Megabus UK super išpardavimas: vos £1 kainuojantys autobusų bilietai po visą Didžiąją Britaniją!

Dauguma gyvenančių ar dažnai apsilankančių Didžiojoje Britanijoje, greičiausiai, jau yra girdėję apie „MegaBus“ autobusų tinklą. Turbūt ne vienas jau ir važiavote šiais autobusais, nes ši kompanija garsėja savo mažomis bilietų kainomis ir įspūdingais išpardavimais. „MegaBus“ yra žemų kainų autobusų operatorius, lyderiaujantis Jungtinėje Karalystėje ir Šiaurės Amerikoje. Kompanija priklauso tarptautinei transporto grupei – Stagecoach Group, kuri siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Ir štai, artėjančių švenčių proga „Megabus“ autobusų kompanija dovanoja dar vieną mega išpardavimą: bilietai virš 90 krypčių ir miestų Didžiojoje Britanijoje tekainuoja vos vieną svarą! Į kiekvieno bilieto kainą įskaičiuotas ir 20 kg lagamino pervežimas bei nemokamas internetas autobuse kelionės metu.Susidomėjote? Tada Jums reikia kuo skubiau apsilankyti oficialioje Megabus svetainėje https://uk.megabus.com/ ir pasirinkti norimą maršrutą. Miestų ir variantų – be galo daug. Konkrečios akcijos sąlygos čia:
Akcijos laikotarpis: iki kol bus išparduotą 50,000 akcijinių bilietų
Nemokamų kelionių laikotarpis: iki 2018 metų vasario 28 dienos
Kaip pavyzdį, pateikiame rezervaciją autobuso bilietui iš Londono į Mančesterį. Kelionė į vieną pusę kainuoja vos 1 svarą:

Kiekvienai pirkimo operacijai papildomai taikomas 50p/50c mokestis.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.