Super pasiūlymas: pigūs bilietai į Mergelių salas iš Amsterdamo arba Paryžiaus – vos nuo 248 EUR į abi puses!

Trečiasis pagal dydį ir aptarnautų keleivių kiekį avialinijų tinklas pasaulyje – „Oneworld“, kuriam priklauso tokie gigantai kaip „Lufthansa“, „United“, „Air Canada“ ir dar visa eilė oro linijų bendrovių, siūlo neįtikėtinai pigius bilietus skrydžiams iš Amsterdamo arba Paryžiaus į Karibų rojumi vadinamas Mergelių salas! Pigiausi bilietai tekainuoja vos 248 EUR už kelionę į abi puses. Į bilietų kainą, įskaičiuotas tik rankinis bagažas iki 10 kg svorio. Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimais Londone bei viename JAV miestų prieš tęsiant kelionę toliau į Mergelių salas. Savaime suprantama, „Oneworld“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame arba Paryžiuje, į kuriuos tiesiogiai iš Vilniaus galima nuskristi su eile oro linijų bendrovių. Jei reikėtų pagalbos susidėliojant skrydžius iš Vilniaus iki tarpinių miestų, iš kurių tęstumėte kelionę toliau į Karibus, susisiekite su mumis ir pateiksime pigiausius variantus.
Mergelių salų vizitine kortele tapo ryškiai mėlynas jūros vanduo, baltas paplūdimių smėlis, nedidelis atstumas nuo vienos idiliškos įlankos iki kitos ir skirtingos salose siūlomos pramogos ar malonumai. Teigiama, kad šis salynas yra populiariausias atostogas atvirame vandenyje leisti mėgstančių žmonių tikslas pasaulyje. Be egzotiškos gamtos atostogautojus ši salų grandinė traukia ir palankiais vėjeliais bei ypatingai – saugia jūros teritorija. Skaičiuojama, kad per savaitę atostogautojai šioje Karibų jūros dalyje išsinuomuoja daugiau nei 100 laivų. Mergelių salos – tai puiki kurortinė vieta, su saulėtais paplūdimiais, nepakartojamais gamtos vaizdais bei aktyviomis pramogomis.
Pigių bilietų į Mergelių salas laikotarpis: 2023 metų sausis-balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Amsterdamas/Paryžius-Londonas-JAV miestas-Saint Thomas-JAV miestas-Londonas-Amsterdamas/Paryžius (kelionių segmentai gali skirtis)Pigiausi bilietai į Mergelių salas kainuoja iš Amsterdamo – vos nuo 248 EUR už kelionę į abi puses. Susidomėjusieji turėtų spausti ant šios nuorodos arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvestas kelionės variantas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti pagal savo pageidavimus. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kitos galimos kelionės datos iš Amsterdamo:
Vasario 1-15 d.
Vasario 19-28 d.
Kovo 5-15 d.Kiek brangiau kainuoja bilietai iš Paryžiaus, bet gal kam nors bus patogiau keliauti ir iš ten. Pigiausi bilietai iš Prancūzijos sostinės kainuoja nuo 285 EUR/žmogui. Susidomėjusieji turėtų spausti ant šios nuorodos arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvestas kelionės variantas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti pagal savo pageidavimus. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Ir daugelis kitų variantų. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Mergelių salas Karibuose su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Jei norite, galite pasirinkti bet kurį Jums patinkantį viešbutį Karibuose. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.