Minituras po Ispaniją ir Kanarų salas! Vos vienos kelionės metu aplankykite Madridą, Gran Kanariją, Barseloną ir Maljorką už visus „RyanAir“ skrydžius sumokėję vos 103 EUR!

Puiki ir pigi proga vos vienos kelionės metu aplankyti tiek Ispanijos sostinę Madridą, tiek ir garsiąją Gran Kanariją bei visada stebinančią Barseloną. O kur dar didžiausia Ispanijai priklausanti sala Maljorka? Sukombinavus 5 „RyanAir“ skrydžius gauname labai puikią bilietų kainą – už vos 102,99 EUR galime panirti į svaiginantį ispaniškąjį nuotykį! Visi skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Verta atskirai paminėti, kad išvykstate iš Vilniaus, o parskrendate po 2 savaičių atgal jau į Kauną!
Kelionės į Ispaniją ypač populiarios dėl puikiai išvystyto turtingo kultūrinio turizmo, istorinės reikšmės, įspūdingo kraštovaizdžio, šiltos jūros ir begalybės kitų kiekvienam turistui malonių pramogų. Atostogos saulėtoje Ispanijoje simbolizuoja saulę, smėlėtus paplūdimius ir žydrą jūrą. Kaip ir priklauso, pažintį su Ispaniją pradėtumėte nuo jos sostinės Madrido. Madride veikia apie 70 įvairiausių muziejų. Vis tik, bene labiausiai turistų dėmesį traukia vadinamasis „Auksinis trikampis“, t.y. trys pasaulinio garso meno galerijos, kuriose sukaupti itin vertingi meno kūriniai. Tai Prado, Museo Thyssen-Bornemisza ir Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofia. Madridas įsikūręs apie 650 m aukštyje virš jūros lygio ir yra aukščiausiai įsikūrusi Europos sostinė, o Madrido Barajas oro uostas yra ketvirtas pagal dydį Europoje – per metus jis aptarnauja apie 50 mln. keliautojų. Verta paminėti, kad Madridas yra laikomas viena žaliausių Europos sostinių, kurioje medžių skaičius, tenkantis vienam gyventojui, yra vienas didžiausių.
Kelionės pagrindinis akcentas – Gran Kanarijos sala, kuri lyg didžiulis kalnas, savo forma primenanti kūgį su daugybe užgesusių kraterių ir gilių skardžių, nuo pat viršūnės besileidžiančių tiesiai į vandenyną. Tokį įspūdį apvalios formos salai suteikia jos geografiniame centre esanti 2000 m aukščio Pico de Las Nieves viršukalnė. Centrinė viršukalnė, besidriekianti nuo šiaurės vakarų į pietryčius, salą dalina į saulėtus pietus ir drėgną šiaurę. Per vieną dieną iš karšto dykvietės paplūdimio galima nužingsniuoti į centrinę salos dalį, kirsti subtropinius miškus ir įveikti kalnų viršūnes, kurias kartais padengia sniegas.Pigių bilietų datos: 2019 metų kovas-balandis (galimi keli įvairios trukmės variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Madridas-Gran Kanarija-Barselona-Maljorka-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba ant mūsų nuorodų prie kiekvieno skrydžio. Rezervacijos pavyzdys už 102,99 EUR čia:
1. Kelionę pradedame pigiu tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Madridą už 37,63 EUR – bilietus galima nusipirkti paspaudus čia:

2. Praleidžiame Madride pilną dieną (2 naktis) ir vėliau iš jo tiesioginiu reisu už 14,99 EUR skrendame tiesiai į Gran Kanarija – spausti čia:
3. Beveik savaitę laiko pailsėję Gran Kanarijoje už 16,99 EUR sumą skrendame lankyti dar vieno ispaniškojo mohikano – nuostabiosios Barselonos – spausti čia:

4. Pasisvečiavę Barselonoje skrendame į didžiausią ir, galbūt, gražiausią Ispanijos salą Maljorką – spausti čia:

5. Na, o iš Maljorkos tiesioginiu reisu jau grįžtame atgal į Kauną – spausti čia:

Štai ir viskas – gaunasi tiesiog puikus kelionės variantas už vos 102,99 EUR, kurios metu turėsite nuostabią galimybę susipažinti su nuostabiąja ir žavingąja Ispanija. Praleidžiamų dienų kiekį kiekvienoje vietoje susidėlioti galite individualiai, svarbu nepamiršti, jog Jūsų dar lauks ir skrydis atgal į Lietuvą 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.