Sutik Naujus Metus Stambule! Pigūs bilietai iš Vilniaus vos nuo 115 EUR į abi puses!

Idėja/pasiūlymas mūsų puslapio lankytojams ir Facebook grupės nariams: sutikite Naujus Metus originaliau! Kiek galima sutikti Naujuosius namuose, tame pačiame mieste ir toje pačioje šalyje? Tikime, kad daugelis Jūsų norėtų šią nuostabią šventę sutikti svetur, bet pasiryžimą stabdo labai didelės skrydžių kainos. Ne paslaptis, kad mėnuo nuo gruodžio 15 iki sausio 15 dienos aviacijoje vadinama „juodasis periodas„. Sutinkant didžiausias metų šventes visi skuba grįžti ar aplankyti savo brangiausius žmones, lėktuvų reisai būna perpildyti, ko pasekoje bilietų kainos pasiekia aukščiausias sumas.
Taigi, turime neblogą pasiūlymą! Naujus sutikti Stambule – didžiausiame Turkijos mieste, esančiame šiaurės vakarinėje šalies dalyje, abipus Bosforo sąsiaurio! Vos už 115 EUR Ukrainos avialinijos gali Jus nuskraidinti čia iš Vilniaus, su trumpu persėdimu Kijeve. Kadangi 2017 metų pabaigoje turėsime net 3 išeigines dienas, Naujus Metus Stambule bus galima švęsti iki pat antradienio, t.y. sausio 2 dienos! Tokio skrydžio kaina – vos 115 EUR perkant perkant bilietus tiesiogiai per Ukrainos Avialinijų oficialų puslapį.
Pigių bilietų į Stambulą laikotarpis: 2017 metų spalis-2018 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Stambulas-Kijevas-VilniusBilietus reikės pirkti oficialioje „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ oficialioje svetainėje – spausti čia. Bendra jungtinių skrydžių kaina siekia vos 115,01 EUR, o Jūs galite lengvai keisti kelionės trukmę bei išvykimo/atvykimo dienas:

Ir viskas. Vos už 115 EUR turite planus ir bilietus, kur sutiksite Naujuosius Metus 🙂 O kaip Stambulas sutinka Naujuosius Metus, tai šis reginys vertas dėmesio. Pagrindinis sutikimas vyksta ant tilto per Bosforo sąsiaurį, skiriantį Europą nuo Azijos. Ant tilto eismas būna uždarytas ir pats tiltas paverčiamas milžinišku fejerverku. Youtube vaizdas su Naujųjų sutikimu čia:

Jei Jums tai atrodo per sunku ar norite, jog mes sudėliotumėme skrydžius su trumpiausiais persėdimais Ukrainos sostinėje – susisiekite su mumis elektroniniu paštu! Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui labai didelis – labai lengvai galima susidėlioti trumpesnį ar ilgesnį kelionės variantą. O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kijevą į Stambulą su grįžimu atgal į Lietuvą!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.