O, Dieve, kokia kaina… Pigūs bilietai iš Helsinkio į įvairias Havajų salas – vos nuo 286 EUR į abi puses! Perkam kuo skubiau!

Nerealus gyvenimo pasiūlymas visiems, norintiems apsilankyti Havajuose! Tik dabar, ir tik kelias valandas, bilietai iš Helsinkio į įvairias Havajų salas kainuoja vos nuo 286 EUR už skrydžius į abi puses! Čia nieko daugiau nereikia galvoti, reikia imti ir pirkti. Čia ir dabar! Nes jau po valandos šių bilietų paprasčiausiai neliks! Vos už 286 EUR arba panašią sumą Jūs galite apsilankyti visoje eilėje Havajų salų: Oahu su sostine Honolulu, Maujį su sostine Kahului ar Kauajį su sostine Lihue. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas bei maitinimas ir gėrimai lėktuve kelionės metu. Skrydžiai jungiamieji, su persėdimais Frankfurte ir viename Kanados miestų (Toronte arba Vankuveryje). Papildomai primename, kad reguliarios skrydžių kainos į Havajus paprastai kainuoja 3-4x daugiau. Tad turite puikią progą aplankyti Aloha valstybę! Žodis “aloha” havajiečių kalba reiškia daugiau nei vien tik „meilė”, „labas” ar „viso gero”. Šis žodis labiau atspindi jausmą, vibraciją, nuolatinį dieviškumo mumyse pajautimą. Pasisveikindami “aloha” jie primena vienas kitam apie dieviškąjį kvėpavimą, kuris yra visų gyvų būtybių tikroji esatis.
Žemės rojumi įvardijamą 8 salų Havajų salyną – Kauajį, Niihau, Oahus, Molokajų, Maujį, Lanajį, Kahulavę, Havajus (Didžiąją salą) – net retas amerikietis aplanko. Pirmiausiai – skrydžiai į šį visame Pasaulyje žinomą kurortą visada buvo LABAI brangūs. Poilsis čia – taipogi išskirtinai brangus. Bet nuostabūs vaizdai ir neįtikėtinas vėjas bei milžiniškos vandenyno bangos atperka viską. Deja, salos vėjo nuotraukose užfiksuoti neįmanoma. Reikia jį pajusti. Būtent vėjas yra tikrų tikriausias salos dvasią atspindintis elementas, visur ir visada tave lydintis ir lyg kažką nuolat šnabždantis. Neveltui Havajai yra visų banglentininkų svajonių šalis. Kur daugiau pamatysi tokias bangas:
Havajai4
Tik neskubėkite nusigąsti – Havajuose yra ir ramių, smėlėtų ir žadą atimančių paplūdimių, iš kurių populiariausias ir visiems tikrai žinomas Waikiki beach arba Vaikiki pakrantė. Mes jau nekalbame apie Havajų ugnikalnius, kalnus, gamtą ir apskritai – pačią Havajietišką dvasią!
Pigių bilietų į Havajus laikotarpis: 2019 metų spalis-2020 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Helsinkis-Frankfurtas-vienas Kanados miestų-Havajų salyno pasirinkta sala-vienas Kanados miestų-Frankfurtas-HelsinkisPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą (skrydžiams į Honolulu). Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nurodytomis kryptimis su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai svetainėje:

Galimos ir kitos kelionės datos:
Lapkričio 21-Gruodžio 4 dienomis: spausti čia
Vasario 2-12 dienomis: spausti čia
Galimi ir kitokie variantai. Datas tikrinti patiems.Taipogi, kaip ir minėjome, galima skristi nebūtinai į Havajų sostinę Honolulu. Už labai panašią sumą galima aplankyti tiek Maui salos sostinę Kahului, Kauai salos sostinę Lihue ir t.t. Mūsų puslapio komanda lankėsi Havajuose ir mums labiausiai patiko Maui sala. Tad siūlome taipogi būtinai apsilankyti ten. O čia pigių bilietų rezervacijos pavyzdys iš Helsinkio – spausti čia:

Galimos ir kitos kelionės datos:
Vasario 2-12 dienomis: spausti čia
Vasario 13-16 dienomis: spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į išsvajotuosius Havajus su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pateikiame pačiame Honolulu centre esančio 2* „Kuhio Banyan Hotel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 382,00 EUR arba 76.40 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis yra idealioje vietoje, visai netoli garsiojo Waikiki Beach. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Kuhio_Banyan
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį bet kurioje Havajų saloje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.