Oho! Iš Atėnų nuskristi į Singapūrą kainuoja vos 83 EUR, o į Pertą Australijoje – vos 155 EUR į vieną pusę!

Neįtikėtinai pigūs bilietai iš Atėnų į Singapūrą bei Australiją (galimas ir didesnis Azijos šalių pasirinkimas)! Singapūro žemų kaštų oro linijų bendrovė „Scoot“ pasiūlė super pigius bilietus iš Graikijos sostinės įvairiomis Azijos kryptimis. Įdomiausiai atrodo tiesioginio skrydžio kaina iš Atėnų į Singapūrą, kuris kainuoja vos 83 EUR, bei skrydis į Pertą, Australiją, kurio kaina vos 155 EUR už kelionę į vieną pusę! Už šiek tiek virš 100 EUR siekiančią sumą taipogi galima nuvykti iš Graikijos sostinės į beveik visas Azijos šalis bei jų didžiausius miestus, pradedant Bankoku, Kvala Lumpūru bei baigiant Hong Kongu bei Džakarta. Tiesa, pasiūlymas ne be minusų. Pirmasis – į bilietų kainą neįskaičiuotas registruojamas bagažas. Jei Jums reiktų lagamino, už jį tektų papildomai susimokėti 43 EUR už kelionę į vieną pusę. Antrasis – skrydžio metu valgis bei gėrimai būtų mokami. Na, ir trečiasis – už šią neįtikėtiną kainą pigių bilietų tėra į vieną pusę: į priekį. Kaip grįžti atgal į Europą ir Lietuvą, jau reikėtų dėliotis patiems (arba tai už Jus galime padaryti ir mes!). Pasiūlymas idealiai tiks užkietėjusiems keliautojams, kurie į Pietryčių Aziją skrenda keliauti ne vieną savaitę ir neturėdami nusistatę konkrečios grįžimo datos iš anksto.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Atėnai-Singapūras-Jūsų kitas pasirinktas Azijos miestas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Atėnai-Singapūras su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau minėjome, labai atraktyvi skrydžių kaina ir į tolimąją Australiją – spausti čia:

Esant norui, galima susidėlioti ir ganėtinai sudėtingą kelionės variantą, keliaujant per visas Azijos sostines 🙂 Tarkim, kelionė Atėnai-Singapūras (prabūnant čia 3 dienas), vėliau skristumėte Singapūras-Kuala Lumpūras (prabūnant čia 3 dienas) ir vėliau keliautumėte Kuala Lumpūras-Bankokas. Taip per savaitę aplankytumėte net 3 Azijos valstybes už vos… 152 EUR – spausti čia:

Visai neblogai, tiesa? 🙂 Kaip jau minėjome – grįžimą atgal į Lietuvą per kurį nors Europos miestą jau teks dėliotis patiems arba tai galite patikėti mums!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.