Super! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Rygos į Delį, Indija – tik nuo 390 EUR!

Atsirado pigių bilietų iš Rygos į oficialiąją Indijos sostinę – Naująjį Delį, kuris nuo Lietuvos nutolęs per 5000 km! Pigūs skrydžiai į Indiją su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, dabar kainuoja vos nuo 390 EUR į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Skrydžiai jungiamieji, su trumpu sustojimu avialinijų bazėje Stambule. Prieš kelionę Jums reikės pasirūpinti Indijos viza, kurią galima užsisakyti internetu (e-Tourist Visa) ir kuri suteikia leidimą prabūti šalyje iki 30 dienų. Vizos į Indiją kaina tiesiogiai priklauso nuo šalies ekonominio išsivystymo lygio (visos šalys suskirstytos į 4 lygius). Lietuva yra priskirta antrajai kategorijai ir mūsų šalies piliečiams oficiali Indijos e-Tourist vizos kaina yra $48 (JAV doleriai).
Indija – tai pradžia, kelio pradžia… ilgo kelio į savęs pažinimą pradžia… Tai šalis, iš kurios grįžus perkainojamos vertybės. Susidūrimas su Indija neišvengiamai sukelia stiprius emocinius išgyvenimus, paprastai svyruojančius nuo labai teigiamų iki labai neigiamų. Tai pažįstama netgi labai patyrusiam Indijos žinovui. Visi Indijos mylėtojai puikiai žino: bandant suprasti Indiją, reikia ne tik atverti akis ir protą daugiau nei dviem galimybėms vienu metu, bet ir pasitelkti humorą. Indija tuo pačiu metu gali būti viena geriausių ir blogiausių vietų atostogoms. Ji ypatinga ir rafinuota, bet kartu ir pasibjaurėtina ar kelianti siaubą. Galbūt ir neteks mėgautis kiekviena minute praleista šioje šalyje, bet galite būti tikri, kad atsiminimai iš Indijos išliks visam gyvenimui. Jeigu turite galimybę čia nukeliauti – nieku gyvu jos nepraleiskite.Pigių bilietų į Indiją laikotarpis: 2022 metų spalis-gruodis (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas ir per Kalėdas!)
Skrydžių segmentai: Ryga-Stambulas-Delis-Stambulas-Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Ryga-Delis-Ryga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų žemiau):
Spalio 5-20 d.
Lapkričio 4-19 d.
Gruodžio 1-15 d.
Ir daugelis kitų variantų. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Rygą į Indiją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.