacios: pesciuju zygiai, pasivezinimai dviraciu, pasiirstymai valtele po ezera 🙂 Ar del to verta skristi i Zelandija? Nemanau… Zinoma, yra ir idomesniu atrakciju, kaip skrydis su malunsparniu ar lekimas greitaeigiu kateriu per bangas. Bet kainos… Asmeniskai pas save i Facebook buvau ikeles Naujosios Zelandijos atrakciju kainas ir kaip jos sokiruoja. Maziau uz 100 EUR ten nieko neimanoma rasti, ten elementariausia dviracio nuoma parai laiko kainuoja 40-50 EUR 🙂 Testi? Tesiam… Naujosios Zelandijos nacionalinis paukstis – kivis. Apvazinejom tiek Siaurine, tiek Pietine sala – nei vieno kivio taip ir nematem. Tad teko paskutine diena eiti i zoologijos soda. Apskritai gyvunijos ten nerasta. Jokios. Tik pauksciai, kurie yra tie patys zvirbliai, kirai, antys ir balandziai 🙂 Na, dar buvo daug sarku. Augmenija? Su visa pagarba – vaikstant apie tuos ezerus ir nematant horizonte kalnu galima pagalvoti, kad esi Lietuvoje. O visi vietiniai sightseeing’ai tai kazkoks nesusipratimas 🙂 „Mirror lake” – kazkokia apzelusi, neisvalyta kudra, kurioje atsispindi kalnas. Wow… Pakeliavome vasara po Europa, tai tu „mirror lake” galima rasti vos ne kiekvienoje valstybeje. Cia galima testi iki begalybes 🙂 Ir nesustojant, bet faktas vienas – Naujoji Zelandija ir svaiciojimai apie tai, kokie tai nuostabi salis, yra kazkoks nesusipratimas 🙂 Mes buvome dviese, teko kalbetis su vokieciais, kurie ten keliavo. Susipazinom su lenkais prie ezero – visi peciais guzcioja ir nesupranta, kas cia tokio grazaus ir unikalaus. Eiline, niekuo neissiskirianti salis su kosminemis kainomis. O NZ pasididziavimas Milford Sound tai isvis… 🙂 Pradekime nuo to, kad ten – slapiausia vieta zemeje ir cia lyja 6 dienas per savaite. Pliaupiant lietui ir kabant debesims ant tu fiordu ten nieko grazaus nepamatysi. O turu kainos po ezera velgi – kosmines. Idomumo delei galite susivesti i google fraze: „weather Milford sound”. Ten istisai rodomas lietus 🙂 O daugiau, tai net nera ka rasyti… Atstumai dideli, masina nuomotis butina, o jos kaina velgi – kosmine. Keliukai ten visur siauri, vos iseina prasilenkti. Pasiveji kokia fura ir paskui ja velkiesi visa kelia ant 70-80 km/h, nes pralenkti labai sudetinga esant vingiuotiems keliams. Zinokit, su visa pagarba – antra karta nevaziuociau, nes viska ta pati, ka maciau Zelandijoje – galima rasti Europoje. Gal net geriau. Ir niekada nesuprasiu tu zmoniu, kurie apie Zelandija raso kaip apie stebukla kazkoki: arba tie autoriai apart Naujosios Zelandijos niekur nebuve, arba tai rasoma specialiai ir su kazkokiu konkreciu tikslu, kurio spelioti nedrisciau. Ten realiai nuskristi galima ir uzsideti pliusa. Ir daugiau niekada nebesugrizti 🙂

   Reply
    • 2018-11-06 at 15:14
     Permalink

     Kokia prasmė keliauti užsidėjus rožinius akinius? Tikrai ne visur yra taip nuostabu, kaip yra pasakojama 🙂

     Reply
   • 2019-12-09 at 13:04
    Permalink

    Sveikas. Rašau po metų. Taiiiiiip apkeliavau New Zealand, antrą kartą nekartočiau, bet kadangi keliavome miškininkų kompanija, tai radom ką pamatyti. Apie vietoves kurias aprašei buvai visiškai teisus. Beje Milford sound (vidutiniškas Norvegijos fjordas)visą dieną švietė saulė, o tai pasirodo didelė retenybė.
    Dabar būsiu protingesnis, prieš pirkdamas bilietus išklausysiu daugiau nuomonių apie šalį.
    Taigi…matau gerus bilietus i PAR kovo – balandžio mėn. Ar verta dėmesio šalis, koks ten oras šiais mėnesiais.
    Kitas klausimas, kaip per velykas pigiau nuskristi į Tenerifę, gyventi turiu kur, bet užstrigau su bilietų kainomis.

    Reply
    • 2019-12-09 at 15:04
     Permalink

     Dėkui už nuomonę, Vaidai 🙂 Ir smagu girdėti, jog ne vien man Naujoji Zelandija nepadarė jokio įspūdžio. Nepelnytai išaukštinta šalis, kurią daug kas vadina svajonių šalimi, nors gyvenime joje ir net arti jos nesilankė 🙂
     PAR neteko pabuvoti, tad labai papasakoti nėra ką. O dėl Tenerifės, tai neaišku kas yra tie „bilietai pigiau” 🙂 Visada pradedam šnekėti nuo kainos 🙂 O tada jau vertinamos galimybės į ją sutilpti.

     Reply
     • 2019-12-10 at 18:47
      Permalink

      Patikslinu. Ar realu per Velykas nuskristi į Tenerifę už 250 eur. ?

     • 2019-12-10 at 20:30
      Permalink

      Na, Europoje bilietų kainos greitai keičiasi. Vertinant šio vakaro kainas, iš Lietuvos tokių kainų kol kas nėra. Bet yra iš Rygos

     • 2019-12-14 at 13:52
      Permalink

      Manau nuomuonė apie šalį kiekvienam yra skirtinga. Todėl tie kurie aukština jie randa tai ko ieškojo, ir atvirkčiai.
      Mūsų nei kart nesulijo, turėjome nuostabią savaitės kelionę per šalį, kurios gamta yra nuostabi ir skirtinga. Panašumu kas ieškos suras begales.
      Ar dar kartą keliaučiau, manau kad taip prie Naujosios Zelandijos prijungdamas dar kitas neaplankytas Okeanijos salas.
      O dėl stebuklų ir nuomonių apie lankytinas vietas, tai jau seniai neskaitau, nes grožio, gėrio supratimas yra per daug individulu.
      Tiesiog ieškau tai kas man aktualu. Prieš keletą metų negalėjau įsivaizduoti sėdinčio savaitę prie jūros, o va dabar atogražų miške už ant jūros kranto praleisiu 2 savaites.

 • 2018-05-31 at 09:48
  Permalink

  Sveiki. Gal atsirastu pigiu skrydziu per kaledas i Kipra . Buciau dekinga , uz info

  Reply
  • 2018-05-31 at 09:58
   Permalink

   Sveiki,
   Į Kiprą žiemos sezonu skraidys tiek „RyanAir” (į Pafosą), tiek „WizzAir” (į Larnaką). Tiesa, dabar bilietų pirkti neapsimoka, nes jie labai brangūs. Mano subjektyvia nuomone, bilietų reiktų pradėti ieškoti ne anksčiau lapkričio mėnesio.

   Reply
 • 2018-02-23 at 10:52
  Permalink

  labas rytas, noretume greitai nusipirti su Jūsų pagalba 4 bilietus i Dominiką iš Kiolno.

  Reply
 • 2018-02-19 at 17:04
  Permalink

  sveiki ieskau pigiu skrydziu spalio gale i havajus ka galit pasiulyti pirmyn ir atgal.aciu

  Reply
 • 2018-02-11 at 16:53
  Permalink

  Sveiki, pastoviai seku jūsų skelbiamas naujienas ir pigius maršrutus. Vieną dieną būtinai pasinaudosiu jūsų paslaugomis. Ačiū kad esate.

  Reply
 • 2017-10-21 at 18:17
  Permalink

  Laba diena. Radau čia jūsų pasiūlymą į Madeirą. Kaip man jį užsisakyi?

  Reply
 • 2017-09-11 at 10:03
  Permalink

  Sveiki. Ieskau pigiu bilietu is Berlyno i Vilniu dviems suaugusiems Lapkricio menesi. Ar turite ka pasiulyti?

  Reply
 • 2017-03-20 at 13:00
  Permalink

  Laba diena, susidomejau kelione Sri lanka pigus bilietai is Zenevos geguzes 5 diena, gal galite padeti padelioti koks pigiausias variantas butu geguzes 10-30 dienu laikotarpyje arba birzelio 6-20 laikotarpyje, keliones trukme noreciau kad butu apie 14 dienu. Gal turite variantu jau ir su isvykimu is lietuvos i zeneva ? lauksiu jusu atsakymo norime pigiu bilietu tai kaip pateikete pavyzdyje 🙂

  Reply
 • 2017-03-07 at 09:36
  Permalink

  Laba diena! Deoju tau ir tavo komandai uz sita puikia svetaine, uz sauniai atliekama darba, kuriuo padedate zmonems pamatyti pasauli bent siek tiek pigiau, negu yra tikimasi! :)))
  Beje, turiu viena prasyma. Noreciau paprasyti patarimo… Is kur pigiausiai galima nuskristi i Majami? Gal turi nusiziurejes komi nors marsruta? Domina kovo dvidesimtos dienos, mazdaug 20-25, ir sugrizimas balandzio 6-10… Labai viliuosi, kad turesi pasiulyti kazka tikrai smagaus :))))) Linkejimai!!!

  Reply
  • 2017-03-07 at 10:22
   Permalink

   Sveiki, Vladimirai,
   Ačiū už gražius žodžius 🙂 Dėl individualios paieškos, tai mes prašome užklausas siųsti elektroniniu paštu, o ne rašyti komentarus puslapyje 🙂 Bet jei Jums taip patogiau… Va, pigiausias variantas iš Varšuvos už 368 EUR su bagažu:
   http://tinyurl.com/jn3k2cw

   Reply
 • 2017-02-16 at 15:50
  Permalink

  Sveiki, 4 asmenų šeima(3 suaugę ir 1 paauglys 14 m.) norėtų atostogų intervale nuo liepos 10 iki 25 Europoje prie jūros (bet kur, kur šilta).

  Ačiū už pagalbą.

  Reply
 • 2017-02-04 at 17:48
  Permalink

  Tarkim apmokėjimas pavyksta, skrydis rezervuotas. Ar darant check-in online, kai reikia suvesti paso išdavimo šalį, pilietybę nekils ta pati problema?

  Reply
  • 2017-02-05 at 00:39
   Permalink

   O kam darytis check-in online? Jei galima oro uoste atvykus?

   Reply
 • 2017-02-04 at 00:37
  Permalink

  Sveiki,

  Anksčiau buvo skrydžių pasiūlymų iš http://www.thomson.co.uk. Ar esat ką nors rezervavę ten? Kai pasirenku skrydį ir reikia suvesti keleivio duomenis ir card holder duomenis nėra opcijos pasirinkti Lietuvos prie šalių. Ar verta rinktis Latviją arba UK ir tikėtis, kad viskas bus ok?

  Reply
  • 2017-02-04 at 10:22
   Permalink

   Sveikas, Justai,
   Asmeniškai nieko nesam ten rezervavę. Bet kažkada panašioje situacijoje buvom atsidūrę, kuomet perkant bilietus Lietuvos tarp pateiktų šalių nebuvo. Pasirinkom Lenkiją ir viskas – problema buvo baigta 🙂 Šiuo atveju galite rinktis Latviją – neturėtų dėl to kilti kažkokių bėdų

   Reply
 • 2017-01-26 at 13:46
  Permalink

  Sveiki, gal galėtumėte man padėti susirasti kelionę į JAV Los Angel’ą spalio-lapkričio mėnesiais, kokiam mėnesio laikotarpiui?

  Reply
 • 2017-01-09 at 23:17
  Permalink

  SVEIKI,NORIU,KAD MAN PADĖTUMĖTE,JEI YRA GALIMYBĖ,AČIŪ IŠ ANKSTO.Ieškau kelionės į Los Andželą,skrydis turėtų būti 2017-02-03…iki 02-10.Tai pat reikalingas viešbutis ir pervežimas iš aero uosto ir į aero uostą.Ačiū!

  Reply
 • 2016-09-06 at 12:54
  Permalink

  Laba diena, gal galite padeti rasti bilietu is Vilniaus arba Kauno i Lanzarote arba Fuerteventura? Isvykti galime bet kada iki rugsejo pabaigos, ten pabutume 8-9-10 naktu. Kaina asmeniui isivaizduoju mazdaug iki max 250 eur pirmyn atgal. Grizti galime ir i Vilniu, ir i Kauna. Aciu sirdingai!!!

  Reply
 • 2016-09-06 at 09:04
  Permalink

  Sveiki, patarkite ar yra galimybe pries kaledas 12.21 gauti pigesni skrydi is Londono, skrydis atgal po Nauju Metu, nes kosmines kainos. Ir ar dabar pirkti bilietus ar dar palaukti?

  Reply
  • 2016-09-06 at 09:23
   Permalink

   Labas rytas, Marija,
   Atsakymo į Jūsų klausimą nėra. Bilietų kainos reguliuojamos automatiškai pagal parduotų ir likusių laisvų bilietų kiekį lėktuve. Jei Jums reikalingu reisu bus daug neparduotų bilietų, jų kaina mažės. Kiek mažės – vėlgi priklauso nuo pardavimų. Jei bus išparduotas tam tikras nustatytas algoritmais bilietų kiekis į tą konkretų reisą, kaina vėl kils. O kadangi kalbame apie didžiąsias metų šventes, tai… Juk ne kartą puslapyje rašėme apie „juodąjį periodą”, kuris apima gruodžio 15-sausio 15 dienas. Šiuo laikotarpiu tikėtis pigiai kur nors nuskristi galima tik nepopuliariomis kryptimis. Londonas, deja, bet šiai kategorijai nepriskiriamas.
   Jūsų atveju patarimas vienas: stebėkite kiekvieną dieną Jums reikalingus skrydžius. Palyginkite skrydžių kainas gretimomis dienomis, kad suprasti apie kokį kainų lygį eina kalba. Ir jei randate pigesnius bilietus nei kiti bilietai šiuo laikotarpiu – imkite. Žinoma, tam reikia turėti lankstumo datose

   Reply
 • 2016-03-01 at 09:58
  Permalink

  Labas rytas, kaip nemokamai tapti Wizzair Discount Club nariu?

  Reply
  • 2016-03-01 at 10:04
   Permalink

   Pasižiūrėkite 2016-02-11 dienos naujieną apie „WizzAir“ nuolaidas. Ten ir buvo pateikta gudrybė kaip gauti nemokamai arba beveik nemokamai WDC narystę (tai tiesiogiai priklauso nuo perkamų bilietų kainos – kuo jie brangesni, tuo didesnė tikimybė ją gauti nemokamai arba išvis – net į „pliusą” išeinant). Tiesa, jos sujungti su šios dienos akcija neišeis ir pasinaudoti neapsimoka, nes vis vien bilietus turėtumėte pirkti už reguliarią kainą ir tik po pirkimo būtų narystė suteikta. Dėl šios priežasties ir neafišavom šio būdo kaip apeiti „Wizz Air“ sistemą šiandien.

   Reply
 • 2016-02-10 at 19:55
  Permalink

  Sveiki gal galetumete pamokyti mane kaip jusu puslapyje pasiziureti paciam pvz is zuricho i vilniu srydzius ju datas laikus ir kainas.
  Pagarbiai Rita

  Reply
  • 2016-02-11 at 09:08
   Permalink

   Labas rytas, Rita. Pas mus puslapyje skrydžių paieška nėra vykdoma. Mes tik skelbiame apie surastus pigius bilietus ir nurodome, kurioje svetainėje juos galima įsigyti. Dėl individualios pigių bilietų paieškos Jums reiktų kreiptis kontaktuose nurodytu elektroniniu paštu.

   Reply
 • 2016-02-04 at 11:02
  Permalink

  Sveiki, prašau, patarkite, kada yra geriausias laikotarpis pirkti bilietus į pietryčių Aziją ( Indonezija, Filipinai ar Malaizija) rugsėjo mėnesiui? Iš anksto dėkoju už atsakymą

  Reply
  • 2016-02-04 at 11:16
   Permalink

   Sveiki, Kęstuti! Siūlome pradėti ieškoti bilietų prieš 4-6 mėnesius, t.y. jau dabar

   Reply
 • 2016-02-04 at 11:02
  Permalink

  Sveiki, prašau, patarkite, kada yra geriausias laikotarpis pirkti bilietus į pietryčių Aziją ( Indonezija, Filipinai ar Malaizija) rugsėjo mėnesiui? Iš anksto dėkoju už atsakymą

  Reply
 • 2016-01-19 at 20:28
  Permalink

  Laba diena, planuojame kelionę į balį, negi ten taip blogai, kaip aprašėte savo straipsnyje? Nesinorėtu susigadinti atostogu. Gal parekomenduotumete ,kur galima butu nusipirkti pigiu bilietu I Bali 201609 menesi? Aciu

  Reply
  • 2016-01-19 at 22:43
   Permalink

   Sveiki! Jei domina pigių bilietų suradimas, prašome užklausimą siųsti adresu: info@pigusbilietai.lt
   O dėl Balio, tai būtų įdomu išgirsti ir kitų nuomonių, bet kiek mes šnekėjom – tai viena blogiausių vietų Azijoje. Nors jei Jūs būsite nusiteikusi šimtais rupijų mėtytis į kairę ir dešinę, Jums čia tikrai patiks 🙂 Nes vietiniai bus kaip šilkiniai matydami „bankomatą”, nemokamai/arba iš dalies nemokamai dalijantį pinigus 🙂

   Reply
 • 2016-01-13 at 18:01
  Permalink

  Laba diena,labai reiktu pagalbos del pigesniu lektuvu bilietu i Argentina- Buenos aires 2016 spalio galui arba lapkricio pradziai, 6asmenims, ir vidiniu skrydziu bilietu jei butu galimybe.

  Reply
 • 2015-10-31 at 11:31
  Permalink

  Domina kelione i Poerto Rika.. Ar reikia vizos ir kokios? Nes vienur raso, kad vikstama tokiais pat pagrindais kaip i JAV, kitur rasoma, kad nereikia vizos..

  Reply
  • 2015-10-31 at 13:10
   Permalink

   Viza į Puerto Riką vienareikšmiškai – reikalinga. Net pasitikrinome tik ką. Kaip ir vykstant į JAV, taip ir vykstant į Puerto Riką, reikia užpildyti internetu ESTA formą ir vizą turėtumėt gauti 48 h bėgyje. Norint aplikuoti, Jums reikės būtinai kreditinės kortelės, nuo kurios bus nuskaičiuotas US $14 dolerių mokestis

   Reply
  • 2019-03-30 at 12:09
   Permalink

   Sveiki, ar buna is Lietuvos i Bulgarija tiesioginiu skrydziu?

   Reply
   • 2019-04-06 at 19:10
    Permalink

    Sveiki, pernai buvo. Šįmet nebeliko. Galima nuskristi su persėdimu

    Reply
 • 2015-09-17 at 15:52
  Permalink

  Sveiki, gal zinote kaip pigiau parskristi is Berlyno lapkricio men?

  Reply
  • 2015-09-17 at 16:54
   Permalink

   Sveiki,
   Na, tokius individualius klausimus gal geriau klausti arba per Facebook, arba elektroniniu paštu 🙂
   Šiaip iš Berlyno galima už 1-3 EUR parvažiuoti autobusu. Jei tokia 14 h trunkanti kelionė Jus netenkina, galite pasižiūrėti skrydžius iš Berlyno per Milaną į Vilnių su RyanAir. Tokių skrydžių kaina ~40 EUR. Trukmė (su persėdimu) nepilnos 7 h

   Reply
   • 2019-09-29 at 09:46
    Permalink

    Neturiu kredytines korteles galiu moketi tik grynais,man reikia dviem zhmonem is vilniaus I ryga,ka daryti?

    Reply
 • 2015-09-16 at 10:02
  Permalink

  Sveiki,

  Labai džiaugiuosi, kad atsirado toks puikus puslapis su nerealiais pasiūlymais. Vienu iš jų jau pasinaudojau ir dabar nekantriai laukiu skrydzio. Ačiū jums.

  Reply
  • 2019-08-25 at 16:33
   Permalink

   Ieškau bilietų į Faro.
   10.9-10.17
   Du suauge
   Du vaikai, 8 ir 15m

   Reply
 • 2015-09-15 at 08:23
  Permalink

  Sveiki,

  pradejau skaityti jusu pasiulymus. Labai neblogi, tik butu patogiau,
  kad rodytu ne tik paskelbimo data bet ir laika. Nes kai paskaitai,
  kad po valandos jau neliks, tampa neaisku ar praejo 1min ar 10h.

  Reply
  • 2015-09-15 at 08:26
   Permalink

   Tai yra problema, sutinku. Bet ši pasirinkta tema tokios funkcijos neturi 🙁 Tada reiktų kardinaliai keisti visą puslapio dizainą arba nusipirkti PRO versiją. Kadangi iš viso šio mūsų darbo negauname nė cento pajamų, tad investuoti 55 USD į PRO temą kol kas nėra galimybių. Pažadame, kai pavyks uždirbti tuos 55 USD, pirmas dalykas ką padarysim, užsakysim PRO temą puslapiui, kuri bus žymiai funkcionalesnė

   Reply
 • 2015-09-03 at 20:41
  Permalink

  Sveiki,
  Gal galite padėti susigaudyti su Vietnamo vizos išdavimu.
  URM puslapyje radome nuorodą kaip ir vizos užpildymui, bet artimiausia ambasada Lenkijoje.
  Dar kažkaip galima ir per iškvietimą.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.