Keturi viename: pasiūlymas prisiekusiams keliautojams – Singapūras, Tailandas, Malaizija bei Balio sala vienos kelionės metu vos už 505 EUR!

Sudėliojome puikų variantą, išvykstant iš Latvijos sostinės Rygos, vos vienos kelionės metu aplankyti iškart 4 Pietryčių Azijos valstybes: modernujį Singapūrą, „tūkstančio šypsenų šalį“ Tailandą, žavingąją Malaiziją bei egzotiškąją Balio salą! Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių šalių – nuo to galutinė kelionės kaina nesikeičia. Bendra visų skrydžių suma kelionę pradedant ir baigiant Rygoje yra tiesiog juokinga – vos 505 EUR! Po tokios intensyvios kelionės galėsite save vadinti tikru Azijos ekspertu!
Detalų kelionės planą gali susidėlioti kiekvienas individualiai pagal norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje vietoje. Mes tik apžvelgsim privalomų persėdimo taškų seką. Kaip jau minėjome, kelionė pradedama Rygoje, iš kurios per Paryžių skrendame į Singapūrą, kuriame galite ilsėtis norimą dienų skaičių. Vėliau iš Singapūro skrisite tiesiai į vieną gražiausių Tailando vietų – Krabi regioną. Pakankamai pasimėgavę Krabi regiono unikaliu kraštovaizdžiu kelionę tęsite į Malaizijos sostinę Kvala Lumpūrą, iš kurio vėliau tęsite kelionę į paskutinę stotelę – Balio salą. Iš šios garsiausios Indonezijos salos per Amsterdamą grįšite atgal į Rygą. Visų kelionėje reikalingų skrydžių suma tėra vos 505 EUR! Neįtikėtina, tiesa? 🙂
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Ryga-Paryžius-Singapūras ir grįžimas Balio sala-Amsterdamas-Ryga (neįskaitant visų vidinių skrydžių Azijos viduje)
Pirmiausiai mums reikia įsigyti bilietus iš Rygos į Aziją ir atgal. Rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart skrydžiai Ryga-Singapūras-Balio sala-Ryga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Singapūre svečiuojamės norimą dienų kiekį (pasirenkate individualiai). Sekantis kelionės etapas – skrydis iš Singapūro į Krabi – spausti čia:

Krabyje taipogi praleidžiame norimą dienų skaičių. Galime asmeniškai patvirtinti, kad tai – vienas įspūdingiausių Tailando regionų, o gamta – daugiau nei nuostabi. Sekantis kelionės etapas – skrydis iš Krabi į Malaizijos sostinę Kvala Lumpūrą – spausti čia:

Mailaizijoje viešime taipogi – kiek tik kiekvieno širdis ir finansai leidžia. Kai jau būsite pasiruošę tęsti kelionę toliau, perkame skrydį į Balio salą – spausti čia:

Na, o iš Balio jau grįžtame atgal į Rygą. Įspūdingos ir be galo daug įspūdžiu paliksiančios kelionės pabaiga. Sudėjus visus skrydžius gauname neįtikėtinai mažą kainą – vos 505 EUR už visus kelionės metu reikalingus skrydžius!
Galimi įvairūs kelionės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Rygos į Pietryčių Aziją su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.