Pigūs bilietai su „Lufthansa“ iš Vilniaus ir Rygos į Delį, Indija – tik nuo 378 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas norintiems apsilankyti Indijoje, kuri kaip magnetas visais laikais traukė keliautojus, nuotykių ieškotojus, Azijos mylėtojus, savęs beieškančius. Azijos egzotika, kultūrų ir tikėjimų įvairovė, gamtiniai kontrastai – dangų remiantys kalnai šiaurėje, žaliuojančios džiunglės pietuose, vešlūs pelkynai rytuose ir nuostabūs paplūdimiai vakaruose – Indija turi viską. Vienos kelionės į Indiją niekada neužteks, tai ne šalis, tai fenomenas.
Pigius bilietus, kainuojančius vos nuo 378 EUR, iš Vilniaus bei Rygos į Delį siūlo Vokietijos nacionalinės avialinijos „Lufthansa“. Skrydžiai idealiai sudėlioti, su trumpais persėdimais avialinijų bazėje – Frankfurte. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu.
Indija – tai pradžia, kelio pradžia… ilgo kelio į savęs pažinimą pradžia… Tai šalis, iš kurios grįžus perkainojamos vertybės. Susidūrimas su Indija neišvengiamai sukelia stiprius emocinius išgyvenimus, paprastai svyruojančius nuo labai teigiamų iki labai neigiamų. Tai pažįstama netgi labai patyrusiam Indijos žinovui. Visi Indijos mylėtojai puikiai žino: bandant suprasti Indiją, reikia ne tik atverti akis ir protą daugiau nei dviem galimybėms vienu metu, bet ir pasitelkti humorą. Indija tuo pačiu metu gali būti viena geriausių ir blogiausių vietų atostogoms. Ji ypatinga ir rafinuota, bet kartu ir pasibjaurėtina ar kelianti siaubą. Galbūt ir neteks mėgautis kiekviena minute praleista šioje šalyje, bet galite būti tikri, kad atsiminimai iš Indijos išliks visam gyvenimui. Jeigu turite galimybę čia nukeliauti – nieku gyvu jos nepraleiskite.
Pigių bilietų į Indiją laikotarpis: 2019 metų rugsėjis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Frankfurtas-Delis-Frankfurtas-Vilnius/RygaOficialioje „Lufthansa“ svetainėje bilietai kainuoja beveik 30 EUR brangiau, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet Jūsų patogumui rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Delis-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau minėjome, galima keliauti ir iš Rygos – bilietai iš čia kainuoja beveik tiek pat – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Helsinkį į Delį su grįžimu atgal į Lietuvą!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų 3* „Hotel Stay Well Dx“ viešbučio variantą Delio centre netoli naujosios traukinių stoties, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,0 balo! 5 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 107 EUR arba vos 21,40 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Stay_Well
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Naujajame Delyje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.