WoW! Begalė „RyanAir“ skrydžių po daugelį Europos šalių vos už 1 EUR! Lietuvos, deja, šiame sąraše nėra…

Vakar skelbėme apie vos 1 EUR kainuojančius bilietus iš Pizos į Korfu salą Graikijoje bei atgal. Šiandien tokių, vos 1 EUR kainuojančių bilietų, atsirado nepalyginamai daugiau. Išsiplėtė ir skrydžių geografija, kuri, deja, Lietuvos oro uostų nepasiekė. Nepaisant to, šių metų kovo bei balandžio mėnesiais už 1 EUR galima skristi ganėtinai daugeliu krypčių. Keliaujantiems po Europą tai gali būti net labai aktualu.
Pigių skrydžių datos: 2018 metų kovas-balandis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: įvairios kryptys Europoje (tiesioginiai skrydžiai)Po 1 EUR bilietų Jums reiktų ieškoti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu http://www.ryanair.com/. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai čia:

Variantų gali būti ir daugiau – bandykite pasižiūrėti ir kitas kryptis. Bet, kaip jau rašėme, skrydžių už 1 EUR iš Lietuvos ar Latvijos oro uostų, deja, nėra.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
P.S. Nuolaida taikoma tik vienai rezervacijai iš vienos Booking.com paskyros. Todėl jei kelionės metu rezervuosite daugiau nei kelis viešbučius, per mūsų pateiktą nuorodą arba rezervuokite brangiausią viešbutį, arba atlikite kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų.


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.