Nuostabus Booking.com pasiūlymas – atgaukite net 40 USD nuo 80 USD ar didesnės viešbučio rezervacijos!

Populiariausia viešbučių rezervavimo sistema visame pasaulyje – Booking.com paprastai nesiūlo jokių bonus’inių programų ar nuolaidos kodų. Įprasta manyti, kad ši svetainė suteikia plačiausias galimybes, garantuoja didžiausią viešbučių pasirinkimą, užtikrina patogiausią paiešką bei pateikia daugybę informatyvių unikalių vartotojų atsiliepimų apie kiekvieną dominantį viešbutį, o informacija pateikiama visomis pasaulio kalbomis, tame tarpe ir lietuvių. Tokiam rinkos monopolininkui neįprasta siūlyti dar kažkokias papildomas nuolaidas savo klientams. Bet visada būna išimčių! 2017 metų kovo mėnesį pranešėme apie pirmąją Booking.com akciją, kurios metu buvo galima susigrąžinti 25 USD nuo 50 USD arba didesnės viešbučių rezervacijos sumos. Galime patvirtinti asmeniškai, kad minėta suma tikrai buvo pervesta į nurodytą kredito kortelę. Ir štai, praėjus keliems mėnesiams, Booking.com siūlo jau antrąją akciją (nuoroda į pirmąją akciją – čia), kurios metu jie įsipareigoja grąžinti jau net 40 USD nuo naujos viešbučių rezervacijos! Tėra dvi sąlygos: naujoji viešbučio rezervacija turi būti didesnė nei 80 USD ir ji turi būti atlikta iš naujos (!!!) arba senos Booking.com paskyros. Abi sąlygos lengvai įgyvendinamos, nes, turbūt, didžioji dauguma mūsų lankytojų buvo net ne kartą ir ne du rezervavę viešbučius per šią sistemą! Įdomiai skamba sąlyga, kad ir naujų paskyrų savininkai bus apdovanoti 40 USD premija, kas suteikia galimybę viešbučius užsakyti neribotą kiekį kartų.
Pilnas akcijos sąlygas galite perskaityti čia.
Svarbu: rezervuojantiems viešbutį kelionėje už daugiau nei 400 USD galime pateikti dar geresnį pasiūlymą: atlikdami rezervaciją per šią Booking.com nuorodą Jūs atgausite net 10% nuo bet kurios viešbučio rezervacijos svetainėje. Jums tereikia per nurodytą nuorodą atlikti bet kurio viešbučio rezervaciją ir po apsistojimo Jums į kortelę grįš 10% atliktos rezervacijos sumos. Deja, bet iš vienos paskyros nuoroda galima pasinaudoti taip pat tik vieną kartą.Grįžtam prie pagrindinės naujienos. Nenorintiems gilintis į akcijos taisykles, esminiai niuansai čia:
1. Viešbučio rezervacijos privalo būti atliktos tik per šią nuorodą. Jokios kitos nuorodos negalioja.
2. Atsidarius nuorodą, iškart lango apačioje pamatysite pranešimą apie suteikiamą nuolaidą:

3. Prisijungiate prie savo paskyros ir atliekate viešbučio rezervaciją, kuri būtų didesnė nei 80 JAV dolerių. Tinka bet kokios šalys ir bet kokie pasaulio viešbučiai.
4. Viešbučio rezervacijos metu Jums bus pranešama apie suteikiamą 40 USD nuolaidą. Ji bus grąžinama kiekvienam savininkui į konkrečią kreditininę kortelę, su kuria bus atliktas užsakymas. Į debetines korteles nuolaida grąžinama nebus.

5. 40 USD nuolaida į kreditinę kortelę bus grąžinta tik po to, kai viešbutis/apartamentai/svečių namai patvirtins, kad Jūs buvote pas juos apsistoję, t.y. nuolaidą gausite tik po fakto – kai išsiregistruosite iš užsakyto kambario.
6. Nuolaida taikoma tik pirmai rezervacijai kiekvienai Booking.com paskyrai. Rezervuojant galima pasirinkti dvi ar daugiau naktų, kad susidarytų reikalinga 80 USD viešbučio rezervacijos suma.

7. Kiek ilgai tęsis ši akcija – nepranešama. Bet siūlome paskubėti 🙂 Nes kaip parodė neseniai skelbtos naujienos patirtis, tokie pasiūlymai yra itin populiarūs ir jų galiojimo laikas paprastai būna labai ribotas. Sėkmės keliaujantiems!

34 thoughts on “Nuostabus Booking.com pasiūlymas – atgaukite net 40 USD nuo 80 USD ar didesnės viešbučio rezervacijos!

 • 2017-12-19 at 19:10
  Permalink

  Dabar jau reik uzsakyti uz 200€ ir tada tik 40 atgausi… 🙂 ech…

  Reply
  • 2017-12-22 at 11:07
   Permalink

   Man tas pats, bet per nuoroda pateikta cia https://www.booking.com/index.en-gb.html?;label=refer-UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YdWqAjggrXy44J821TPr_NBNtiHxlYYfZXfGzunSUcJoULJcr3f47IgrHqLAIpc7lw;lang=en-gb;sb_price_type=total;soz=1;lang_click=top;cdl=pl normaliai nurodoma kad 40 doleriu nuo 80.

   Reply
 • 2017-12-06 at 01:56
  Permalink

  Ar dar galioja sis pasiulymas? Nes paspaudus ant nuorodos nematau, kad rasyto apie tai (kaip parasyta aprasyme turi buti pranesimas tinklapio apacioje).

  Reply
  • 2017-12-06 at 08:14
   Permalink

   Tokie pasiūlymai paprastai galioja dieną, maksimum dvi. O nuo naujienos paskelbimo jau praėjo pusantros savaitės…

   Reply
 • 2017-07-12 at 20:20
  Permalink

  Sveiki,
  Gal galit paaiskinti: booking bendradarbiauja su wizzair.com Ir uzsisakius per wizzair.com nuoroda I bookinga- kai uzsisakysiu ir pasinaudosiu tuo viesbucia-raso kad man gris po kelius eur I Saskaita kur wizzair automatiskai sukuria kiekvienam uzsiregistravusiam vartotojui.Taciau ju niekur nerandu, gal kas galit paaiskinti ta veikimo-grazinimo principa.Kai prisijungiu prie wizzair paskyros kurioje yra man priskirta saskaita raso jog 0 pinigu, nors naudojausi keliais viesbuciais.

  Reply
 • 2017-06-27 at 12:37
  Permalink

  Atlikau 2 rezervacijas per skirtingas booking paskyras, vienoje išsaugojau kreditinę kortelę, kitoje debetinę. Už vieną užsakymą nuskaityta nuo kortelės, už kitą mokėjau grynais viešbutyje. Grąžino už abu užsakymus. Grįžus reikėjo booking paskyroje prie išsaugotos kortelės duomenų uždėti varnelę, kad premiją noriu gauti į šią kortelę. Viskas 😉

  Reply
  • 2017-06-04 at 23:57
   Permalink

   supainiojau jus su egle 🙂 o kaip daryt tokiu atveju, jeigu istaigoje susimoki grynais ? ar perveda tada tokiu atveju i kortele kuri yra prirista prie paskyros?

   Reply
 • 2017-06-04 at 21:03
  Permalink

  bet cia zmones rase kad galima buvo ir po rezervacijos prideti kortele i paskyra

  Reply
 • 2017-06-01 at 15:36
  Permalink

  atsiprasau, 25 usd, sugrybavau 🙂

  Reply
  • 2017-06-01 at 15:51
   Permalink

   kodel negrazino? ka atsake?

   Reply
   • 2017-06-04 at 18:17
    Permalink

    parase, kad pasiimkite savo 25 USD, bet jie nieko nepervede..

    Reply
    • 2017-06-04 at 19:03
     Permalink

     ten atrodo reikejo kazkokia nuoroda paspausti, tada butu pervede

     Reply
    • 2017-06-04 at 19:50
     Permalink

     Reikejo rezervuoti per spec.nuoroda ir dar butinai turi buti nurodyta issaugota mokejimo kortele prie asmeniniu duomenu (iprastai as neissaugau korteles duomenu pvz ir kas kart vedu juos is naujo.).

     Reply
     • 2017-06-05 at 15:11
      Permalink

      rezervavau per nuorod1, visi korteles duomenys visada isaugoti sistemoje..
      nuorodos nebuvo

 • 2017-06-01 at 15:35
  Permalink

  man negrązino 40 eur, nors visos sąlygos buvo ispildytos.ir kortelė nesikeitė

  Reply
 • 2017-06-01 at 12:41
  Permalink

  Patvirtinu 25 usd grazino pavasari booking.com, dariau rezervacija su debetine ir dariau su viena kortele po to pakeiciau i kita (irgi debetine), del valiutos.

  Reply
  • 2017-06-01 at 13:27
   Permalink

   Grazino i pakeista kortele? Ir dar idomu ar galima ta pacia kortele naudoti skirtingoms paskyroms? Ar grazins tokiu atveju?

   Reply
 • 2017-05-31 at 22:02
  Permalink

  Na sąlygose rašo apie skatinimo premiją-40 usd , kuriuos reikia išnaudoti per metus.. Tikrai tiesiogiai gražina?

  Reply
  • 2017-05-31 at 22:11
   Permalink

   Čia lietuviškose taisyklėse taip rašo. Angliškose yra viskas išdėstyta kur kas konkrečiau:
   To obtain the reward as a credit to their credit card, the Participant has, within a reasonable time after the stay, either created a user account and saved a valid credit card in the account settings or provided a valid credit card on the provided digital form. American Express is not currently an accepted credit card.

   Tad ši suma turėtų būti grąžinta į kortelę, jei buvo padaryta viena rezervacija už didesnę nei 80 USD sumą. Aš pats asmeniškai jau tris rezervacijas atlikau būsimos kelionės į Naujają Zelandiją metu. Tiesa, visos rezervacijos padarytos iš skirtingų paskyrų, skirtingais žmonių vardais ir pavardėmis, bei, žinoma, skirtingomis kredito kortelėmis. Tikiuosi viskas pavyks ir susigrąžinsim 120 USD 🙂

   Reply
  • 2017-05-31 at 22:12
   Permalink

   as vat nesupratau, kiek premiju duoda. raso kad viena karta, bet padariau is vieno akaunto 5 rezervacijas ir prie visu parase grazins 40 euru. tai nezinau, ar grazins uz visas, ar reikia 4 atsaukt ir peruzsakyti is skirtingu sukurtu paskyru. atsakykit kas nors i si klausima, labai prasau…

   Reply
   • 2017-05-31 at 22:17
    Permalink

    Manau, tai yra kvailas sprendimas. Juk aiškiai buvo nurodyta, kad su viena paskyra daryti vieną užsakymą. Tai kam jų daryti penkias? Kur elementariausia logika? O kad po kiekviena rezervacija rašo, kad grąžins, tai galima paaiškinti šablonu, kuris pridedamas prie kiekvienos rezervacijos einant per nuorodą. O kaip pasielgs Booking.com – niekas nežino. Gali būti, kad negausite nė vienos premijos dėl pažeistų taisyklių, gali būti, kad bus grąžintos visos 5 premijos arba tik viena – pirmoji. Į šį klausimą atskyti neįmanoma, nes nežino niekas kaip bus vykdoma apskaita. Pagyvensim – pamatysim 🙂

    Reply
    • 2017-05-31 at 23:11
     Permalink

     aciu uz atsakyma. is pradziu tiesiog del laiko trukumo neisiskaiciau i taisykles, man pasirode galima neribotai daryti uzsakymus ir gauti nuolaidas is vienos paskyros. paskui perskaiciau reikia skirtingas. na dar tada del viso ko sukursiu ant tevu po rezervacija ir atliksiu is ju paskyru po uzsakyma, kad butu tris nuolaidos. o kitas dvi rezervacijas galbut tada tiesiog atsauksiu, jos nera labai svarbios, padariau tik del nuolaidu. ir siaip taisykles tos ju nelabai aiskios, ten tiesiog kaip sablonas visoms akcijoms, ten net nekalbama apie joki pinigu grazinima ant korteles, tik apie paskatinimo bonusus ir tiek… 🙂 o kai atlikau uzsakymus, tai tada prie kiekvieno jau buvo zenkliukas, kad grazins po 40 usd viska patikrinus, taip kad tiksliai nesuprasi, gal jiem laiska parasyt kad sukonkretintu kiek bus nuolaidu?

     Reply
     • 2017-06-01 at 07:39
      Permalink

      Na, ko jau TIKRAI nereiktų daryti, tai rašyti laiško Booking.com 🙂

     • 2017-06-01 at 08:49
      Permalink

      Aciu, nerasysiu jiems tada. Sukursiu dar dvi paskyras ir uzsisakysiu is naujo. O nelabai supratau del debeto/kredito korteliu? Grazina i visas isskyrus Amerikos ar kaip? Ir ar galima bus paskui keisti korteles duomenis? Nes dabar viena is mano korteliu yra debetine, tai jei uzsakysiu per ja, o po to paskyroje pakeisiu i kreditine?

 • 2017-05-31 at 16:21
  Permalink

  Padariau kelias rezervacijas, ir prie visu man buvo pranesimas, kad grazins 40 doleriu. Idomu, ar grazins uz visas ar tik uz viena?

  Reply
 • 2017-05-31 at 15:42
  Permalink

  Sistema veikia, patvirtinu. Nesvarbu, kaip mokat, grazinimas ivyks, kai viesbutis patvirtins, kad buvote. Klausimas: ar bandet su skirtingais accountais naudotis ta pacia kortele?

  Reply
 • 2017-05-31 at 14:14
  Permalink

  O kaip tokiu atveju, jei už privačius apartamentus, kuriuos užsakysiu per booking, mokėti reikia atvykus grynais? Veikia ta sistema kažin tokiu atveju?
  Kreditinės duomenys suvesti, bet kadangi nemoku už nuomą internetu, tai manęs neprašė suvesti CVC kodo.

  Reply
  • 2017-05-31 at 14:30
   Permalink

   Sąlygose nėra nurodyta būtinai už nakvynę sumokėti kredito kortele. Ji turi būti pridėta prie užsakymo, kad į ją būtų galima grąžinti 40 USD

   Reply
 • 2017-05-31 at 13:02
  Permalink

  Dėkui, pasinaudojau 🙂 Tikiuosi atgausim 40 pinigų

  Reply
  • 2017-05-31 at 13:04
   Permalink

   Tikrai atgausit 🙂 Jei 25 USD grąžino (ką galiu patvirtinti asmeniškai), tai ir 40 USD grąžins. Tik gali tekti palūkėti iki savaitės laiko, kol įkris pinigai į kreditinę

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.