Super idėja! Įspūdingiausios Jūsų 4 savaičių atostogos gyvenime! Kelionę pradėdami ir baigdami Kaune arba Vilniuje, vos už 484 EUR per nepilną mėnesį aplankysite Atėnus, Dubajų, Singapūrą ir net tolimąją Australiją!

Ieškantiems maksimalios egzotikos, siekiantiems vienos kelionės metu pamatyti ir aplankyti kiek įmanoma daugiau pasaulio valstybių bei norintiems praleisti atostogas neįtikėtinai aktyviai – šis pasiūlymas kaip tik Jums! Vos vienos kelionės metu galite aplankyti net 5 valstybes – Lenkiją, Graikiją, Jungtinius Arabų Emyratus, Singapūrą ir net tolimąją Australiją! Visos toks savarankiškos kelionės paketas kainuotų vos 484 EUR! Į šią sumą įtraukti visi šių įspūdingų atostogų metu reikalingi skrydžiai ir pervažiavimai autobusu kelionę pradedant Kaune arba Vilniuje. Tiesa, į skrydžių kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Datos ir kelionės kai kurie segmentai gali būti keičiami pagal individualius norus ir pageidavimus. Visos pateiktos kainos pavyzdyje žemiau – momentinės ir jos bet kuriuo metu gali pasikeisti.
4 savaičių kelionės už 484 EUR planas kelionę pradedant ir baigiant Kaune:
Kaip mes jau skelbėme, šiuo metu yra labai pigių bilietų iš Atėnų į Singapūrą bei Australiją. Tad mūsų tikslas – kaip įmanoma pigiau nuvykti į Graikijos sostinę. Keliaujant per Lenkijos sostinę Varšuvą ši kelionės dalis kainuoja beveik tris kartus pigiau, nei skrendant iš Vilniaus. Todėl pirmiausiai, mums reikalingas autobuso bilietas iš Vilniaus arba Kauno į Varšuvą. Deja, bet šiuo metu autobusų bilietų akcijų birželio mėnesiui į Lenkiją nėra, tad įkeliame standartinę „Eurolines“ autobuso bilieto kainą į Varšuvą:

Kaip matote, kelionę pradedame šeštadienį, birželio 17-ąją. Esant norui, kelionę galima vėlinti arba ankstinti. Atvykus į Varšuvą, mums tą pačią dieną reikia lėktuvo bilietų į Atėnus. Šiuo metu jie kainuoja 50 EUR/žmogui į vieną pusę – spausti čia:

Pagrindinė užduotis – pigiai atskristi į Atėnus – įvykdyta 🙂 Kiek laiko praleisime Atėnuose – kiekvienas gali pasirinkti individualiai. Manome, kad dviejų pilnų dienų pamatyti visas Atėnų įdomybes užteks ir birželio 20-ąją perkame bilietus į Australiją – spausti čia:

Ir štai, sumokėję vos 200 EUR mes jau atsiduriame tolimiausiame kelionės taške – Australijoje! Neįtikėtina! Beje, sumokėjus šiek tiek daugiau už bilietus galima atlikti šiokią tokią gudrybę ir nuvykti ne į Pertą, o į Melburną arba Sidnėjų. Tai gali būti naudinga vėliau keliaujant po pačią Australiją, nes bus galima traukiniu/autobusu arba išnuomotu automobiliu judėti tik į vieną pusę, o ne kiek pakeliavus grįžti atgal į Pertą, iš kurio vėliau tektų pradėti ilgą, bet labai įdomią kelionę atgal į Lietuvą. Todėl pateikiame alternatyvų pasiūlymą, kaip pavyzdžiui, skristi iš Atėnų iškart į Sidnėjų – spausti čia:

Arba Melburną – spausti čia:

Šioje vietoje turite pasirinkimo laisvę. Jei vėliau planuojate vis vien keliauti iki rytinės Australijos pakrantės, tuomet verta gerai apsvarstyti skrydžio variantą iškart vykti į Sidnėju arba Melburną, nes atstumas nuo Perto iki šių Australijos miestų yra labai didelis:

Kad ir kokį būdą pasirinksite, Australijoje laikas prabėgs labai greitai. Juk į Australiją dažnas mūsų svajoja nukeliauti, bet niekuomet taip ir neišdrįsta: vieniems – per toli, kitiems – per brangu, dar kitiems – Australija atrodo nežinoma ir neįdomi. O juk dažnai apie šią šalį žinome vos kelis faktus – kengūros, koalos, vasaros karštis, vandenynas ir nuostabaus grožio pakrantės. Nepaisant to, kad Australija traktuojama kaip viena šilčiausių valstybių pasaulyje, tačiau Australijos Alpėse sniego yra kur kas daugiau nei visoje Šveicarijoje. Negana to, Australija turi net 8 222 jai priklausančių salų. Įspūdingiausios iš jų: Freizerio, Kengūrų, Tasmanijos, Kalėdų ir kitos salos. O tikriausiai apie paplūdimius net išsiplėtoti nereikia, juk Australija – auksinių paplūdimių rojus, bangletininkų oazė. Sakoma, jei kiekvieną dieną pasiryžtumei aplankyti vis po vieną naują Australijos paplūdimį, tai šis vizitas užsitęstų net iki 27 metų, kol aplankytumėte visus Australijos paplūdimius! Neveltui Australija vadinama išsvajotąją šalimi – ši šalis tikrai turi ką parodyti. Netrūks nei staigmenų, nei šypsenų, nei puikaus oro.
Kelionę atgal reikės pradėti iš Perto miesto. Tiesioginis skrydis iš Perto į Singapūrą kainuoja vos nuo 84 EUR – spausti čia:

Lankantis Singapūre privaloma bent parai laiko rezervuoti viešbutį „Marina Bay Sands“ – su ant 55 aukštų viešbučio stogo esančiu baseinu, kuriame maudantis, atsiveria nepakartojama Singapūro panorama. Malonumas nėra pigus, bet tai yra privaloma atrakcija vien dėl vaizdo ir nuotraukų iš baseino (paspaudus ant nuotraukos atsidarys naujas Booking.com svetainės langas su dviviečio kambario nuoma vienai nakčiai šiame nerealiame viešbutyje):

Praleidžiamų dienų kiekį Singapūre galite pasirinkti individualiai. Vėliau mūsų lauks tiesioginis skrydis iš šio miesto-valstybės į auksu ir prabanga tviskantį Dubajų – spausti čia:

Dubajaus turtais ir karščiu galite mėgautis tiek, kiek norite. Tik reiktų atkreipti dėmesį, kad „Wizz Air“ skrydžiai iš Dubajaus į Lenkiją vykdomi vos 2 kartus per savaitę – šeštadieniais ir trečiadieniais. Mes parinkome vieną nakvynę Dubajuje bei grįžimą į Katovicus tiesioginiu „Wizz Air“ skrydžiu liepos 15-ąją – spausti čia:

Ir štai, mes grįžome į Lenkijos miestą Katovicus, iš kurių vos už nepilnai 3 valandų išvyksta naktinis autobusas į Varšuvą. „PolskiBus“ autobuso bilieto kaina – vos 13 zlotų arba 3 EUR:

Atvykus į Varšuvą už nepilnos valandos iš jos į Kauną bei Vilnių išvyksta mums jau pažįstamas „Eurolines“ autobusas:

Kelionės pabaiga… 484 EUR kainavusios atostogos baigtos. Bet įspūdžių ir geros nuotaikos užtaisas garantuotas keliems mėnesiams į priekį 🙂 Primename, kad tai yra tik vienas pavyzdys. Visus skrydžius, datas bei kelionės kai kuriuos segmentus galima keisti pagal individualius norus ir pageidavimus. Jei to nemokate ar neturite tam laiko – visada galite kreiptis į mus ir sudėliosime Jums kelionės variantą pagal Jūsų pageidavimus!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

3 thoughts on “Super idėja! Įspūdingiausios Jūsų 4 savaičių atostogos gyvenime! Kelionę pradėdami ir baigdami Kaune arba Vilniuje, vos už 484 EUR per nepilną mėnesį aplankysite Atėnus, Dubajų, Singapūrą ir net tolimąją Australiją!

 • 2017-05-04 at 16:58
  Permalink

  Kas marina bay sands (ir toj pacioj nepigio Australijoj) apsistos tai nelabai turi probolemu ir daugiau moket (pvz marina bay sands is nuorodos kaina 347 eur nakciai, beveik kaip visi bilietai kartu sudejus 🙂 )

  Reply
 • 2017-05-04 at 11:33
  Permalink

  Nerealu!!! Gal galima kazka panasaus sudelioti ir rudeniui – spalio ar lapkricio menesi? Skoloj neliksim 🙂

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.