Hitas! Pigūs bilietai į įvairius Australijos miestus iš Švedijos – vos nuo 414 EUR už kelionę į abi puses!

Skubame pasidalinti nerealia naujiena, kaip pigiai galite apsilankyti tolimojoje Australijoje! Sidnėjus, Melburnas, Brisbenas, Pertas, Adelaidė ir Kernsas iš Švedijos gali būti pasiekiami vos nuo 414 EUR už kelionę į abi puses! Tokias labai geras kainas siūlo nacionalinės Jungtinės Karalystės oro linijos „British Airways“ ir stambiausia Honkongo oro linijų bendrovė „Cathay Pacific Airways“. Visi skrydžiai – jungiamieji su trumpais persėdimais avialinijų baziniuose miestuose – Londone ir Honkonge. Į kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, „British Airways“ ir „Cathay Pacific Airways“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Toks pigus išvykimas įmanomas iš dviejų didžiausių Švedijos miestų – Stokholmo arba Geteborgo. Abu iš Lietuvos pigiai ir paprastai pasiekiami pigių oro linijų bendrovių pagalba!
Į Australiją dažnas mūsų svajoja nukeliauti, bet niekuomet taip ir neišdrįsta: vieniems – per toli, kitiems – per brangu, dar kitiems – Australija atrodo nežinoma ir neįdomi. O juk dažnai apie šią šalį žinome vos kelis faktus – kengūros, koalos, vasaros karštis, vandenynas ir nuostabaus grožio pakrantės. Nepaisant to, kad Australija traktuojama kaip viena šilčiausių valstybių pasaulyje, tačiau Australijos Alpėse sniego yra kur kas daugiau nei visoje Šveicarijoje. Negana to, Australija turi net 8 222 jai priklausančių salų. Įspūdingiausios iš jų: Freizerio, Kengūrų, Tasmanijos, Kalėdų ir kitos salos. O tikriausiai apie paplūdimius net išsiplėtoti nereikia, juk Australija – auksinių paplūdimių rojus, bangletininkų oazė. Sakoma, jei kiekvieną dieną pasiryžtumei aplankyti vis po vieną naują Australijos paplūdimį, tai šis vizitas užsitęstų net iki 27 metų, kol aplankytumėte visus Australijos paplūdimius! Neveltui Australija vadinama išsvajotąją šalimi – ši šalis tikrai turi ką parodyti. Netrūks nei staigmenų, nei šypsenų, nei puikaus oro.
Australijos vizitinė kortelė yra jos gamtos grožis ir unikalumas. Australijos centrinėje dalyje plyti bekraštės savanos, pusdykumės bei dykumos, kur iki šiol žmogus – retai sutinkamas svečias. Rytinėje Australijoje šiaurės pietų kryptimi susirangęs stūkso Didysis vandenskyros kalnagūbris. Pastarasis garsus savo nuostabia gamta, kanjonais, tarpekliais ir lygumomis, tarp kurių auga eukaliptų giraitės, knibždančios unikalia ir niekur daugiau nesutinkama Australijos gyvūnija. Australija yra valstybė, garsėjanti vienais gražiausių pasaulio paplūdimių. Tačiau gražiausia jūros dovana Australijai yra šalia jos krantų esantis Didysis barjerinis rifas. Tai didžiausia koralų rifų susitelkimo vieta pasaulyje. Australija visus žavi savo unikalumą išsaugojusia gamta.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų balandis-gegužė (datų yra tikrai nemažai)
Skrydžių segmentai: Stokholmas/Geteborgas-Londonas-Honkongas-Jūsų pasirinktas Australijos miestas-Honkongas-Londonas-Stokholmas/Geteborgas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Sidnėjus-Stokholmas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Vitamiinide91
Iš Geteborgo skrydžiai dar pigesni ir jų kainos prasideda nuo 414 EUR:
Vitamiinide92
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Švedijos miestų į Australiją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Hitas! Pigūs bilietai į įvairius Australijos miestus iš Švedijos – vos nuo 414 EUR už kelionę į abi puses!

 • 2016-07-03 at 23:43
  Permalink

  Žiema ten, tai ir pigu. Pabandykit surasti spaliui, lapkričiui, kai ten pavasaris – be štukos euro nieko nebus

  Reply
  • 2016-07-04 at 08:09
   Permalink

   Pernai metų lapkričio mėnesį asmeniškai pats nuskridau iš Vilniaus į Sidnėjų už 477 EUR 🙂

   Reply
   • 2016-07-04 at 23:06
    Permalink

    Tai į vieną pusę tokia kaina ir yra standartinė, apie 500 eur. O atgal už kiek grįžai? 🙂

    Reply
    • 2016-07-05 at 01:10
     Permalink

     477 EUR kainavo kelionė į abi puses 🙂 Maršrutas buvo: Vilnius-Kijevas-Dubajus-Manila-Sidnejus-Manila-Dubajus-Kijevas-Vilnius. Skrydžių daug, bet specialiai pasidėliojau kelionę taip, kad dar pakeliui link Sidnėjaus pabūčiau beveik pusantros dienos Dubajuje (anksčiau nebuvau buvęs), po to turėjau visą diena Maniloje. Neprailgo 🙂

     Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.