Karšta unikali naujiena! Svetainė „pigusbilietai.lt“ kartu su „Lux Express“ skelbia bendrą mega akciją visiems autobusų bilietams birželio ir liepos mėnesiais! Akcijos sąlygos viduje!

Su pasididžiavimu pristatome pirmąją (ir, tikimės, ne paskutinę) akciją būtent mūsų svetainės www.pigusbilietai.lt lankytojams bei Facebook puslapio sekėjams! Didžiausia tarptautines keleivių pervežimo autobusais paslaugas Baltijos šalyse teikianti bendrovė „Lux Express“ kartu su mūsų svetaine sugalvojome bendra projektą ir super pasiūlymą mūsų artėjančio 3 metų gimtadienio proga! Pasinaudojus unikaliu ir tik mūsų svetainėje esančiu specialiu nuolaidos kodu, Jūs turėsite puikią galimybę įsigyti „Lux Express“ autobusų maršrutų bilietus žemiau nurodytomis kryptimis:
Vilnius-Kaunas-Varšuva bei Varšuva-Kaunas-Vilnius po 3 EUR už kelionę viena kryptimi;
Vilnius-Ryga bei Ryga-Vilnius po 4 EUR už kelionę viena kryptimi;
Vilnius-Ryga-Talinas bei Talinas-Ryga-Vilnius po 8 EUR už kelionę viena kryptimi!
Akcijos laikotarpis: nuo šiandien iki 2018.06.11 d.
Pigių kelionių laikotarpis: nuo šiandien iki 2018.07.29 d.
Nuolaidos kodas: PIGIAU
Papildomai: Jei tokios individualios mūsų svetainės inicijuojamos akcijos Jums tiko ir patiko, nepatingėkite padėkoti komentarų skiltyje žemiau bei pasidalinti naujiena („share”) kiekvieno Facebook profilyje. Nes tik akcijos sėkmė ir visų Jūsų aktyvumas nulems jos papildomą pakartojimą ateityje. Tad viskas priklauso tik nuo Jūsų, mūsų mielieji skaitytojai! (superb)Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje: http://www.luxexpress.eu/lt/. Pasirenkate dominančias kelionių datas, specialiame nuolaidų laukelyje suvedat nuolaidos kodą ir Jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida kelionės bilietams. Mūsų svetainės artėjančių 3 metų gyvavimo progos akcijinių autobusų bilietų po 3 EUR į Varšuvą rezervacijos pavyzdžiai čia:

Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite:
Individualus pramogų įrenginys su jutikliniu ekranu (filmai, muzika, žaidimai, internetas)***
Nemokamas internetas (Paslaugos kokybė priklauso nuo geografinės padėties. Interneto signalas tam tikrose vietose gali būti nepasiekiamas)
Galimybė nusipirkti pas vairuotoją ausinukus (1.50 EUR), antklodę (4 EUR) ir pagalvę (3 EUR)
Galimybė įsigyti buteliuką vandens (0,5 L = 1 EUR)
Patogios atlenkiamos sėdynės, kiekviena sėdima vieta yra aprūpinta saugos diržu
El. maitinimo šaltinis prie kiekvienos sėdynės
Kondicionavimo sistema
Tualetas
Atsiliepimas iš asmeninės praktikos: autobusuose kėdės labai patogios, nesunku buvo užmigti važiuojant ir patogu sėdėti. Filmai, muzika ir žaidimai priešais esančios kėdės ekranėlyje maloniai nustebino – beveik niekuo nenusileido kokybe ir gausa media programoms, esančioms lėktuvuose. Tik norint juos žiūrėti ar klausytis muzikos, reikia turėti savo ausinukus (arba galima juos nusipirkti iš vairuotojo). Internete galima rašyti arba naudojantis savo telefonu/kompiuteriu, arba priešais įtaisytame ekranėlyje. Tiesa, jis nebuvo labai greitas ir stabiliai veikiantis.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
P.S. Nuolaida taikoma tik vienai rezervacijai iš vienos Booking.com paskyros. Todėl jei kelionės metu rezervuosite daugiau nei kelis viešbučius, per mūsų pateiktą nuorodą arba rezervuokite brangiausią viešbutį, arba atlikite kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų.


Booking.com

4 thoughts on “Karšta unikali naujiena! Svetainė „pigusbilietai.lt“ kartu su „Lux Express“ skelbia bendrą mega akciją visiems autobusų bilietams birželio ir liepos mėnesiais! Akcijos sąlygos viduje!

 • 2018-07-06 at 08:11
  Permalink

  Kodel neveikia? Ivedus PIGIAU neduoda nuolaidos

  Reply
 • 2018-06-09 at 05:53
  Permalink

  Jau seniai turėjau nusipirkęs bilietus į Varršuvą ir atgal. Penktadienį ryte įsigijau naujus su didžiule akcija, o senus grąžinau. Praradau nuo bilieto po 1 eur, bet vistiek nemažai sutaupiau.

  Reply
 • 2018-06-08 at 11:24
  Permalink

  Puiki akcija! Ir ateityje ju niekad nebus perdaug! Lauksim unikaliu kodu ir kitomis kryptymis! 😀

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.