Moters dienos proga „Lux Express“ autobusų maršrutai su nuolaidomis iki 55%!

Deja, bet paskutiniu metu „Lux Express“ akcijos tampa vis mažiau ir mažiau vertingos, o akcijiniai pasiūlymai suvienodėję bei niekuo nesiskiria nuo prieš tai buvusių. Na, bet tikimės, kad kas nors sugebės išpešti naudos bei sutaupyti ir iš šio naujausio pasiūlymo Moters dienos proga. Akcija suteikia galimybę nusipirkti kelionės bilietus su -55% nuolaida šios kompanijos autobusų reisais po visą Rytų Europą. Akcijinių bilietų galima įsigyti kelionę pradedant tiek Kaune, tiek Vilniuje, tiek ir kituose Rytų Europos miestuose. Susidomėjusiems siūlome paskubėti, nes pigių bilietų skaičius yra ribotas!
Akcijos laikotarpis: 2019.03.07 – 2019.03.10
Pigių kelionių laikotarpis: 2019.03.15 – 2019.06.23 (didelis datų pasirinkimas)
Nuolaidos kodas: WOMENŠiuos pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.luxexpress.eu/lt/. Svetainėje susivedat dominančias kelionių datas bei kryptis, specialiame nuolaidų laukelyje suvedat nuolaidos kodą ir paspaudus “Ieškoti” Jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida bilietams. Akcijinių autobusų bilietų pavyzdžiai su pritaikyta -55% nuolaida čia:
Norintiems nuvykti aplankyti Estiją, ši akcija taipogi gali būti naudinga:

Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite:
Individualus pramogų įrenginys su jutikliniu ekranu (filmai, muzika, žaidimai, internetas)***
Nemokamas internetas (Paslaugos kokybė priklauso nuo geografinės padėties. Interneto signalas tam tikrose vietose gali būti nepasiekiamas)
Galimybė nusipirkti pas vairuotoją ausinukus (1.50 EUR), antklodę (4 EUR) ir pagalvę (3 EUR)
Galimybė įsigyti buteliuką vandens (0,5 L = 1 EUR)
Patogios atlenkiamos sėdynės, kiekviena sėdima vieta yra aprūpinta saugos diržu
El. maitinimo šaltinis prie kiekvienos sėdynės
Kondicionavimo sistema
Tualetas
Atsiliepimas iš asmeninės praktikos: autobusuose kėdės labai patogios, nesunku buvo užmigti važiuojant ir patogu sėdėti. Filmai, muzika ir žaidimai priešais esančios kėdės ekranėlyje maloniai nustebino – beveik niekuo nenusileido kokybe ir gausa media programoms, esančioms lėktuvuose. Tik norint juos žiūrėti ar klausytis muzikos, reikia turėti savo ausinukus (arba galima juos nusipirkti iš vairuotojo). Internete galima rašyti arba naudojantis savo telefonu/kompiuteriu, arba priešais įtaisytame ekranėlyje. Tiesa, jis nebuvo labai greitas ir stabiliai veikiantis.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
P.S. Nuolaida taikoma tik vienai rezervacijai iš vienos Booking.com paskyros. Todėl jei kelionės metu rezervuosite daugiau nei kelis viešbučius, per mūsų pateiktą nuorodą arba rezervuokite brangiausią viešbutį, arba atlikite kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų.


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.