Neįtikėtina akcija… NEMOKAMI SKRYDŽIAI su Volotea!!!

Galvojome, to negali būti, kad tai – neįmanoma, bet pavykus patiems gauti nemokamą skrydį su Volotea, esame tuo priversti patikėti ir apie tai paskelbti Jums! Volotea – ispanų Vueling avialinijų buvusių savininkų naujas projektas, kurie šiandien paskelbė tiesiog NEĮTIKĖTINĄ akciją!!! 6 milijoninio kliento pervežimo proga, ši kompanija bilietus į daugelį savo skrydžių paskelbė parduodanti už 6 EUR. Rodos, kur tie nemokami bilietai ir nemokami skrydžiai? Paslaptis slypi registracijoje… Užsiregistravus ir tapus Volotea nariu (tą galima lengvai padaryti jų puslapyje), kiekvienas narys turi šiuo pasiūlymu pasidalinti su kitais 4 savo draugais. Tai padaręs, jis gauna 10 EUR kreditą bet kokiam Volotea skrydžiui. O nuo šios vietos ir prasideda visos įdomybės. Tik šiandien daugelis skrydžių kainuoja tik 6 EUR, o Jūs galite per porą minučių gauti 10 EUR kreditą. Štai Jums ir nemokamas skrydis! Jei nerandate kur užsiregistruoti, komentarų skiltyje parašykit savo elektroninio pašto adresus. Atsiųsim oficialius pakvietimus 🙂
Volotea7
Primename, kad Volotea avialinijų lėktuvai skraido tik iš Ispanijos, Prancūzijos, Čekijos, Kroatijos, Graikijos ir Italijos. Volotea svetainė pasiekiama adresu: https://www.volotea.com/en/
Taip, nėra čia skrydžių nei iš Lietuvos, nei iš Lenkijos, nei iš Latvijos, bet iš principo variantas NEMOKAMAI perskristi iš vienos šalies į kitą – jaudina 🙂 Galbūt atsiras žmonių, kurie sugebės net ir pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Juk viskas, kas nemokama yra gerai 🙂 Jei kas būtų pasakęs, kad šiais laikais įmanoma skraidyti lėktuvais nemokamai, prisipažinkit, kad tuo nebūtumėte patikėję 🙂 O štai tokio nerealaus varianto įrodymas Jums prieš akis! Prie viso to dar galima pridėti, kad į Volotea skrydžius galite pasiimti net 2 orlaivio salono krepšius 🙂 Išvis – fantastika!!!
Tik užsiregistravus, užpildžius profilio informaciją ir pasidalinus šia akcija su 4 draugais, jau po minutės paskyra apdovanojama 10 EUR premija:
Volotea1
Gavus kreditą, susirasti skrydžius po 6 EUR yra gana paprasta, jie reklamuoji net startiniame avialinijų puslapyje:
Volotea2
Arba skrydis iš Marselio į Veneciją:
Volotea6
Pasirenkate skrydį, supildote informaciją ir pasirenkate atsiskaityti Jūsų 10 EUR premija. Viskas – skrydis NE-MO-KA-MAS!!!
Volotea3
Ir viskas, vaikučiai. Nemokamai skrendam su lėktuvu 🙂 Aišku, gavus 10 EUR kreditą, nemokamai galima nuskristi tik į vieną pusę. Į abi puses pasirinkus grįžtamąjį skrydi, reikės susimokėti jau 2 EUR ir iš savo kortelės, bet net ir tai jau yra juokinga suma.
Jei visgi susiorganizuosite nemokamą skrydį, Jums gali prireikti viešbučio. Viešbučių kainas galite pasitikrinti čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.