Pigūs bilietai su geriausiomis pasaulyje Kataro avialinijomis į Sidnėjų arba Melburną, Australija – tik nuo 579 EUR į abi puses! Išvykimas iš Varšuvos!!!

Skubame pasidalinti puikia naujiena, kaip pigiai galite apsilankyti tolimojoje Australijoje! Aukščiausios klasės aptarnavimo kokybe pasižyminčios oro linijos pasaulyje – Kataro avialinijos, paskelbė puikias kainas norintiems pakliūti į tolimąją ir paslaptingąją Australiją. Kelionę pradedant Varšuvoje ir baigiant Berlyne už kelionės bilietus reiktų sumokėti vos nuo 579 EUR skrendant ne su bet kuo, o su pačiomis „Qatar Airways“ avialinijomis! Į bilietų kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Verta atskirai paminėti, kad būtent Kataro oro linijos yra oficialiai pripažintos geriausia oro linijų bendrove pasaulyje. Visai neseniai ši bendrovė iškovojo 2 apdovanojimus: geriausiai aptarnaujančios ir geriausios ekonominės klasės oro linijos pasaulyje. Su visu naujausiu avialinijų reitingu galite susipažinti čia. Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, į kurią galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda vos nuo 3-5 EUR už kelionę į vieną pusę!
Į Australiją dažnas mūsų svajoja nukeliauti, bet niekuomet taip ir neišdrįsta: vieniems – per toli, kitiems – per brangu, dar kitiems – Australija atrodo nežinoma ir neįdomi. O juk dažnai apie šią šalį žinome vos kelis faktus – kengūros, koalos, vasaros karštis, vandenynas ir nuostabaus grožio pakrantės. Nepaisant to, kad Australija traktuojama kaip viena šilčiausių valstybių pasaulyje, tačiau Australijos Alpėse sniego yra kur kas daugiau nei visoje Šveicarijoje. Negana to, Australija turi net 8 222 jai priklausančių salų. Įspūdingiausios iš jų: Freizerio, Kengūrų, Tasmanijos, Kalėdų ir kitos salos. O tikriausiai apie paplūdimius net išsiplėtoti nereikia, juk Australija – auksinių paplūdimių rojus, bangletininkų oazė. Sakoma, jei kiekvieną dieną pasiryžtumei aplankyti vis po vieną naują Australijos paplūdimį, tai šis vizitas užsitęstų net iki 27 metų, kol aplankytumėte visus Australijos paplūdimius! Neveltui Australija vadinama išsvajotąją šalimi – ši šalis tikrai turi ką parodyti. Netrūks nei staigmenų, nei šypsenų, nei puikaus oro.
Akcijiniai pigūs „Qatar Airways“ skrydžiai į Australiją vykdomi su tarpiniu sustojimu Dohoje, bet tai būdinga visiems tolimiesiems „Qatar Airways“ skrydžiams. Jei ryžtumėtės keliauti pirma klase, Jūsų lauktų nekasdieniški šios kompanijos privalumai – dešimties patiekalų valgiaraštis pirmosios klasės keleiviams. Tiesa, ši malonė laukia po to, kai išvykimo terminale pasimėgausite kūno masažu, veido raukšlių lyginimo procedūromis bei sūkurine vonia. Šios oro linijos dar visai nesenai įsigijo svajonių lėktuvą „Boeing 787 Dreamliner“. Prabangiausiame lėktuve galima įsitaisyti patogiuose krėsluose, reguliuoti jų aukštį ir padėtį ir stebėti kerinčius vaizdus pro spalvas keičiančius langus. Labiausiai nuvargusiems ir prabangos ištroškusiems keliautojams leidžiama pasimėgauti lėktuve esančia karšta vonia. Žinoma, vonios kambaryje irgi yra langas. Galima pagalvoti ir apie rojų…
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų spalis-lapkritis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Doha-Sidnėjus arba Melburnas-Doha-Berlynas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Sidnėjus-Berlynas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Už kiek didesnę kainą galima nuvykti ir į Melburną – spausti čia:

Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Sidnėjų arba Melburną su grįžimu atgal į Lietuvą per Berlyną! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.