Du viename: mega egzotinis pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – vienos kelionės metu aplankykite Los Andželą bei tolimąjį Fidžį sumokėję už visus bilietus vos 581 EUR kelionę pradėdami Kaune!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, turime puikų ir super egzotinį pasiūlymą! Kelionę pradėdami ir baigdami Kaune vos vienos išvykos metu galite aplankyti iškart 2 garsias ir nuostabias pasaulio vietas: Kalifornijos ekonominį, verslo ir kultūrinį centrą Los Andželą bei vėliau nuvykti į vieną tolimiausių nuo Lietuvos nutolusių taškų planetoje – egzotiškąsias Fidžio salas, kurios nutolusios nuo Lietuvos net per 15293 kilometrus! Sukombinavus visus skrydžius iš gauname super patrauklų, vos 581 EUR kainuojantį kombinuotos kelionės variantą! Kiek laiko praleisite kiekvienoje valstybėje, galite rinktis individualiai – nuo to kelionės kaina beveik nesikeičia. Į visų lėktuvų bilietų kainą, išskyrus „RyanAir“, yra įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Lietuvos piliečiams viza į Fidžio salas yra nereikalinga, jei neplanuojama čia svečiuotis ilgiau nei 4 mėnesius. Kadangi bus vykstama per Los Andželą, iš anksto tereikės pasirūpinti galiojančiu elektroninės leidimo keliauti sistemos pažymėjimu (ESTA), kuris šiuo metu kainuoja 14 USD.
Fidžis – viena paskutinių vietų Žemėje, kur buvo valgomi žmonės. Vietiniai šia tema kalba nenoriai – mieliau apie regbį ir orą. It krištolas skaidrus, turkio mėlynumo vanduo, jame besiilsintys nuskendę laivai ir lėktuvai, švelnus paplūdimių smėlis, akinamai žydras dangus, nutrūktgalviškos pramogos… Jei tai skamba kaip tobulos atostogų sąlygos, skrydžiai į Fidžį – teisingas kelionės sprendimas. Iš daugiau nei 100 salų tikrai išsirinksite tokią, kurioje poilsis primins gražiausią gyvenimo sapną. Egzotika, laukinės gamtos kampeliai, pikantiški patiekalai, saulės bučiniai ir vandens pramogos palieka smagių prisiminimų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Todėl pigūs skrydžiai į Fidžį verti romantikos ieškančių porelių ir linksmybių trokštančių šeimų dėmesio. Viskas, ko trūksta iki pasakiškos kelionės – lėktuvo bilietai, kremas nuo saulės ir paplūdimio šlepetės.

Nameliai ant vandens – Okeanijos salų skiriamoji vizitinė kortelė

Daugelis į Fidžį keliauja dėl rifų ir paplūdimių. Daugeliui nebereikia niekur skristi iš didžiausios salos Viti Levu. Netoli nuo pagrindinio šalies oro uosto yra Denarau pusiasalis, kuriame vienas po kito kyla penkių žvaigždučių kurortai – „Sheraton“, „Sofitel“, „Hilton“ ir panašiai. Geras pliažas, puikūs baseinai, aukštos klasės aptarnavimas, kokteiliai su skėčiais ir egzotiška vakarinė programa. Tikras rojus mėgstantiems Hurgadą Egipte, Patają Tailande ar Kankūną Meksikoje.
Apskridus pusę pasaulio norisi autentiškos, bet patogios vietos poilsiui? Teks ieškoti kitose salose. Pavyzdžiui, Jasavos archipelage, į kurį patenkama arba katamaranais, arba vandens lėktuvu. Krakmolo baltumo smėlis, koralų giraitės aplink salas. Tai vietos, labiausiai atitinkančios standartinį atogrąžų suvokimą ir išties panašios į atviruką iš rojaus. Ten yra garsioji pragariška rojaus salelė, kur nufilmuotas „Prarastasis“ su Tomu Hanksu.Pigių bilietų į Fidžį laikotarpis: 2019 metų balandžio pabaiga-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Kaunas su „RyanAir“ bei Kopenhaga-Los Andželas-Kopenhaga skrydžiai su „Swiss Airlines“ bei Los Andželas-Nadis-Los Andželas su „Fiji Airlines“
Kelionė susidėtų iš 3 atskirų skrydžių segmentų. Pirmiausiai rekomenduotumėme įsigyti svarbiausius ir labai nedažnai pasitaikančius tokius pigius „Fiji Airlines“ tiesioginius skrydžius iš Los Andželo į Viti Levu salos pakrantėje įsikūrusį Nadį. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Los Andželas-Nadis-Los Andželas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Nusipirkus šiuos bilietus prie jų galima pradėti kombinuoti pigius skrydžius į Kalifornijos sostinę iš Kopenhagos. Šioje vietoje individualiai galite pasirinkti kiek dienų norėsite pabūti Los Andžele, o, galbūt, dar norėsite ir pakeliauti ilgiau po Vakarinę JAV pakrantę. Mes parinkome keletos dienų poilsį Kalifornijoje prieš tęsiant kelionę toliau į Fidžio salas. Bilietus galite įsigyti čia:
Turint visus išvardintus viršuje bilietus prie jų prikombinuojame „RyanAir“ tiesioginius skrydžius iš Kauno į Kopenhagą ir atgal. Atskirai pažymėti verta ir tą faktą, kad grįžtant atgal reikės neišvengiamai praleisti vieną (pasirinktinai galima ir daugiau) naktį Danijos sostinėje – spausti čia:

Štai ir viskas. Turime kombinuotą kelionės variantą, kurios metu apsilankyti viename žymiausių JAV miestų bei tolimosiose Fidžio salose iš Kauno galima už vos 581 EUR! Palyginimui, reguliarūs skrydžiai iš Vilniaus į Fidžį kainuoja nuo 2000 EUR 🙂 Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą ir Los Andželą į Fidžį su grįžimu atgal! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Du viename: mega egzotinis pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – vienos kelionės metu aplankykite Los Andželą bei tolimąjį Fidžį sumokėję už visus bilietus vos 581 EUR kelionę pradėdami Kaune!

  • 2019-03-07 at 00:22
    Permalink

    O gal netycia yra pigus bilietai liepos pradzioj?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.