Egzotika! Pigūs bilietai iš Varšuvos į egzotiškąsias Trinidado ir Tobago salas – tik 413 EUR į abi puses!

Pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“ paskelbė akciją – bilietai iš Varšuvos į Karibuose esančias Trinidado ir Tobago salas kainuoja labai pigiai – bilietų kaina prasideda vos nuo 413 EUR į abi puses! Visi skrydžiai – jungiamieji su keliais persėdimais viename Europos ir Amerikos oro uostų. Į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Star Alliance“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią iš Lietuvos didžiųjų miestų galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Mažiau kam girdėtas Trinidadas ir Tobagas turi viską, ką gali pasiūlyti Karibų jūros salos: nuo auksinių iki baltųjų paplūdimių, linguojančias palmių alėjas, ramius pasiplaukiojimus įlankose, tropinius miškus ir jame knibždantį gyvenimą. Šalis, esanti netoli Venesuelos krantų, nukelia į dar vieną rojaus kampelį Karibų jūroje.
Kelionės į Trinidadą ir Tobagą atveria vartus į charizmatišką, siautulingą ir spalvotą šalį. Port of Speinas – šalies sostinė ir nesibaigiančių vakarėlių ir karnavalų buveinė. Karnavalo metu įsiliesite ne tik į jo siautulį su įspūdingais spalvotais atributais, bet ir pasinersite į tradicinių šalies muzikinių instrumentų (steel-pan) ritmą.
Trinidadas ir Tobagas – dvi kontrastingos salos. Trinidade telkiasi šurmulinga šalies sostinė, tačiau taip pat čia rasite ir nuostabų, nepaliestų mangrovių pelkių ir kalnų, nusėtų tropiniais miškais, vaizdą. Tobagas jau kur kas kitoks: ramesnis, tai tykus rojaus kampelis Karibų jūroje. Tobage akis džiugins fantastiški vaizdai: balti paplūdimiai, nusvirusios palmių alėjos ir tropinių miškų gyvenimo epizodai.
Pigios kelionės į Trinidadą ir Tobagą neleis vien tik drybsoti nuostabiuose paplūdimiuose ar siausti karnavale. Nuotykius papildyti šioje šalyje galėsite žygiais į kalnus, ieškodami spalvingųjų gėlių mozaikų, atrasdami pasislėpusius krioklius ir požeminio pasaulio grožybių bei nardydami koraliniuose rifuose.
Įsivaizduojate savo atostogas nuostabių palmių paunksmėje, minant pėdsakus auksiniame paplūdimyje, žvalgantis į žydras pakrantes ir matant praskrendančius įvairiaspalvius paukščius? Ar norite sudalyvauti viename smagiausių pasaulyje festivalių? Trinidadas ir Tobagas pasiruošęs jus nustebinti.Pigių bilietų į Bahamus laikotarpis: 2019 metų rugsėjis-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Briuselis-Niujorkas-Port of Speinas-Niujorkas-Briuselis-Varšuva
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Bahamų salas nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimas ir toks kelionės variantas – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus per Varšuvą į Trinidadą ir Tobagą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.