Neįtikėtinai pigūs bilietai iš įvairių Jungtinės Karalystės miestų į Australiją – vos nuo 285 EUR!

Dėmesio – akivaizdu, kad tokios mažos bilietų kainos yra sistemos klaida, kuri bet kurią akimirką gali būti ištaisyta, tad susidomėjusieji turėtų nedelsti ir pirkti bilietus tiesiog čia ir dabar! Juo labiau, kad lėktuvo bilietų kainos į Australiją kainuoja nepadoriai mažai! Sidnėjus, Brisbanas, Melburnas, Pertas, Adelaidė dabar pasiekiami vos už 285 EUR ar panašią sumą! Kelionę reiktų pradėti visoje eilėje didžiųjų Jungtinės Karalystės miestų, bet mums, lietuviams, aktualiausi tie miestai, į kuriuos skraido pigių skrydžių kompanijų lėktuvai. O tokių tėra du – Belfastas ir Edinburgas! Tad apsistosime ties pasiūlymais iš šių dviejų miestų! Kelionė būtų vykdoma su nacionalinėmis Australijos avialinijomis – „Qantas Airways“, su tarpiniais persėdimais Londone.
Į Australiją dažnas mūsų svajoja nukeliauti, bet niekuomet taip ir neišdrįsta: vieniems – per toli, kitiems – per brangu, dar kitiems – Australija atrodo nežinoma ir neįdomi. O juk dažnai apie šią šalį žinome vos kelis faktus – kengūros, koalos, vasaros karštis, vandenynas ir nuostabaus grožio pakrantės. Nepaisant to, kad Australija traktuojama kaip viena šilčiausių valstybių pasaulyje, tačiau Australijos Alpėse sniego yra kur kas daugiau nei visoje Šveicarijoje. Negana to, Australija turi net 8 222 jai priklausančių salų. Įspūdingiausios iš jų: Freizerio, Kengūrų, Tasmanijos, Kalėdų ir kitos salos. O tikriausiai apie paplūdimius net išsiplėtoti nereikia, juk Australija – auksinių paplūdimių rojus, bangletininkų oazė. Sakoma, jei kiekvieną dieną pasiryžtumei aplankyti vis po vieną naują Australijos paplūdimį, tai šis vizitas užsitęstų net iki 27 metų, kol aplankytumėte visus Australijos paplūdimius! Neveltui Australija vadinama išsvajotąją šalimi – ši šalis tikrai turi ką parodyti. Netrūks nei staigmenų, nei šypsenų, nei puikaus oro.
Australijos vizitinė kortelė yra jos gamtos grožis ir unikalumas. Australijos centrinėje dalyje plyti bekraštės savanos, pusdykumės bei dykumos, kur iki šiol žmogus – retai sutinkamas svečias. Rytinėje Australijoje šiaurės pietų kryptimi susirangęs stūkso Didysis vandenskyros kalnagūbris. Pastarasis garsus savo nuostabia gamta, kanjonais, tarpekliais ir lygumomis, tarp kurių auga eukaliptų giraitės, knibždančios unikalia ir niekur daugiau nesutinkama Australijos gyvūnija. Australija yra valstybė, garsėjanti vienais gražiausių pasaulio paplūdimių. Tačiau gražiausia jūros dovana Australijai yra šalia jos krantų esantis Didysis barjerinis rifas. Tai didžiausia koralų rifų susitelkimo vieta pasaulyje. Australija visus žavi savo unikalumą išsaugojusia gamta.
Pigių bilietų į Australiją laikotarpis: 2017 metų balandis-birželis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Galimos kelionės datos (jų gali būti ir daugiau): 04.29-05.13, 05.03-05.09, 05.03-05.16, 05.09-05.22, 05.16-05.29, 05.28-06.06, 06.11-06.19, 06.13-06.27 ir kt.
Skrydžių segmentai: Įvairūs JK miestai-Londonas-Įvairūs Australijos miestai-Londonas-Įvairūs JK miestai
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Edinburgas-Melburnas-Edinburgas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Edinburgas-Sidnėjus-Edinburgas bilietai kainuoja nuo 341 EUR – spausti čia:

Edinburgas-Pertas-Edinburgas bilietai kainuoja nuo 285 EUR – spausti čia:

Belfastas-Adelaidė-Belfastas bilietai kainuoja nuo 363 EUR – spausti čia:

Belfastas-Brisbanas-Belfastas bilietai kainuoja nuo 359 EUR – spausti čia:

Belfastas-Pertas-Belfastas bilietai kainuoja nuo 341 EUR – spausti čia:

Belfastas-Melburnas-Belfastas bilietai kainuoja nuo 413 EUR – spausti čia:

Galimi ir kiti įvairūs variantai. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną UK miestų į Australiją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.