Super! Pigūs bilietai iš Londono į Arubą, Karibai – tik 371 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses!

Super gera kaina tiesioginiams skrydžiams iš Londono į pietinę Karibų jūros regiono salą Arubą. Tokią nerealią galimybę apsilankyti Karibuose siūlo britų oro linijų bendrovė „TUI Airways“. Skrydžiai iš Londono į Arubą – tiesioginiai, tiesa į bilietų kainą nėra įtrauktas registruojamas bagažas. Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Aruba – sala Karibų jūroje, priklausanti Nyderlandams ir turinti autonomijos statusą. Sala yra vos už 24 km nuo Venesuelos krantų. Jei trokštama pasislėpti nuo aplinkinio pasaulio ir leisti sau pailsėti baltuose paplūdimiuose, o akis pamaloninti neregėta architektūra – būtina aplankyti Arubą. Išvykstant iš šio rojaus kampelio Oranjestado oro uoste Jus pasitiks vietinės moterys, kurios, kaip pagarbos ženklą, uždės ant kaklo pintą gėlių vainiką. Taip arubiečiai išreiškia savo dėkingumą bei norą, kad kuo daugiau turistų aplankytų jų salą dar kartą, nes turizmas yra pagrindinis jų pragyvenimo šaltinis. Arubos salos krantų linijos ilgis siekia 68,5 km. Joje nerasime aukštų kalnų ar neįveikiamų viršukalnių, nes paviršiuje dominuoja žemos kalvos, kurios prieš daugelį metų susidarė iš klinties (nuosėdinė uoliena iš mineralo kalcito). Arubos salos ilgis yra 30 km., o plotis 9 km. Taigi, Aruba – tikrai nedidelis, bet vienas iš įspūdingiausių kurortų visame pasaulyje. Nuostabus vandens pasaulis apsuptas koralinių rifų, buriuoti įdealiai tinkamos vandenyno bangos. Visa tai ir dar daugiau ras kiekvienas apsilankęs saulėtoje Arubos saloje.Pigių bilietų laikotarpis: 2022 metų rugpjūčio pabaiga-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Aruba-Londonas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Aruba-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimas ir vienos savaitės kelionės variantas – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Arubą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.