Neįtikėtina! Automobilio nuoma – vos nuo 1 EUR per dieną! Platus nuomos datų ir šalių pasirinkimas!

Paprastai mes neskelbiame pigių auto nuomos ar automobilių nuomos pasiūlymų, bet rizikuojame ir padarysime išimtį – ispaniška autonuomos agentūra „GoldCar“ paskelbė nerealią akciją – 10 000 automobilių jie žada išnuomoti vos po 1 EUR už dieną! Datų pasirinkimas – iki metų galo. „GoldCar“ savo veiklą vykdo šiose šalyse: Ispanijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Maltoje, Maroke, Graikijoje, Kroatijoje, Meksikoje ir Olandijoje (Nyderlanduose). Šiose šalyse Jūs turite unikalią galimybę išsinuomoti automobilį vos nuo 1 EUR per dieną!
Akcijos puslapis čia: https://www.goldcar.es/en/10000-crazy-full-full-offer/
Pabandėme ir mes patikrinti, ar tikrai skelbiamos kainos yra realios. Rezultatai nenuvylė. 2 dienų automobilio nuomos kaina Porto mieste, Portugalijoje, tekainuoja 2 EUR. Įrodymas čia:
GoldCar1EUR
Daugiau net nėra ką pridurti. Jei Jūs suplanavę atostogas ar kelionę į vieną aukščiau išvardintų šalių – šis pasiūlymas yra tiesiog puikus! Patariame paskubėti, nes tas 10,000 parų limitas greitai išseks. Sėkmės keliaujantiems ir ačiū, kad skaitote. Mes būtumėme labai laimingi, jei Jūs viešbučius savo kelionėse rezervuotumėte per nuorodą žemiau. Ačiū!!! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.