Tikra egzotika – iš Kauno į Ušuają, Ugnies žemę ir Antarktidą, vos 508 EUR!

Netradicinis, bet labai įdomus pasiūlymas norintiems pamatyti iš arti ruonius, pingvinus ir kormoranus bei atsidurti ten, kur yra pabuvoję vienetai lietuvių – Ugnies Žemėje, tolimiausiame Žemės Pietų pusrutulio žemyniniame taške. Šaltoji Ugnies Žemė (Tierra del Fuego) – tai Argentinai ir Čilei priklausantis salynas pačiuose Pietų Amerikos pietuose. Sala pavadinta Ugnies Žeme dėl čia kadaise degusių indėnų laužų, kurių dūmus iš laivo pamatė, atradę salyną, o vėliau išnaikinę jo teisėtus gyventojus, europiečiai. Ušuaja – piečiausias miestas pasaulyje, o jo gyventojai didžiuodamiesi šią vietą vadina „pasaulio pabaiga ir visko pradžia“. Ušuaja – tradicinė starto vieta visų keliautojų, kurių tikslas – tolimoji ir atšiaurioji Antarktida…
Marsrutas
Taip, kad nuvykti aplankyti „pasaulio pabaigą” dabar galima už vos 508 EUR kelionę pradėjus ir baigus Kaune. Kaip tai padaryti? Tereikia nusipirkti „RyanAir“ tiesioginius skrydžius iš Kauno (galima ir iš Vilniaus, bet bilietai bus beveik dvigubai brangesni) į Milaną, iš kurio sekančią dieną pradėsite ilgą kelionę su „LATAM Airlines Group“ aljanso kompanijų lėktuvais per Braziliją ir Argentiną į tolimiausiame Žemės Pietų pusrutulio žemyniniame taške esančią Ušuają. Galime garantuoti, kad ši kelionę Jūs prisiminsite visą savo gyvenimą!
Pigių bilietų į šią vietą akcijinis laikotarpis labai dėkingas – sausio-kovo mėnesiais čia būna šilčiausia. Ušuajos klimatas žvarbus ir vėjuotas, žiemą šalta, sninga, drėgna kaip Klaipėdoje, o vasaros būtų apyšiltės, jei ne tie nuolatiniai stiprūs vėjai. Dėl jų kaltės beveik visi medžiai aplink Ušuają palinkę prie žemės, neįtikėtinų formų, prisitaikę, kad nelūžtų.
Keletas Ušuajos nuotraukų vaizdui susidaryti, kur atskristumėte:
Ušuajos miestas vasaros sezonu:
Ushuaia
Išplaukus link Petermano salos prasideda jau tokie vaizdai:
Ushuaia2Pigių skrydžių į Argentiną laikotarpis: 2019 metų kovas (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Tai būtų dveji atskiri skrydžių segmentai: Kaunas-Milanas-Kaunas (su „Ryanair“) bei Milanas-Ušuaja-Milanas (su „LATAM Airlines Group“)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Milanas-Ušuaja-Milanas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos skrydžius, galime toliau dėlioti kelionę. Iš Kauno „RyanAir“ skrydžiai į Milaną kainuoja vos nuo 70 EUR į abi puses (galima skristi ir iš Vilniaus, bet bilietai bus brangesni). Norėdami įsigyti „RyanAir“ bilietus spauskite čia:

Štai ir viskas. Turime kombinuotą kelionės variantą, kurios metu aplankyti vieną įdomiausių ir unikaliausių mūsų planetos vietų iš Kauno galima už vos 508 EUR! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Milaną į Ugnies Žemę su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Tikra egzotika – iš Kauno į Ušuają, Ugnies žemę ir Antarktidą, vos 508 EUR!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.