Trys viename: pasiūlymas prisiekusiams keliautojams – Kipro sala, Tailandas ir Graikijos sostinė Atėnai vienos kelionės metu vos už 324 EUR!!!

Turime įdomu pasiūlymą ambicingiems, nebijantiems egzotikos ir siekiantiems maksimumo keliautojams! Vos vienos kelionės metu galite aplankyti net 3 skirtingas pasaulio vietas: Viduržemio jūros perlą, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė – Kipro salą, „tūkstančio šypsenų“ šalį Tailandą su jos sostine Bankoku ir grįžtant stabtelėtumėte Graikijos metropolyje – Atėnuose. Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina beveik nesikeičia. Mūsų sudėliotame pavyzdyje tokia kelionė kainuotų vos 324 EUR už kelionę į abi puses!
Detalų kelionės planą gali susidėlioti kiekvienas individualiai pagal norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje vietoje. Mes tik apžvelgsim privalomų persėdimo taškų seką. Taigi, pirma dalis – iš Lietuvos mums reikia papulti į Larnaką. Dabar „Wizz Air“ skrydžiai kainuoja vos nuo 15 EUR viena kryptimi (be registruojamo bagažo). Tarkim, kelionę pradėtumėme 2017 metų vasario 3-iąją:

Žinome, jei neturi WDC narystės, ši kelionė kainuotų 10 EUR daugiau – 25 EUR. Taigi, Jūs 9:25 ryto atsiduriate Kipre ir turite čia laiko beveik visą parą (esant norui, galima susidėlioti ir ilgesnį pasilikimą čia). Didžiausia ir svarbiausia kelionės dalis – skrydis iš Kipro į Tailando sostinę ir didžiausią šalies miestą Bankoką. Aviakompanija „Egyptair“ dabar kaip tik siūlo nerealiai pigius akcijinius bilietus iš Larnakos į Bankoką grįžtant atgal iš Tailando į Atėnus. Šie skrydžiai kainuoja vos nuo 281 EUR už kelionę į abi puses! Maža to, į kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas, maitinimas ir gėrimai lėktuvuose skrydžių metu. Datų pasirinkimas yra ganėtinai didelis – iki pat 2017 metų gegužės pabaigos. Na, o mes šį skrydį pritaikome prie mūsų dėliojamo plano. Larnaka-Bankokas-Atėnai skrydis kainuoja vos 281 EUR mums reikalingomis datomis, kurias, esant norui, galima laisvai keisti (spausti čia):

Ir štai, 2017 metų vasario 19-ąją mes grįžtame į Atėnus, kuriuose galime pabūti kiek tik norime laiko. Mes pasirinkome vieną nakvynę Atėnuose, iš kurių vasario 20-ąją tiesioginis skrydis į Varšuvą su „Aegean Airlines“ kainuoja vos 28 EUR (spausti čia):

O iš Varšuvos grįžti į Lietuvą dabar galima labai pigiai. Dar praeitą savaitę skelbėme naujieną apie „Lux Express” akciją, kurios metu bilietai Varšuva-Kaunas-Vilnius kainuoja vos nuo 1 EUR! Akcija vis dar galiojanti 🙂 Štai ir viskas – kelionės planas už 324 EUR aplankant Kiprą, Tailandą ir Graikiją sudėliotas. Jei jis Jums netinka, galite susidėlioti savąjį.

PAPILDYMAS
Dėmesio, nenorintiems iš Tailando grįžti į Atėnus, yra kitų kelionės variantų – grįžti galima ir į Berlyną (spausti čia) iš kurio su autobusu arba „RyanAir” lėktuvu galima grįžti tiesiai į Vilnių.

Grįžti galima ir į Londoną (spausti čia). Tokiu atveju bilietai tekainuoja vos nuo 254 EUR:

Grįžti galima ir į Romą (spausti čia). Tokiu atveju bilietai tekainuoja vos nuo 281 EUR:

Atminkite – išvykimas privalo būti iš Larnakos, o grįžti galima į Atėnus, Berlyną, Londoną, Miuncheną arba Romą. Lauksime komentarų ir pastebėjimų 🙂
Primename, kad nors pavyzdyje pateiktas kelionės variantas 2017 metų vasario mėnesiui, galimybių susidėlioti tokią ar panašią kelionę yra ir sausiui, kovui, balandžiui bei gegužei. Na, o jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kiprą į Tailandą bei grįžimu atgal per Atėnus į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.