Super! Kalėdos ir Naujieji Metai Tailande vos už 260 EUR išvykstant iš Varšuvos! Skrydžiai su „Qatar Airways“!

Visi ieškantys pigių bilietų žino, kad metuose yra laikotarpis, kuris apima maždaug vieną mėnesį nuo gruodžio 15-osios iki sausio 10-osios imtinai, kuomet lėktuvų bilietų kainos mažiausiai patrigubėja skrendant bet kuria kryptimi, nesvarbu – tai būtų Europa, Azija ar Amerika. Tai yra taip vadinamas “black period” arba “juodasis periodas”, kuomet prasideda didžiosios metų šventės ir kuomet bilietų kainos šauna į neregėtas aukštumas. Todėl šiuo laikotarpiu rasti pigių skrydžių ganėtinai sudėtinga. Bet mes turime gerų naujienų! Atsirado super pigių bilietų iš kaimyninės Lenkijos sostinės į Tailandą (su grįžimu į Armėnijos sostinę Jerevaną)! Akcijinius pigius bilietus, kainuojančius juokingus 260 EUR, siūlo viena geriausių avialinijų pasaulyje – „Qatar Airways“. Skrydžiai vykdomi per kompanijos bazę esančią Dohoje, kur Jūsų lauktų trumpesnis ar ilgesnis sustojimas. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Varšuvą iš Kauno ar Vilniaus pigiai ir patogiai galima pasiekti tarptautinių autobusų kompanijų reisais, į kuriuos bilietai akcijų metu kainuoja vos 3-5 EUR už kelionę viena kryptimi. Iš Tailando tektų grįžti į Jerevaną, kuriame, esant norui, galima taipogi praleisti kelias dienas prieš grįžtant į Lietuvą (iš Armėnijos į Lietuvą grįžti galima keliais būdais, iš kurių patogiausias, turbūt, būtų skrydis su „Ukrainos avialinijų” lėktuvu per Kijevą).
Čiang Majus – didžiausias Šiaurės Tailando miestas ir yra puiki vieta tiems, kurie trokšta atsipalaiduoti po Bankoko chaoso. Klajodami šiame nuostabiame mieste rasite puikų maistą ir tikrą tailandietišką atmosfera, kurios kartais galite pritrūkti jei lankotės turistų apgultose Bankoko gatvėse ar populiariausiose Tailando salose. Šiaurės Tailandas pasižymi pribloškiančiais gamtos peizažais, sukuriamais tankių džiunglių ir nuostabaus kalnų grožio. Ši šalies dalis tiesiog priverčia sulėtinti tempą ir atsipalaiduoti. Šiaurės Tailandas taip pat yra žinomas dėl savo turtingos istorijos, kultūrų įvairovės ir senovinių šventyklų.Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų lapkritis-2018 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Doha-Čiang Majus-Doha-Jerevanas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Čiang Majus-Jerevanas su nustatytomis datomis Kalėdiniam laikotarpiui, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Tailandą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.