Kalėdos bei Naujieji Metai Bankoke, Tailande, arba Kvala Lumpūre, Malaizija, vos už 181 EUR! Kalėdų stebuklai pildosi jau šiandien!

Visi ieškantys pigių bilietų žino, kad metuose yra laikotarpis, kuris apima maždaug vieną mėnesį nuo gruodžio 15-osios iki sausio 15-osios imtinai, kuomet lėktuvų bilietų kainos mažiausiai patrigubėja skrendant bet kuria kryptimi, nesvarbu – tai būtų Europa, Azija ar Amerika. Tai yra taip vadinamas “black period” arba “juodasis periodas”, kuomet prasideda didžiosios metų šventės ir kuomet bilietų kainos šauna į neregėtas aukštumas. Todėl šiuo laikotarpiu rasti pigių bilietų pasiūlymų yra labai sudėtinga ir beveik neįmanoma. Todėl tokios atsiradusios akcijos, apie kurią mes dabar paskelbsime, yra labai retos ir, spėjame, kad šie pigūs bilietai greitai bus išpirkti. Juo labiau, kad ši nacionalinių Jordanijos oro linijų „Royal Jordanian Airline“ akcija suteikia labai pigią galimybę Kalėdiniu ir Naujųjų Metų laikotarpiu apsilankyti taip mylimame ir mėgstame Tailande arba egzotiškoje Malaizijoje! Pigių bilietų kaina prasideda vos nuo 181 EUR už kelionę į abi puses. Į skrydžių kainą įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg bagažas. Kelionę tektų pradėti Stambule, iš kurio skristumėte į Malaizijos sostininę, o atgal grįžti reikės iš Bankoko į Kopenhagą. Tiek su vienu, tiek su kitu miestu susisiekimas iš Lietuvos yra pigus ir patogus.
Bankoko miesto pavadinimas reiškia „Dievų dvaras rojuje“. Bankokas yra įrašytas į Gineso rekordų knygą, kaip miestas, turintis ilgiausią pasaulyje pavadinimą „Krungthep, Maha Nakorn, Amorn Ratanakosindra, Mahindrayudhya, Mahadilokpop Noparatana Rajdhani, Burirom, Udom Rajnivet Mahastan, Amorn Pimarn Avatarn Satit, Sakkatuttiya Vishnukarm Prasit“.
Bankokas dažnai vadinamas „Rytų Venecija“ ar „Angelų miestu“. Šis miestas niekada nemiega: visą parą veikia parduotuvėlės, tradicinio tajų masažo salonai, naktį – daugybė kavinių, karaokės barų, naktinių klubų, diskotekų ir t.t. Na, o jei norite pasimėgauti poilsiu prie jūros – greitai galima nuvykti į Pataja kurortą. Bankokas stebina tiek senovinėmis šventyklomis, istorinėmis vietomis, rūmais ir muziejais, tiek savo moderniais dangoraižiais, pašėlusiu naktiniu gyvenimu ir malonia apsipirkinėjimo manija. Bankokas yra komercinis ir lankomiausias Tailando miestas, pilnas nacionalinių vertybių, tailandiškos dvasios ir kultūros. Tai – kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės. Žinome, vien Bankoke apsistoti nereiktų, nes Tailandas turi ką pasiūlyti kur kas daugiau, nei savo sostinę.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų rugsėjis-2019 metų vasaris (galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!!!)
Skrydžių segmentai: Stambulas-Amanas-Bankokas-Kvala Lumpūras bei grįžimas Bankokas-Amanas-Kopenhaga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stambulas-Kvala Lumpūras-Bankokas-Kopenhaga su nustatytomis datomis Kalėdiniam bei Naujųjų Metų laikotarpiui, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Jei reikės pagalbos perkant bilietus, susisiekite su mumis ir mes galėsime nupirkti ne tik šiuos skrydžius, bet ir sudėlioti visą kelionės planą. Kaip matote, pirmiausiai iš Stambulo Jūs atskrisite į Malaizijos sostinę Kvala Lumpūrą, kuriame galėsite būti tiek, kiek širdis geidžia. O vėliau Jums reikės judėti link Tailando, nes iš Bankoko skristi atgal į Europą. Primename, kad vidiniai skrydžiai Azijoje yra labai pigūs, kaip pvz, skrydis Kvala Lumpūras-Bankokas tekainuoja 44 EUR – spausti čia. Galima iš Malaizijos skristi iš pat pradžių nebūtinai į Bankoką, nes iš Kvala Lumpūro yra tiesioginių skrydžių ir į Puketą, ir į Krabi regioną. Tad kelionės variantų tikrai labai daug.
Stambulą iš Lietuvos pigiai ir patogiai galite pasiekti „Ukrainos Avialinijų“ pagalba. Galima netgi prieš skrendant į Aziją praleisti vieną ar kelias dienas šiame didžiausiame Turkijos mieste – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į Aziją su grįžimu atgal per Kopenhagą į Kauną! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.