Neblogai! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Prancūzijos koloniją Karibuose – Gvadelupą, vos nuo 417 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas svajojantiems aplankyti Mažąsias Antilų salas! Didžiausia oro vežėja Prancūzijoje – „Air France“ pasiūlė jungiamuosius skrydžius iš Vilniaus į Gvadelupą, kurių kaina prasideda vos nuo 417 EUR už kelionę į abi puses! Į kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „Air France“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Dėmesio – Lietuvos piliečiams vizos keliaujant į Gvadelupą nereikia! Kita gera naujiena – kadangi tai Prancūzijos kolonija, salose galite atsiskaityti eurais 🙂
Egzotiškos Karibų jūros salos apima Didįjį ir Mažąjį Antilų salynus. Didieji Antilai tai arčiau žemyno esančios keturios pagrindinės salos: Kuba, Haitis, Jamaika ir Puerto Rikas, o Mažieji Antilai – tai nedidelių salų-salelių rinkinys: triukšmingos Bahamų salos, autentiškos Terkso ir Kaikoso salos, padalintos tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Jungtinės Karalystės Mergelių salos, laukinės gamtos salos Antigva ir Barbuda, atrastos Kolumbo Gvadelupa ir Martinika, Grenada, Barbadosas, Curacao, Trinidadas ir Tobagas, ir galiausiai Jack’o Sparrow išreklamuota Dominika.
Gvadelupa – nuostabaus grožio Prancūzijos kolonija, kurioje galima pamatyti veikiantį ugnikalnį, grazžiausių džiunglių kampelių, egzotiškiausių augalų ir gyvūnų, baltų paplūdimių. Verta iš arčiau pamatyti vietinius gyventojus, jų įprastą gyvenimą. Taip pat verta apsilankyti kavos, romo muziejuose, nuplaukti į netoliese esančias salas – Les Saints, La Desirade, Marie-Galante. Gvadelupa – tai sala, iš kurios grįžus, dar ilgai išliks saldus jos kvapas, o akys turės progos pailsėti nuo ryškių gamtos spalvų ir kaitrios Karibų saulės.Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ryga-Paryžius-Gvadelupa-Paryžius-Ryga-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Gvadelupa-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Jūsų pasirinktą Karibų salą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.