Neįtikėtina! Automobilio nuoma Ispanijoje ir Portugalijoje – vos nuo 1 EUR per dieną!

Paprastai mes neskelbiame pigių auto nuomos ar automobilių nuomos pasiūlymų, bet vėl darome išimtį, nes ispaniška autonuomos agentūra „GoldCar“ po metų pertraukos pakartojo savo nerealią akciją – 10 000 automobilių jie žada išnuomoti vos už 1 EUR už dieną! Datų pasirinkimas šį kartą jau mažesnis – tik iki balandžio 1 dienos. Sumažintas ir šalių skaičius, kuriose galima „GoldCar“ automobilius išsinuomoti po 1 EUR už dieną – tai galima atlikti visuose kompanijos Ispanijos bei Portugalijos ofisuose. Nepaisant šių apribojimų, akcija yra super patraukli kiekvienam keliautojui, kuris planuoja apsilankyti minėtose Europos šalyse iki šių metų balandžio 1 dienos!
Akcijos puslapis čia: https://www.goldcar.es/en/
Pasiūlymu galima pasinaudoti iki vasario 5-osios.
Pabandėme ir mes patikrinti, ar tikrai skelbiamos kainos yra realios. Rezultatai nenuvylė. 2 dienų automobilio nuomos kaina Porto mieste, Portugalijoje, tekainuoja 1 EUR. Įrodymas čia:

Daugiau net nėra ką pridurti. Jei Jūs suplanavę atostogas ar kelionę į vieną aukščiau išvardintų šalių – šis pasiūlymas yra tiesiog puikus! Patariame paskubėti, nes tas 10,000 parų limitas greitai išseks. Sėkmės keliaujantiems ir ačiū, kad skaitote. Mes būtumėme labai laimingi, jei Jūs viešbučius savo kelionėse rezervuotumėte per nuorodą žemiau. Ačiū!!! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Neįtikėtina! Automobilio nuoma Ispanijoje ir Portugalijoje – vos nuo 1 EUR per dieną!

  • 2017-01-30 at 22:31
    Permalink

    Viskas gražu, kol nepridedi kuro užpylimo mokesčio ar pilno draudimo sumų.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.