Trys viename: pasiūlymas gyvenimo kelionei – Honkongas, Sidnėjus ir Singapūras vienos kelionės metu vos už 538 EUR!!!

Turime įdomu pasiūlymą ambicingiems, nebijantiems egzotikos ir siekiantiems maksimumo keliautojams! Vos vienos kelionės metu galite aplankyti net 3 skirtingas pasaulio vietas – siautulingąjį Honkongą, išsvajotąją Australiją ir jos didžiausią miestą Sidnėjų, bei kosmopolitiškąjį Singapūrą. Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina nesikeičia. Vienintelė sąlyga – kelionę tektų pradėti ir baigti viename iš dviejų didžiausių Švedijos miestų – Stokholme arba Geteborge. Abu iš Lietuvos pigiai ir paprastai pasiekiami pigių oro linijų bendrovių pagalba! Bendra visų skrydžių suma aplankant Honkongą, Australiją (Sidnėjų) ir Singapūrą yra tiesiog juokinga – vos 538 EUR! Maža to, į kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas, maitinimas ir gėrimai lėktuvuose skrydžių metu. Skrydžiai būtų vykdomi nacionalinių Jungtinės Karalystės oro linijų „British Airways“ ir stambiausios Honkongo oro linijų bendrovės „Cathay Pacific Airways“ lėktuvais.
Detalų kelionės planą gali susidėlioti kiekvienas individualiai pagal norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje vietoje. Mes tik apžvelgsim privalomų persėdimo taškų seką. Kaip jau minėjome, kelionę pradėti ir baigti reiktų Stokholme arba Geteborge. Iš vieno šių Švedijos miestų lauktų Jūsų skrydis per Londoną į Honkongą, kuriame galite pasirinkti norimą praleisti dienų skaičių. Verta pažymėti, kad keleiviams, kurių tranzito laikas Kinijoje siekia iki 72 h, suteikiama nemokama tranzitinė viza ir galima šį laiką išnaudoti pasidairant po šį įspūdingą dangoraižių miestą. Tokiu atveju trumpesnis nei 72 h vizitas Honkonge Jums nieko nekainuotų (na, išskyrus viešbučius, žinoma).
Vėliau jau tęstumėte kelionę iš Honkongo iki Sidnėjaus. Verta pažymėti, kad elektroninė 30 dienų viza į Australiją Lietuvos piliečiams yra taipogi nemokama. Ją reikia pasidaryti internetu prieš kelionės pradžią.
Grįžtant iš nuostabiosios Australijos galima susidėlioti ilgesnį ar trumpesnį sustojimą moderniajame Singapūre – Azijos pagrindiniame ir didžiausiame verslo centre. Lietuvos ir ES piliečiams viza į Singapūrą taipogi yra nereikalinga.
O jau iš Singapūro grįžtumėte atgal per Londoną į vieną minėtų Švedijos miestų. Ir visa tai vos už 538 EUR!!! Nerealu, tiesa? Verta pažymėti, kad kelionių agentūros už panašaus pobūdžio keliones prašo nuo 4000-5000 EUR/žmogui. Pasinaudoję mūsų pasiūlymu Jūs savo gyvenimo kelionę galite susidėlioti už ženkliai mažesnę sumą, nes skirtumas yra tiesiog astronominis 🙂
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų balandis-gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Stokholmas/Geteborgas-Londonas-Honkongas-Sidnėjus-Singapūras-Londonas-Stokholmas/Geteborgas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart segmentiniai skrydžiai Stokholmas-Honkongas-Sidnėjus-Singapūras-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Sedelegede2
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Švedijos miestų į Australiją, Singapūrą bei Honkongą su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Trys viename: pasiūlymas gyvenimo kelionei – Honkongas, Sidnėjus ir Singapūras vienos kelionės metu vos už 538 EUR!!!

 • 2016-07-04 at 19:51
  Permalink

  Geras, tik matau baigesi 433gbp tik uz i hong kong 🙂 daugiau panasiu
  Aciu

  Reply
 • 2016-07-04 at 11:04
  Permalink

  Kokią paiešką naudojate, kad randat, kaip šiuo atveju, net 4 skrydžius viename?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.