Trys viename: aplankykite Singapūrą, Balio salą ir net tolimąją Australiją už vos 664 EUR kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje! Galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!

Turime įdomu pasiūlymą ambicingiems, nebijantiems egzotikos ir siekiantiems maksimumo keliautojams! Vos vienos kelionės metu galite aplankyti net 3 skirtingas pasaulio vietas – modernųjį Singapūrą, egzotiškąją Balio salą bei paliesti tolimąją Australijos žemę! Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina nesikeičia. Bendra visų skrydžių suma kelionę pradedant ir baigiant Vilniuje yra tiesiog juokinga – vos 664 EUR! Išbraukus iš aplankomų vietų sąrašo Australiją, bilietai tekainuotų vos 490 EUR.
Detalų kelionės planą gali susidėlioti kiekvienas individualiai pagal norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje vietoje. Mes tik apžvelgsim privalomų persėdimo taškų seką. Kaip jau minėjome, kelionę pradedama Vilniuje, iš kurio per Amsterdamą skrendame į Singapūrą, kuriame galite ilsėtis norimą dienų skaičių. Vėliau turite pasirinkimą: arba iš Singapūro vykstate į Darvino miestą, esantį Australijoje, arba Australijos etapą praleidžiate ir skrendate tiesiai į Balio salą, iš kurios vėliau grįšite atgal į Vilnių. Priklausomai nuo pasirinkto kelionės plano, lėktuvų bilietai kainuotų arba 490 EUR (be Australijos), arba 664 EUR (aplankant Australiją). Taip vos vienos kelionės metu galite aplankyti net 3 valstybes už juokingai mažą sumą. Verta pažymėti, kad kelionių agentūros už panašaus pobūdžio keliones prašo nuo 4000-5000 EUR/žmogui. Pasinaudoję mūsų pasiūlymu Jūs savo gyvenimo kelionę galite susidėlioti už ženkliai mažesnę sumą, nes skirtumas yra tiesiog astronominis
Papildomai gera naujiena ta, kad nei į Indoneziją, kuriai priklauso Balio sala, nei į Australiją, nei į Singapūrą Lietuvos piliečiams vizos yra nemokamos. Vykstant į Australiją bus reikalinga elektroninė 30 dienų turistinė viza, kurią nemokamai reikės pasidaryti internetu prieš kelionės pradžią. Grįžtant iš nuostabiosios Australijos galima susidėlioti ilgesnį ar trumpesnį sustojimą egzotiškoje Balio saloje. Lietuvos ir ES piliečiams viza į Balio salą taipogi yra nereikalinga.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų spalis-lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Amsterdamas-Singapūras ir grįžimas Balio sala-Amsterdamas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart skrydžiai Vilnius-Singapūras-Balio sala-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje (naujos datos):
Taipogi mums papildomai bus reikalingas skrydis iš Singapūro į Balį. Jei neplanuojate vykti į Australiją, tiesioginis „JetStar” skrydis Singapūras-Balis kainuoja vos 48 EUR. Bilietus galite įsigyti čia:

Bet, kaip jau minėjome, galima iš Singapūro į Balio salą nuvykti aplankant ir tolimąją Australiją. Bilietai maršrutu Singapūras-Darvinas-Balis kainuoja vos 174 EUR – spausti čia:

Štai ir viskas – už vos 664 EUR praleidote puikias atostogas trijuose skirtinguose pasauliuose aplankydami net paslaptingąją Australiją! Primename, kad visos datos yra lengvai keičiamos ir Jūs savarankiškai renkatės kiek laiko kiekvienoje valstybėje norite praleisti. Esant norui, į kelionę galima įterpti net ir Malaiziją, kurios sostinėje Kvala Lumpūre nemokamai galite praleisti beveik parą laiko. Tokios kelionės pavyzdys didžiąsias metų šventes sutinkant Azijoje – spausti čia:

Galimi įvairūs kelionės variantai. Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Balį su grįžimu atgal iš Singapūro!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.