Savaitgalio proga visiems „Wizz Air“ bilietams taikoma net -30% nuolaida skrydžiams iki balandžio 30 d.!

Jei planuojate kur nors keliauti iki šių metų balandžio 30 dienos, turime Jums puikių naujienų! Moters dienos proga „Wizz Air“ kompanijos lėktuvų bilietai tampa net 30% pigesni! Tik kovo 24-25 dienomis absoliučiai visiems bilietams, bet kokiems skrydžiams iki balandžio 30 dienos, Jums bus pritaikyta -30% nuolaida bilietams. Tai galioja tiek WDC nariams, tiek eiliniams klientams. Puiki proga sutaupyti!
Akcijos sąlygos: pigius bilietus galima įsigyti nuo kovo 24 d. 00.00 iki kovo 25 d. 23.59 val. (CET laiku). Ši kaina taikoma tik užsakymams, pateiktiems svetainėje wizzair.com arba naudojantis WIZZ mobiliąja programa. Nuolaida galioja tik naujiems užsakymams iki 10 keleivių.Pateiksime pavyzdį. Pasinaudojus šia akcija, bilietus iš Vilniaus į Kutaisį balandžio viduryje galima nusipirkti vos už 16,39 € už kelionę į vieną pusę. Rezervacija čia:

Tokia ar labai panašia kaina galima įsigyti bilietų daugeliu krypčių! Nepraleiskite progos keliauti dar pigiau po Europą „Wizz Air“ lėktuvais!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.