Įdomu ir labai pigu: iš Vilniaus per Kelną į Montego Bėjų, Jamaika – tik 334 EUR į abi puses!

Jei svajojate apie poilsį garsiausiuose Karibų jūros kurortuose – šis pasiūlymas kaip tik Jums! Iš ketvirtojo pagal dydį Vokietijos miesto Kelno tiesioginiai skrydžiai į Montego Bėjų tekainuoja vos 300 EUR į abi puses (su rankiniu bagažu). Prie šių bilietų prikombinavus „RyanAir“ tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Kelną ir atgal, gauname super pigų kombinuotos kelionės variantą už vos 334 EUR! Tiesa, vykstant į priekį, dėl prasilenkiančių skrydžių laikų, reiktų 2 naktis (tai būtų visa pilna diena) praleisti šiame, garsėjančiame savo istorija, Vokietijos mieste.
Saulėta ir draugiška Jamaika kasmet sulaukia vis daugiau turistų iš viso pasaulio. Tai suprantama: sala gali pasigirti gražia egzotiška gamta, puikiais paplūdimiais ir viešbučiais, kurie atitinka kiekvieno keliautojo skonį ir finansines galimybes. Balto smėlio paplūdimiai, Bob Marley ir nerūpestingas gyvenimo ritmas tapo pagrindiniais Jamaikos simboliais. Tačiau Jamaika (235 km ilgis ir 93 km plotis) trečia pagal dydį ir tankiausiai anglakalbių apgyvendinta sala Karibuose, gali pasigirti turtingomis kultūrų tradicijomis ir begalinėmis turizmo ir poilsio galimybėmis. Saloje galima pamatyti vaizdingus kalnus ir atogrąžų miškus, gražius krioklius ir nuostabius paplūdimius su baltu smėliu šiaurėje ir juodu – pietuose. Oro temperatūra žiemą ir vasarą yra beveik identiška. Dainininko Vytauto Kernagio apdainuotas “Montego Bay”, turbūt skamba dainoje, kaip besiderinantys žodžiai, kurių prasmė nelabai aišku iš kur atsiranda, tačiau dainoje minima Jamaika, būtent čia, Karibuose, Jamaikoje yra nuostabusis Montego Bay. Montego Bay garsus bemuite prekyba ir kruizinių laivų terminalu, įsikūrusiu nuostabiame pusiasalyje, išsikišusiame į įlanką. Jame esantis Doctor’s Cave paplūdimys, apsuptas skaidrių turkio mėlynumo vandenų, yra vienas populiariausių paplūdimių visoje saloje. Įlanką supa įspūdingi neaukšti kalnai. Atvykstant į Jamaiką, viza išduodama atvykimo oro uoste ir ji Lietuvos piliečiams nieko nekainuoja!
Pigių bilietų į Jamaiką laikotarpis: 2018 metų rugpjūčio pabaiga-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: du atskiri skrydžių segmentai: Vilnius-Kiolnas-Vilnius bei Kiolnas-Montego Bėjus-Kiolnas (tiesioginiai skrydžiai)
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Kiolno į Jamaiką bei atgal – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos bilietus, skubame toliau pirkti „RyanAir“ bilietus iš Vilniaus į Kelną, kurie kainuoja vos 17 EUR (be bagažo) – spausti čia:

Kaip matote, į Kelną atvyktumėte vėlų vakarą. Šiame mieste reiktų praleisti 1 pilną dieną arba 2 naktis. O jau po to skristumėte tiesiai į Jamaiką. Grįžtant papildomų nakvynių nereikėtų, nes parskridus jau už 5 valandų Jūsų lauktų tiesioginis „RyanAir“ skrydis į Vilnių – spausti čia:

Štai ir viskas, turime kombinuotą šaunų kelionės variantą, kurios metu galėsime praleisti visą pilną dieną Kiolne bei nuostabią savaitę Jamaikoje! Esant norui, kelionės trukmę galima ilginti, nes akcijinių bilietų į Jamaiką datų yra gana nemažai. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kelną į Jamaiką su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Įdomu ir labai pigu: iš Vilniaus per Kelną į Montego Bėjų, Jamaika – tik 334 EUR į abi puses!

  • 2018-08-10 at 15:36
    Permalink

    Kiti reikalavimai: Lietuvos Respublikos piliečiai, vykstantys į Jamaiką turistiniais tikslais ne ilgiau nei 30 dienų laikotarpiui, privalo pateikti dokumentą, įrodanti apie atliktus skiepus nuo tymų, raudonukės ir poliomielito.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.