Super! PolskiBus paskelbė naują akciją autobusų bilietams po 0,23 EUR arba 1 zlotą!

Akivaizdu, bet neįtikėtina – autobusų bilietai po Europą tekainuoja vos 0.23 EUR arba 1 PLN (Lenkijos zlotą) į vieną pusę!!! Beveik nemokami bilietai tarptautiniams PolskiBus maršrutams jau laukia Jūsų! Šis lenkų autobusų tinklas PolskiBus.com, savo maršrutais išraizgęs visą Lenkiją ir rytinę Europą! Nepraleiskit nuostabios progos atrasti gražiausius Europos už tokią mažą sumą!!! Ir siūlome paskubėti, nes bilietų tikrai greitai nebeliks! Kaip rodo patirtis, tokie pigūs autobusų bilietai išgraibstomi per valandą laiko. Skubėkite!!!
Deja, bet nuo 2016 metų sausio PolskiBus autobusai nutraukė savo veiklą Pabaltijo valstybėse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bet vos už 1 zlotą bilietų galima įsigyti į/iš visą eilę šių Europos miestų: Vieną, Budapeštą, Bratislavą, Amsterdamą, Berlyną, Prahą ir daugelį kitų.
Akcijos laikotarpis: 2017.10.23-2017.10.25 (bet galime garantuoti, kad jau po kelių valandų tokių pigių bilietų nebeliks)
Pigių kelionių laikotarpis: 2018.01.10 – 2018.03.26
Nuolaidos kodas:
Šiuos beveik nemokamus autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.polskibus.com/ kelionėms tarp įvairių Europos miestų. Svetainėje susivedat dominančias kelionių datas ir paspaudus „Ieškoti” Jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida bilietams. Jokio nuolaidos kodo suvesti nereikia.Kaip pavyzdį, pateikiame rezervacijos pavyzdį autobusų bilietams iš Varšuvos į Budapeštą ir atgal. Kelionė į vieną pusę kainuoja vos 1 PLN arba 0.23 EUR!:

Neįtikėtina, tiesa?
Lygiai tiek pat kainuoja bilietai ir iš Varšuvos į Vieną bei atgal – 1 PLN arba 0,23 EUR:

Čiumpam kol yra!
Bilietų po 1 zlotą arba 0,23 EUR iš Varšuvos į Prahą pasirinkimas ypač didelis:

Be žodžių…
Į Berlyną bilietų po 1 zlotą arba 0,23 EUR pasirinkimas taipogi nemažas:

Sunku net patikėti…
Nepamirškime ir Bratislavos – į Slovakijos sostinę nuvykti ir grįžti galima taip pat vos už 1 zlotą:

Nuvykti į Brno taipogi kainuoja 1 zlotą:

Kiekvienai pirkimo operacijai papildomai taikomas 1 PLN mokestis. Kelionė bus vykdoma komfortiškais autobusais, turinčiais nemokamą belaidį internetą, elektros lizdus, tualetą, oro kondicionavimo sistemą, odines sėdynes. Autobusus atpažinsite iš ryškiai raudonos spalvos, kuria jie yra nudažyti. Kodėl gi nepasidaryti pigių ir puikių atostogų/arba savaitgalio pas mūsų kaimynus? 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
P.S. Nuolaida taikoma tik vienai rezervacijai iš vienos Booking.com paskyros. Todėl jei kelionės metu rezervuosite daugiau nei kelis viešbučius, per mūsų pateiktą nuorodą arba rezervuokite brangiausią viešbutį, arba atlikite kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų.


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.