Hitas! Kvala Lumpūras, Sidnėjus, Singapūras – vienoje kelionėje iš Varšuvos tik už 515 EUR!

Prieš kelias dienas skelbėme apie puikų pasiūlymą vienoje kelionėje aplankyti Malaiziją ir Singapūrą vos už 343 EUR. O Jūs norėtumėte tuo pačiu dar aplankyti ir Sidnėjų? Jis dabar pasiekiamas vos už 172 papildomus eurus!!! Taigi, sudėjus visus kelionės segmentus Varšuva-Kvala Lumpūras-Sidnėjus-Singapūras-Londonas dabar gauname neįtikėtiną kainą – vos 515 EUR už vieną be galo įspūdingą kelionę!!! Vien atskiri bilietai į Australiją iš Europos kainuoja beveik 2x brangiau. O pasinaudoję mūsų kelionės planu, už dvigubai mažesnę sumą pamatysite ne tik Australiją, bet ir Singapūrą bei Malaiziją! Nerealu, tiesa?
Detaliai kelionės planas išdėstytas pasiūlyme į Singapūrą (galite jį perskaityti paspaudę ant nuorodos aukščiau). To paties dabar nekartosim ir iškart apsistokime kaip aplankyti Sidnėjų atvykus į Kvalą Lumpūrą! AirAsia dabar kaip tik paskelbė akcijas skrydžiams iš Kvalą Lumpūro į Sidnėjų kitų metų vasario-balandžio mėnesiais. Skrydžių kaina – 299 Malaizijos ringitai į priekį ir 624 ringitai skrydis iš Sidnėjaus į Singapūrą (konvertuotos kainos iš ringitų į eurus bus pateiktos skrydžių rezervacijos nuotraukose žemiau), iš kurio jau tęstumėme kelionę atgal į Europą (prieš tai, žinoma, kelias dienas jame pabuvę). Galima susidėlioti 20-30 eurų pigesnę kelionę, jei grįžtumėme atgal vėl į Kvalą Lumpūrą ir iš jo skristumėm atskirai į Singapūrą. Bet tai papildomas vargas ir taip labai jau apkrautoje kelionėje 🙂
Taigi, skrydžių rezervacijos pavyzdžiai su visomis sumomis čia:
1. Kadangi pigūs bilietai į Australiją iš Malaizijos sostinės su AirAsia avialinijomis parduodami tik vasario-balandžio mėnesiais, susidėliojam naują kelionę iš Varšuvos į Singapūrą su grįžimu iš Singapūro į Londoną būtent šiuo metu (į Barseloną iš Londono tradiciškai neskrendam, nes kelionę pigiau ir patogiau baigti čia ir iš Londono parskristi į Lietuvą):
Hitas1
Pigiausius bilietus galite įsigyti http://www.budgetair.com/pl_pl/ svetainėje, bet aš rekomenduoju iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva – Kvala Lumpūras su grįžimu Singapūras – Barselona su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.02.29 ir grįžimo 2016.03.15. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau.
Iš Kvala Lumpūro akcijinių pigių bilietų į Sidnėjų yra kiekvieną dieną (kol jų dar neišpirko). Pasirenkam, tarkim, nuvykimą į Australiją po kelių dienų atsipūtimo Malaizijos sostinėje:
Hitas2
Primename, kad bilietus galima įsigyti oficialioje AirAsia svetainėje adresu https://booking.airasia.com/. Dėmesio – AirAsia skrydžių kainos nurodomos be registruojamo begažo. Jį galima arba palikti Kvala Lumpūre ir pasiimti jau grįžus iš Sidnėjaus, arba už papildomą mokestį skraidintis su savimi. Kaip jau minėjome – yra brangesnis ir pigesnis variantas sugrįžimui iš Sidnėjaus: arba tiesiai į Singapūrą (jungiamasis skrydis, brangesnis variantas), arba pirkti atskirai bilietus į Kvalą Lumpūrą, pabūti jame ir vėliau skristi iki Singapūro. Pateikiame abu variantus žemiau:
Su grįžimu iš Sidnėjaus iškart į Singapūrą už 190 EUR (61,60 EUR į priekį ir 128,60 EUR atgal):
Hitas3
Su grįžimu iš Sidnėjaus atgal į Kualą Lumpūrą už 150 EUR (round trip):
Hitas4
Štai ir viskas. Pabūnate kelias dienas Singapūre ir pagal mūsų sudėliotą skrydžio planą, 2016 metų kovo 15 dieną iš Singapūro grįžtate į Europą. Kelionė intensyvi, bet kitavertus galimybė už ~500 EUR sumą apsilankyti tiek Malaizijoje, tiek Sidnėjuje, tiek Singapūre yra tiesiog nereali! Puikus, ekonomiškas ir daug įspūdžių suteiksiantis kelionės variantas iš Varšuvos į Pietryčių Aziją ir Australiją! 🙂 Žinoma, Jūs galite ir nesirinkti kelionės pratęsimo į Australiją ir pasirinkti sau kelionę už 325 EUR aplankant tik Malaiziją ir Singapūrą!
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus per Varšuvą į Kvalą Lumpūrą su grįžimu atgal per Londoną į Vilnių! 🙂
Viešbučių kainas Singapūre, Sidnėjuje ir Malaizijoje galite pasitikrinti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.