Hitas! Pigūs bilietai iš Amsterdamo arba Briuselio į daugumą Azijos šalių tik nuo 316 EUR!

Puikus pasiūlymas Azijos gerbėjams! Kinijos oro linijų bendrovė „Xiamen Airlines“ paskelbė apie atpigintus bilietus iš visų jų aptarnaujamų didžiausių oro uostų Europoje įvairiausiomis Azijos kryptimis! Kelionę galima pradėti iš sekančių Europos oro uostų: Barselonos, Madrido, Prahos, Berlyno, Amsterdamo, Briuselio, Ciuricho, Kopenhagos ir kt. Nukeliauti galima į visą eilę didžiausių Azijos miestų: Bankoką, Džakartą, Honkongą, Kvalą Lumpūrą, Singapūrą, Tokijų, Taipėjų, Manilą ir daug kitų. Tiesa, pigiausi bilietai yra būtent iš Amsterdamo oro uosto. Iš likusių – bilietai brangesni nuo 20 iki 50 EUR (priklausomai nuo miesto). Visi skrydžiai iš Europos vykdomi per „Xiamen Airlines“ bazę Siameno mieste Kinijoje, kuriame Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Papildomai pažymime, kad esant norui galima pasidaryti iki 72 h trunkantį sustojimą ir gavus nemokamą Kinijos tranzitinę vizą, tas 3 dienas praleisti šiame ar netolimame Kinijos mieste bei tuo pačiu nemokamai apsilankyti Kinijoje! Verta atskirai pažymėti, kad į visų „Xiamen Airlines“ skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis bagažas. Lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais.
Variantų kelionėms tiek daug, kad surašyti jų visų beveik neįmanoma. Apačioje pateiksim keletą kelionės pavyzdžių iš Amsterdamo, kuriuos lengvai Momondo svetainėje galėsite keisti.
Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2016 gegužė-birželis ir rugsėjis-gruodis
Skrydžių segmentai: Vienas iš minėtų Europos miestų-Siamenas-Vienas iš minėtų Azijos miestų-Siamenas-Vienas iš minėtų Europos miestų
Kaip jau minėjome, apačioje pateiksime pigiausius bilietų pavyzdžius iš Amsterdamo, į kurį iš Lietuvos galima su bagažu nuskristi vos už 100-110 EUR į abi puses. Manome, kad sudėjus skrydžius iš Lietuvos iki Amsterdamo ir atgal už ~100 EUR ir prikombinavus apačioje surastas pigių bilietų kainas į Aziją, gausime labai neblogą bendra skrydžių į Aziją kainą! Jei Amsterdamas Jums netinka, galite mėginti pasidėlioti kelionę iš Briuselio, Kopenhagos ar kito naujienos pradžioje paminėto oro uosto. Jūsų patogumui, nuorodos į bilietų paiešką Momondo svetainėje pridėtos prie kiekvieno apačioje pateikto pasiūlymo.
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Indonezijos sostinę Džakartą kainuoja vos nuo 319 EUR:
Timinigi3
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Taivano sostinę Taipėjų kainuoja vos nuo 316 EUR:
Timinigi4
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Honkongą kainuoja vos nuo 322 EUR:
Timinigi5
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Malaizijos sostinę Kvalą Lumpūrą kainuoja vos nuo 325 EUR:
Timinigi6
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Tailando sostinę Bankoką kainuoja vos nuo 329 EUR:
Timinigi7
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Singapūrą kainuoja vos nuo 331 EUR:
Timinigi71
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Japonijos sostinę Tokiją kainuoja vos nuo 331 EUR:
Timinigi72
Pigūs bilietai iš Amsterdamo į Makao kainuoja vos nuo 338 EUR:
Timinigi73
Ir daug kitų variantų bei datų. Tad pirmyn į Aziją!!! 🙂 Jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Europos miestų į Aziją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.