Hitas! Pigūs bilietai už tiesioginius skrydžius iš Londono į Barbadosą, Karibai – tik 361 EUR į abi puses!

Super gera kaina tiesioginiams skrydžiams iš Londono į labiausiai į rytus nutolusią Karibų jūros salą – Barbadosą! Pigiausi bilietai tekainuoja vos nuo 361 EUR už kelionę į abi puses. Tokias puikias bilietų kainas į salos sostinę Bridžtauną siūlo britų oro linijų bendrovė „TUI Fly“. Skrydžiai iš Londono į Barbadosą – tiesioginiai, tiesa, į bilietų kainą nėra įtrauktas registruojamas bagažas. Norėdami pasiimti su savimi lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 30 EUR už kelionę į vieną pusę. Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Barbadosas – viena iš pačių spalvingiausių salų Mažųjų Antilų salyne. Meili saulė ir šilta jūra, nesibaigiantys paplūdimiai ir koraliniai rifai, žali plotai ir vyno gamyklos, gausybė istorinių paminklų ir tradicinių karnavalų, daug vietų, susijusių su piratų valdymo epocha, o taip pat didelis kiekis kultūrinių ir sportinių renginių daro šią salą viena iš nuostabiausių Karibų jūros perlų. Visa Barbadoso sala apsupta koralų rifų su nuostabiais paplūdimiais, sodria atogrąžų gamta ir labai švelniu klimatu ištisus metus. Jo gamtovaizdyje dominuoja lygumos, bet vietovė arčiau rytinės pakrantės yra kalnuota. Oro temperatūra ištisus metus svyruoja tarp +26- +30°C, o pasatas ir jūros brizas gelbsti nuo sekinančios šilumos. Apie 75% lietingų dienų būna nuo birželio iki lapkričio, drėgniausias mėnuo yra liepa. Vasarą galimi uraganai. Šalies nepakartojamą įvaizdį sukuria gausa nuostabiausių paplūdimių, žaluma ir gyvūnija. Cukranendrių plantacijos ir plantatorių gyvenamieji namukai čia dar išlikę, kurie puošia kraštovaizdį, tačiau Barbadosas šiandien gyvena ne ūkio, bet turizmo dėka.
Pigių bilietų į Barbadosą laikotarpis: 2023 metų vasaris-kovas (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Londonas-Bridžtaunas-Londonas (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Bridžtaunas-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į nuostabųjį Barbadosą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.