Mega pasiūlymas! Pigūs bilietai iš Liuksemburgo įvairiomis Azijos bei Afrikos kryptimis – vos nuo 254 EUR!

Dar vienas puikus pasiūlymas Azijos gerbėjams! Prabangioji Omano nacionalinė oro linijų bendrovė „Oman Air“ paskelbė akciją bilietams iš Liuksemburgo įvairiausiomis Pietryčių Azijos ir net Afrikos kryptimis! Nukeliauti daug pigiau, nei reguliari bilietų kaina dabar galima į visą eilę didžiausių Azijos valstybių sostinių: Tailandą, Indiją, Malaiziją, Tanzaniją, Filipinus, Šri Lanką ir kt. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 254 EUR už kelionę į abi puses. Visi skrydžiai vykdomi per „Oman Air“ bazę Muskato mieste Omane, kuriame Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Verta atskirai pažymėti, kad į visų „Oman Air“ skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 30 kg sveriantis bagažas. Lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Liuksemburgą iš Lietuvos pigiai ir paprastai galite pasiekti pigių oro linijų bendrovių pagalba. Tiesa, tiesioginių skrydžių į šią nykštukinę valstybę iš Lietuvos nėra, bet į ją pigiai ir patogiai galima nuvykti autobusais iš netoliese esančių oro uostų, tokių kaip Frankfurtas Hanas arba Briuselio Šarlerua.
Pietryčių Azija – regionas, kuris driekiasi į pietus nuo Kinijos ir Japonijos, apimantis ir dalį Indijos ir Ramiojo vandenyno salų. Tai kalnų, salų ir plačių lygumų kraštas, viliojantis savo paslaptingumu bei didybe, žavintis grožiu ir kontrastais. Tiems, kurie niekada nekeliavo po Aziją savarankiškai, kurie grožėjosi nuotraukomis kelionių organizatorių tinklapiuose, gali pasirodyti, kad tai rojaus kampelis, kur visus metus šviečia saulė, šiltas vanduo, skanus maistas, nuostabi, egzotiška gamta. Kitus gi atvirkščiai, šis regionas gąsdina tikrais ir tariamais pavojais: galimomis infekcijomis, kiekviename žingsnyje sutinkamomis didžiulėmis gyvatėmis ir nesuprantama kultūra. Egzotinės kelionės dažnam asocijuojasi su tolimaisias kraštais ir, pirmiausiai, būtent – su Pietryčių Azija. Į pastarąjį regioną keliautojai iš Lietuvos plūsta visais metų laikais. Gal tarp jų norite atsidurti ir Jūs?
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2017 birželis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Liuksemburgas-Muskatas-vienas Azijos arba Afrikos miestų-Muskatas-Frankfurtas/Miunchenas
Pigiausi bilietai iš Liuksemburgo kainuoja į Indiją, kurių kaina prasideda nuo jau minėtų 254 EUR už kelionę į abi puses. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Liuksemburgas-Mumbajus-Frankfurtas (galima grįžti ir į Miuncheną) su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Liuksemburgas-Bankokas-Frankfurtas arba Miunchenas kainuoja šiek tiek daugiau – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Liuksemburgas-Delis-Frankfurtas arba Miunchenas bilietų kaina prasideda nuo 262 EUR – bilietų kainas galite pasitikrinti čia:

Galimi ir sudėtingesni kelionės variantai, kuomet galima aplankyti net kelias šalis vienų atostogų metu. Kaip pavyzdžiui: lėktuvo bilietai į Šri Lanką grižtant į Europą iš Tailando tekainuoja 275 EUR – spausti čia:

Nepamirštam ir Afrikos – spausti čia:

Tai yra tik keletas krypčių pavyzdžių. Variantų yra labai daug – galite ieškoti ir mėginti susidėlioti sau įdomius atostogų maršrutus. Jei nepavyksta – parašykite mums, bandysime padėti! Mūsų dar pastebėti galimi kelionių variantai:
Liuksemburgas – Manila – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Bankokas / Manila – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Bankokas / Koh Samui – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Kvala Lumpūras / Balio sala – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Goa / Delis – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Goa / Bankokas – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Kvala Lumpūras / Penang – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Kvala Lumpūras / Kuching – Frankfurtas arba Miunchenas
Liuksemburgas – Kvala Lumpūras / Kota Kinabalu – Frankfurtas arba Miunchenas
Gali būti ir daugiau kelionės variantų – bandykite ieškotis sau įdomių krypčių. Faktas tik vienas – kelionę privalote pradėti Liuksemburge, o grįžti turite arba į Frankfurtą, arba į Miuncheną. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Milaną į vieną Pietryčių Azijos šalių su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.