Du viename: pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – Niujorkas su Martinika arba Gvadelupa vienos kelionės metu iš Vilniaus – vos nuo 417 EUR!

Turime įdomu pasiūlymą ambicingiems, nebijantiems egzotikos ir siekiantiems maksimumo keliautojams! Vos vienos kelionės metu galite aplankyti didingąjį Niujorką bei Mažąsias Antilų salas – Martiniką arba Gvadelupą (pasirinktinai). Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina nesikeičia. Bendra visų skrydžių suma kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje yra tiesiog juokinga – vos 417 EUR!
Niujorkas (New York City) – tai didžiausias JAV miestas ir vienas didžiausių miestų pasaulyje, taip pat tai vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų. Jungtinėse Amerikos Valstijose Niujorkas yra pagrindinis ekonomikos, prekybos, politikos, finansų, kultūros centras. Niujorke gyventojų skaičius siekia per 8 mln., o kartu su priemiesčiais priskaičiuojama daugiau nei 22 mln. gyventojų. Niujorkas, įsikūręs prie Hadsono upės žiočių, dažnai yra vadinamas „Didžiuoju obuoliu“ (The Big Apple). Miestas buvo įkurtas olandų kolonistų 1626 m. ir pavadintas Naujuoju Amsterdamu. Iki to meto dabartinėje Niujorko teritorijoje gyveno manahatų ir kanarsių indėnų gentys.
Gvadelupa – nuostabaus grožio Prancūzijos kolonija, kurioje galima pamatyti veikiantį ugnikalnį, gražiausių džiunglių kampelių, egzotiškiausių augalų ir gyvūnų, baltų paplūdimių. Verta iš arčiau pamatyti vietinius gyventojus, jų įprastą gyvenimą. Taip pat verta apsilankyti kavos, romo muziejuose, nuplaukti į netoliese esančias salas – Les Saints, La Desirade, Marie-Galante. Gvadelupa – tai sala, iš kurios grįžus, dar ilgai išliks saldus jos kvapas, o akys turės progos pailsėti nuo ryškių gamtos spalvų ir kaitrios Karibų saulės.
Martinika (prancūziškai Martinique) – sala esanti centrinėje Mažųjų Antilų dalyje Karibų jūroje. Martinikos krantai vingiuoti, drėgni atogrąžų miškai kalnuose tankūs, siauri slėniai derlingi, o ugnikalniai veikiantys. Saloje gausu ryškios tropinės augmenijos, o pakrančių vandenys pilnos įvairiausios povandeninio pasaulio gyvūnijos.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų spalis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Niujorkas-Vilnius su „Turkish Airlines“ ir papildomas kelionės variantas su „Norwegian“ kompanija: Niujorkas-Gvadelupa-Niujorkas arba Niujorkas-Martinika-Niujorkas
Pirmiausiai mums reiktų įsigyti pigius skrydžius į Niujorką iš Vilniaus. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Niujorkas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kai jau turėsime nusipirkę bilietus į Niujorką, tuomet jau galime spręsti kiek laiko norėsime praleisti Niujorke, o kiek laiko skirsime Mažosioms Antilų saloms. Pagal mūsų pateiktą pavyzdį, priderinome skrydžius į kiekvieną salą atskirai. Bilietai Niujorkas-Gvadelupa-Niujorkas kainuoja vos 149 EUR į abi puses – spausti čia:

Jei širdis labiau linksta prie Martinikos, turėtumėte spausti čia:

Štai ir viskas – gaunasi tiesiog puikus kelionės variantas vienų atostogų metu aplankant dvi absoliučiai skirtingas pasaulio vietas. Praleidžiamų dienų kiekį kiekvienoje šalyje galite rinktis individualiai. Na, o kelionės trukmę lengvai galima prailginti arba sutrumpinti, nes datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra mažas. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į Niujorką kartu aplankant vieną iš minėtųjų salų! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Du viename: pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – Niujorkas su Martinika arba Gvadelupa vienos kelionės metu iš Vilniaus – vos nuo 417 EUR!

 • 2017-08-30 at 22:36
  Permalink

  Setone 🙂 turiu jums klausima.
  Kai jus jau esate isbandes cebu pacific skrydzius, o konkreciai dubai – manila noreciau isgirsti jusu nuomone.

  Ka jus pasirinktumete:
  1. Ar tiesiogi iskrydi dubai- manila xu cebu pacific uz 110e+ e uz bagaza ir e uz maista?
  2. Ar skrydi su cathay pacific uz 220e bet ne tiesiogini dubai- honkong-manila su iskaiciuotu bagazu ir maitinimu. Arba gulf air dubai- bahrain-manila

  Kainu skirtumas iki 100e ivertinus bagaza ir maitinima, bet kelione prailgeja nuo 9 val iki 13.

  Reply
  • 2017-08-31 at 00:07
   Permalink

   Sveikas,
   Deja, bet aš nepataisomas tam tikru klausimu. Jei visgi galima sutaupyti už tai aukojant patoguma, aš taupysiu 🙁 Už tuos sutaupytus 110 EUR „Cebu Pacific” skrisi kaip karalius ir vis vien visų pinigų neišleisi. Aišku, bus žiauriai nuobodu, komforto nulis, bet už tas 9 valandas praleidimo ne komforto zonoje gausi 100 EUR 🙂 Nėra taip jau blogai. Ar ne?

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.