Pigūs bilietai į Santo Domingą, Dominika bei Montego Bėjų, Jamaika iš Briuselio – vos nuo 264 EUR į abi puses!

Jei svajojate apie poilsį garsiausiuose Karibų jūros kurortuose – šis pasiūlymas kaip tik Jums! Tiesioginiai skrydžiai iš Belgijos sostinės į geriausius Karibų kurortus dabar kainuoja vos nuo 264 EUR už kelionę į abi puses! Deja, bet į skrydžių kainą nėra įskaičiuotas registruojamas bagažas, už kurį reiktų susimokėti papildomai. Pigius akcijinius bilietus į Santo Domingą Dominikoje bei Montego Bėjų Jamaikoje iš Briuselio siūlo belgų „Jetairfly“ oro linijų bendrovė. Į patį Briuselį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima nuvykti „RyanAir“ pigių skrydžių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Dominikos Respublika – tai rojus žemėje – kokosų palmės, mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiai, svetingi, geros nuotaikos ir nuolat besišypsantys vietiniai gyventojai ir puiki virtuvė – vaisiai, šviežios daržovės ir jūros gėrybės. Punta Kana, Santo Domingas – vienos garsiausių Dominikos kurortinių zonų. Balto smėlio paplūdimiai vilioja čia atvykti visus: tiek plaukikus, tiek nardytojus, tiek ir burlentininkus. Gamtos mylėtojai čia galės klaidžioti po atogrąžų ir mangrovių miškus, kopti į kalnus ar taškytis upėse bei kriokliuose. Atrasite „manjana“ kultūrą, Lotynų Amerikos dvasia persmelktus miestelius ir įvairiausius aperityvus. Dominikos Respublika užima du trečdalius Espanjolos salos. Tai antra pagal dydį Karibų jūros valstybė esanti Antilų salyne. Turistai labiausiai vertina šią salą dėl balto atspalvio smėlio paplūdimių, lagūnų apsuptų koraliniais rifais bei dėl svetingų vietinių gyventojų. Vizos lietuviams vykstant į Dominiką nereikia. Atvykus į šalį oro uoste tereikia nusipirkti specialią Dominikos kortelę, kurios kaina apie 10 USD.
Saulėta ir draugiška Jamaika kasmet sulaukia vis daugiau turistų iš viso pasaulio. Tai suprantama: sala gali pasigirti gražia egzotiška gamta, puikiais paplūdimiais ir viešbučiais, kurie atitinka kiekvieno keliautojo skonį ir finansines galimybes. Balto smėlio paplūdimiai, Bob Marley ir nerūpestingas gyvenimo ritmas tapo pagrindiniais Jamaikos simboliais. Tačiau Jamaika (235 km ilgis ir 93 km plotis) trečia pagal dydį ir tankiausiai anglakalbių apgyvendinta sala Karibuose, gali pasigirti turtingomis kultūrų tradicijomis ir begalinėmis turizmo ir poilsio galimybėmis. Saloje galima pamatyti vaizdingus kalnus ir atogrąžų miškus, gražius krioklius ir nuostabius paplūdimius su baltu smėliu šiaurėje ir juodu – pietuose. Oro temperatūra žiemą ir vasarą yra beveik identiška. Dainininko Vytauto Kernagio apdainuotas „Montego Bay”, turbūt skamba dainoje, kaip besiderinantys žodžiai, kurių prasmė nelabai aišku iš kur atsiranda, tačiau dainoje minima Jamaika, būtent čia, Karibuose, Jamaikoje yra nuostabusis Montego Bay. Montego Bay garsus bemuite prekyba ir kruizinių laivų terminalu, įsikūrusiu nuostabiame pusiasalyje, išsikišusiame į įlanką. Jame esantis Doctor’s Cave paplūdimys, apsuptas skaidrių turkio mėlynumo vandenų, yra vienas populiariausių paplūdimių visoje saloje. Įlanką supa įspūdingi neaukšti kalnai. Atvykstant į Jamaiką, viza išduodama atvykimo oro uoste. Deja, bet nuo praėjusių metų „visa-on-arrival” pabrango net 5 kartus ir dabar kainuoja solidžią 100 USD sumą.
Pigių bilietų į Karibus laikotarpis: 2018 metų balandis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Briuselis-Santo Domingas/Montego Bėjus-Briuselis (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą (skrydžiams į Dominiką) arba šią nuorodą (skrydžiams į Jamaiką). Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nurodytomis kryptimis su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai svetainėje:
Pigūs bilietai į Santo Domingą Dominikoje:
Tiesioginiai skrydžiai į Montego Bėjų Jamaikoje kainuoja tiek pat – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Briuselį į Jūsų pasirinktą Karibų kurortą su grįžimu atgal per Briuselį į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.