Super! Skrendam iš Kauno per Kopenhagą į Punta Kaną, Dominikos Respublika – vos už 375 EUR!

Jei svajojate apie poilsį garsiausiuose Karibų jūros kurortuose – šis pasiūlymas kaip tik Jums! Skrydžiai iš Danijos sostinės į geriausią bei žinomiausią Dominikos kurortą tekainuoja vos 347 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai vykdomi per Lisaboną, o į pigių bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas. Prie minėtos sumos pridėjus tiesioginius ir patogius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Kopenhagą, gauname kombinuotą kelionės paketą už vos 375 EUR! Vykstant į priekį Kopenhagoje reikės praleisti 6 h prieš tęsiant kelionę toliau, o grįžtant atgal Jums Danijos sostinėje reikės pernakvoti.
Dominikos Respublika – tai rojus žemėje – kokosų palmės, mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiai, svetingi, geros nuotaikos ir nuolat besišypsantys vietiniai gyventojai ir puiki virtuvė – vaisiai, šviežios daržovės ir jūros gėrybės. Punta Kana – viena garsiausių Dominikos kurortinių zonų. Balto smėlio paplūdimiai vilioja čia atvykti visus: tiek plaukikus, tiek nardytojus, tiek ir burlentininkus. Gamtos mylėtojai čia galės klaidžioti po atogrąžų ir mangrovių miškus, kopti į kalnus ar taškytis upėse bei kriokliuose. Atrasite „manjana“ kultūrą, Lotynų Amerikos dvasia persmelktus miestelius ir įvairiausius aperityvus. Dominikos Respublika užima du trečdalius Espanjolos salos. Tai antra pagal dydį Karibų jūros valstybė esanti Antilų salyne. Turistai labiausiai vertina šią salą dėl balto atspalvio smėlio paplūdimių, lagūnų apsuptų koraliniais rifais bei dėl svetingų vietinių gyventojų. Vizos lietuviams vykstant į Dominiką nereikia. Atvykus į šalį oro uoste tereikia nusipirkti specialią Dominikos kortelę, kurios kaina apie 10 USD.
Pigių bilietų į Dominikos Respubliką laikotarpis: 2022 metų gegužė-birželis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: du atskiri skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Kaunas bei Kopenhaga-Lisabona-Punta Kana-Lisabona-Kopenhaga (kombinuoti skrydžiai)
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Kopenhagos į Dominikos Respubliką – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos bilietus, skubame toliau pirkti „RyanAir“ bilietus iš Kauno į Kopenhagą ir atgal. Pigiausi bilietai per Skyscanner šiuo metu kainuoja 28 EUR į abi puses. Bilietus galite įsigyti čia:

Štai ir viskas – Jūs turite kombinuotos kelionės variantą kaip pigiai ir patogiai nuvykti pailsėti į garsųjį Punta Kanos kurortą Dominikoje! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys arba kreipkitės į mus, kad sudėliotumėme kelionės maršrutą. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Dominikos Respubliką su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.