„Lux Express“ autobusų bilietai iš Vilniaus į Varšuvą, Rygą bei Taliną – vos nuo 5 EUR!

„Lux Express Group“, kuri yra stambiausias tarptautinis greitųjų autobusų maršrutų operatorius Baltijos regione, pasiūlė akcijines kainas autobusų bilietams iš Vilniaus į Varšuvą, Rygą bei Taliną, kurie dabar kainuoja vos 5 EUR į vieną pusę! Susidomėjusiems siūlome paskubėti, nes pigių bilietų skaičius yra ribotas ir bilietai (ypač savaitgaliais) bus greitai išpirkti. Nepraleiskit progos pigiai ir patogiai nuvykti pasivaikščioti po Varšuvos, Rygos ar Talino senamiesčius.
Akcijos laikotarpis: iki 2022.12.10 dienos
Pigių kelionių už 5 EUR laikotarpis: 2022.12.12-2023.02.28 d.
Nuolaidos kodas: 2advent
Tokius pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.luxexpress.eu/lt/ kelionėms tarp Vilniaus ir jau minėtųjų Baltijos bei Lenkijos valstybių sostinių. Susivedat dominančias kelionių datas, specialiame nuolaidų laukelyje suvedat nuolaidos kodą ir Jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida kelionės bilietams. Pigiausi bilietai su nuolaidos kodu yra iš Vilniaus į Rygą, kurių kaina prasideda vos nuo 5 EUR/žmogui:
Į Taliną bilietai kainuoja tiek pat – vos 5 EUR į vieną pusę:

Varšuvą iš Vilniaus/arba Kauno taip pat galima pasiekti už bilietus sumokėjus vos 5 EUR į vieną pusę:
Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite:
Individualus pramogų įrenginys su jutikliniu ekranu (filmai, muzika, žaidimai, internetas)***
Nemokamas internetas (Paslaugos kokybė priklauso nuo geografinės padėties. Interneto signalas tam tikrose vietose gali būti nepasiekiamas)
Galimybė nusipirkti pas vairuotoją ausinukus (1.50 EUR), antklodę (4 EUR) ir pagalvę (3 EUR)
Galimybė įsigyti buteliuką vandens (0,5 L = 1 EUR)
Patogios atlenkiamos sėdynės, kiekviena sėdima vieta yra aprūpinta saugos diržu
El. maitinimo šaltinis prie kiekvienos sėdynės
Kondicionavimo sistema
Tualetas
Atsiliepimas iš asmeninės praktikos: autobusuose kėdės labai patogios, nesunku buvo užmigti važiuojant ir patogu sėdėti. Filmai, muzika ir žaidimai priešais esančios kėdės ekranėlyje maloniai nustebino – beveik niekuo nenusileido kokybe ir gausa media programoms, esančioms lėktuvuose. Tik norint juos žiūrėti ar klausytis muzikos, reikia turėti savo ausinukus (arba galima juos nusipirkti iš vairuotojo). Internete galima rašyti arba naudojantis savo telefonu/kompiuteriu, arba priešais įtaisytame ekranėlyje. Tiesa, jis nebuvo labai greitas ir stabiliai veikiantis.

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.