Pigūs bilietai su „Qatar Airways“ iš įvairių Didžiosios Britanijos miestų į Pietryčių Azijos šalis – vos nuo 345 EUR už kelionę į abi puses!

Puikus pasiūlymas norintiems nuvykti pailsėti iš daugelio Didžiosios Britanijos miestų į įvairias Pietryčių Azijos šalis nuo vienų geriausių avialinijų pasaulyje – Kataro avialinijų (geriausiųjų vardą 2016-aisiais metais šios oro linijos jau prarado. Su naujausiu avialinijų reitingu galite susipažinti čia). Kelionę pradėjus Birmingeme, Edinburge, Mančesteryje arba Londone nuvykti į Malaiziją, Indoneziją, Tailandą, Honkongą, Šri Lanką bei Vietnamą galima už bilietus sumokėjus vos nuo 345 EUR! Visi skrydžiai – jungiamieji, su trumpesniu ar ilgesniu persėdimu avialinijų bazėje Dohos mieste, Katare. Į bilietų kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 30 kg sveriantis bagažas, o lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek ir gėrimais. išvardintus Didžiosios Britanijos miestus iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Pietryčių Azija – regionas, kuris driekiasi į pietus nuo Kinijos ir Japonijos, apimantis ir dalį Indijos ir Ramiojo vandenyno salų. Tai kalnų, salų ir plačių lygumų kraštas, viliojantis savo paslaptingumu bei didybe, žavintis grožiu ir kontrastais. Tiems, kurie niekada nekeliavo po Aziją savarankiškai, kurie grožėjosi nuotraukomis kelionių organizatorių tinklapiuose, gali pasirodyti, kad tai rojaus kampelis, kur visus metus šviečia saulė, šiltas vanduo, skanus maistas, nuostabi, egzotiška gamta. Kitus gi atvirkščiai, šis regionas gąsdina tikrais ir tariamais pavojais: galimomis infekcijomis, kiekviename žingsnyje sutinkamomis didžiulėmis gyvatėmis ir nesuprantama kultūra. Egzotinės kelionės dažnam asocijuojasi su tolimaisias kraštais ir, pirmiausiai, būtent – su Pietryčių Azija. Į pastarąjį regioną keliautojai iš Lietuvos plūsta visais metų laikais. Gal tarp jų norite atsidurti ir Jūs?
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2017 sausis-gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Visų išvardinti neįmanoma – žiūrėti pateiktus pavyzdžius žemiau
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti ant nurodytų nuorodų žemiau. Tuomet iškart atsidarys suvesti skrydžiai nurodytomis kryptimis su pavyzdinėmis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Pigių bilietų kainos iš Edinburgo:
Edinburgas-Kvala Lumpūras-Edinburgas – bilietų kaina prasideda nuo 345 EUR (spausti čia)
Edinburgas-Kolombas-Edinburgas – bilietų kaina prasideda nuo 352 EUR (spausti čia)
Edinburgas-Bankokas-Edinburgas – bilietų kaina prasideda nuo 374 EUR (spausti čia)
Edinburgas-Honkongas-Edinburgas – bilietų kaina prasideda nuo 378 EUR (spausti čia)
Edinburgas-Balis-Edinburgas – bilietų kaina prasideda nuo 383 EUR (spausti čia)
Edinburgas-Hošiminas-Edinburgas – bilietų kaina prasideda nuo 416 EUR (spausti čia)
Rezervacijos iš Edinburgo pavyzdys:

Pigių bilietų kainos iš Mančesterio:
Mančesteris-Kolombas-Mančesteris – bilietų kaina prasideda nuo 352 EUR (spausti čia)
Mančesteris-Kvala Lumpūras-Mančesteris – bilietų kaina prasideda nuo 359 EUR (spausti čia)
Mančesteris-Bankokas-Mančesteris – bilietų kaina prasideda nuo 365 EUR (spausti čia)
Mančesteris-Honkongas-Mančesteris – bilietų kaina prasideda nuo 372 EUR (spausti čia)
Mančesteris-Balis-Mančesteris – bilietų kaina prasideda nuo 376 EUR (spausti čia)
Mančesteris-Hošiminas-Mančesteris – bilietų kaina prasideda nuo 443 EUR (spausti čia)
Rezervacijos iš Mančesterio pavyzdys:

Kaip jau minėjome, šiomis kryptimis galimas išvykimas ir iš Londono bei Birmingemo (paspaudus ant nuorodų aukščiau, tereiktų pasikeisti išvykimo miestą). Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~50 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Didžiosios Britanijos miestų į Aziją su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.