Super pasiūlymas! Aloha, Havajai! Pigūs bilietai į pagrindines Havajų salas iš įvairiausių Jungtinės Karalystės miestų vos nuo 322 EUR į abi puses!

Mega pasiūlymas į nuostabiuosius Havajus, kitaip vadinamus „Aloha“ valstybe!!! Žodis „aloha“ havajiečių kalba reiškia daugiau nei vien tik „meilė“, „labas“ ar „viso gero“. Šis žodis labiau atspindi jausmą, vibraciją, nuolatinį dieviškumo mumyse pajautimą. Pasisveikindami „aloha“ jie primena vienas kitam apie dieviškąjį kvėpavimą, kuris yra visų gyvų būtybių tikroji esatis.
Faktas vienas – Žemės rojumi įvardijamą 8 salų Havajų salyną – Kauajį, Niihau, Oahus, Molokajų, Maujį, Lanajį, Kahulavę, Havajus (Didžiąją salą) – net retas amerikietis aplanko. Pirmiausiai – skrydžiai į šį visame Pasaulyje žinomą kurortą visada buvo LABAI brangūs. Poilsis čia – taipogi išskirtinai brangus. Bet nuostabūs vaizdai ir neįtikėtinas vėjas bei milžiniškos vandenyno bangos atperka viską. Deja, salos vėjo nuotraukose užfiksuoti neįmanoma. Reikia jį pajusti. Būtent vėjas yra tikrų tikriausias salos dvasią atspindintis elementas, visur ir visada tave lydintis ir lyg kažką nuolat šnabždantis. Neveltui Havajai yra visų banglentininkų svajonių šalis. Kur daugiau pamatysi tokias bangas:
Havajai4
Tik neskubėkite nusigąsti – Havajuose yra ir ramių, smėlėtų ir žadą atimančių paplūdimių, iš kurių populiariausias ir visiems tikrai žinomas Waikiki beach arba Vaikiki pakrantė. Mes jau nekalbame apie Havajų ugnikalnius, kalnus, gamtą ir apskritai – pačią Havajietišką dvasią!
Taigi, norintys atsidurti šiame tolimame, bet įspūdingame Žemės rutulio taške turėtų staigiai reaguoti ir čiupti bilietus iš įvairiausių Jungtinės Karalystės oro uostų į saulėtuosius ir įspūdinguosius Havajus, kol tokių neįtikėtinai pigių bilietų dar yra. Dėmesio: kelionę galima pradėti visuose didžiausiuose Jungtinės Karalystės miestuose – Londone, Birmingeme, Glazge, Edinburge, Mančesteryje, Belfaste, Invernese ir kituose (galite patikrinti patys). Atvykti galima į 4 didžiausius Havajų oro uostus – Honolulu, Kahului, Kona arba Lihue. Bilietus, kainuojančius vos nuo 322 EUR už kelionę į abi puses, siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Visi skrydžiai – jungiamieji su keliais persėdimais viename Europos ir Amerikos oro uostų. Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Star Alliance“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Į kiekvieną iš išvardintų Jungtinės Karalystų miestų pigiai bei patogiai iš Lietuvos galima nuskristi su „Wizz Air“ arba „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais.
Dėmesio – mūsų puslapio komanda 2017 metų vasario mėnesį lankėsi Havajuose. Tad jei domina konsultacija ar praktiniai patarimai apie Havajus, galite klausti šios naujienos komentaruose arba rašyti mums elektroniniu paštu!
Pigių bilietų į Havajus laikotarpis: 2017 metų lapkritis-2018 metų sausis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Bet kuris didesnis Jungtinės Karalystės miestas-Didžiosios Havajų salos-Bet kuris didesnis Jungtinės Karalystės miestas
Skrydžių variantų ir kelionės datų yra be galo daug. Tad pateiksim keletą variantų. Jei norite pažintį su Havajais pradėti nuo didžiausio miesto ir tankiausiai gyvenamos bei išvystytos Oahu salos, spauskite čia. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Mančesteris-Honolulu-Mančesteris su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei norite, kelionę galite pradėti ir baigti bet kuriame kitame didesniame Jungtinės Karalystės mieste. Kaip pavyzdžiui:
Edinburgas-Honolulu-Edinburgas bilietai kainuoja nuo 345 EUR spausti čia.
Birmingemas-Honolulu-Birmingemas bilietai kainuoja nuo 326 EUR spausti čia.
Belfastas-Honolulu-Belfastas bilietai kainuoja nuo 336 EUR spausti čia.
Ir begalė kitų variantų – bandykite ieškoti ir Jums tikrai pasiseks. Jei civilizacija ir didžiausias Havajų miestas Jūsų nedomina, galite skristi tiesiai į antrąją pagal dydį Havajų salą Maui ir jos centrinį miestą – Kahului. Paspaudus šią nuorodą atsidarys iškart suvesti skrydžiai Mančesteris-Kahului-Mančesteris su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Ir šiuo atveju kelionę galite pradėti ir baigti bet kuriame kitame didesniame Jungtinės Karalystės mieste. Kaip pavyzdžiui:
Edinburgas-Kahului-Edinburgas bilietai kainuoja nuo 359 EUR spausti čia.
Birmingemas-Kahului-Birmingemas bilietai kainuoja nuo 327 EUR spausti čia.
Belfastas-Kahului-Belfastas bilietai kainuoja nuo 349 EUR spausti čia.
Ir begalė kitų variantų – bandykite ieškoti ir Jums tikrai pasiseks. Jei norite, galite pažintį su Havajais pradėti ir Kauai – ketvirtojoje pagal dydį vulkaninės kilmės Havajų saloje. Paspaudus šią nuorodą atsidarys iškart suvesti skrydžiai Mančesteris-Lihue-Mančesteris su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Alternatyvūs variantai iš kitų didžiųjų Jungtinės Karalystės miestų:
Edinburgas-Lihue-Edinburgas bilietai kainuoja nuo 359 EUR spausti čia.
Birmingemas-Lihue-Birmingemas bilietai kainuoja nuo 330 EUR spausti čia.
Belfastas-Lihue-Belfastas bilietai kainuoja nuo 336 EUR spausti čia.
Ir begalė kitų variantų – bandykite ieškoti ir Jums tikrai pasiseks. Na, ir beliko pati didžiausia, ugnikalnių ir bėgančios lavos Havajų, arba Didžioji sala . Paspaudus šią nuorodą atsidarys iškart suvesti skrydžiai Mančesteris-Kailua Kona-Mančesteris su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Alternatyvūs variantai iš kitų didžiųjų Jungtinės Karalystės miestų:
Edinburgas-Kona-Edinburgas bilietai kainuoja nuo 359 EUR spausti čia.
Birmingemas-Kona-Birmingemas bilietai kainuoja nuo 326 EUR spausti čia.
Belfastas-Kona-Belfastas bilietai kainuoja nuo 336 EUR spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną iš Didžiosios Britanijos miestų į išsvajotuosius Havajus su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį bet kurioje Havajų saloje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.