Akcija lojaliems „WizzAir“ nariams: -20% nuolaida visiems Wizzair skrydžiams!

Jei esate “Wizzair Discount Club” narys (kokius privalumus gauna šio klubo nariai, galite paskaityti čia), turime Jums puikių naujienų! Ir taip pigūs skrydžiai tampa dar 20% pigesni! Tik gruodžio 17 dieną absoliučiai visiems bilietams, bet kokiems skrydžiams ir bet kokioms datoms, Jums bus pritaikyta -20% nuolaida. Puiki proga sutaupyti!
Akcijos sąlygos: pigius bilietus galima įsigyti nuo gruodžio 17 d. 00.00 iki 23.59 val. (CET laiku). Ši kaina taikoma tik užsakymams, pateiktiems svetainėje wizzair.com arba naudojantis WIZZ mobiliąja programa. Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams iki 10 keleivių, tarp kurių būtinai kartu keliauti turi ir WDC narystės savininkas.
Pateiksime pavyzdį. Pasinaudojus šia akcija, bilietus iš Vilniaus į Romą galima nusipirkti vos po 11,59 € už kelionę į vieną pusę. Rezervacija čia:
<
Nepraleiskite progos keliauti dar pigiau po Europą „Wizz Air“ lėktuvais!Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.