Grandiozinė „Qatar Airways“ akcija „Treasure Hunt“ su beveik nemokamais bilietais GRĮŽTA!!!

Antras dublis. Bandom šiandien pagauti „Auksinius bilietus” iš Skandinavijos ir Vidurio Europos!
Kaip ir 2016-aisiais, taip ir šįmet akcija patyrė totalų fiasko. Avialinijų serveriai neveikė visos akcijos metu ir nusipirkti bilietų buvo neįmanoma. Bet JŲ BUVO (naujienos apačioje rasite pavyzdį 2 asmenims iš Naujosios Zelandijos į Varšuvą vos po 32 EUR/žmogui į vieną pusę). Kataro avialinijos vėl atsiprašo savo klientų ir žada akcijos PAKARTOJIMĄ kitos savaitės pradžioje. Kai bus paskelbti skrydžių laikai – pranešime.
Ar atsimenate 2016-ųjų rugsėjo pradžioje griausmingąją „Qatar Airways“ akciją, kurios metu buvo galima „pagauti” visiškai nemokamus skrydžių bilietus įvairiausiomis kryptimis? Nuorodą į rudenį praūžusią akciją ir jos metu iškilusias didžiules problemas – čia:

ATNAUJINTA: grandiozinė „Qatar Airways“ akcija „Treasure Hunt“ su beveik nemokamais bilietais!!!


Taigi, vienos geriausių avialinijų pasaulyje grįžta su tuo pačiu pasiūlymu!!! Jau rytoj, t.y. sausio 12-ąją, „Qatar Airways“ pradės naują nemokamų bilietų medžioklę iš įvairiausių Europos oro uostų!
Informacija apie pačią akciją:
Geriausios pasaulyje Kataro avialinijos „Qatar Airways“ visą šią savaitę vykdo kasmetinę savo akciją pavadinimu “Travel Festival” įvairiomis kryptimis (dėl ko mūsų svetainėje atsirado be galo daug pigių pasiūlymų su Kataro avialinijomis). O jau rytoj, tik vieną valandą, oficialioje avialinijų svetainėje bilietus bus galima įsigyti už 0,00 EUR kainą (be oro uosto mokesčių, tik skrydžio tarifas). Ši speciali trumpalaikė akcija pavadinta „Treasure Hunt“, skirtingose šalyse bus vykdoma skirtingu laiku. Kaip žinia, „Qatar Airways“ lėktuvai neskraido į Baltijos valstybes, bet mūsų kaimynai lenkai ir skandinavai nėra taip nuskriausti. Ir galime pamėginti “pagauti” sąlyginai nemokamus bilietus skrydžiams iš Varšuvos bei didžiausių Skandinavijos miestų. Tai gali būti bomba!
Ką mums reikia žinoti? Jei ruošiatės „gaudyti” nemokamus bilietus iš Lenkijos ar kitų Rytų Europos šalių, siūlome peržiūrėti šį trumpą reklaminį filmuką, kuriame nurodyti visi laimingieji miestai ir būsimų skrydžių datos:

Jei bilietus norėsite bandyti „pagauti” iš Vidurio Europos (Vokietijos, Italijos ir pan.) ar Skandinavijos miestų, filmukas apačioje supažindins taipogi su laimingomis kryptimis ir skrydžių datomis:

Rytų Europos šalims nemokamų bilietų medžioklė prasidės sausio 12-osios vidurdienį (Lietuvos laiku) ir truks vos valandą laiko. Pakartotinė galimybė keliauti nemokamai Vidurio ir Šiaurės Europai bus suteikta penktadienį tuo pačiu metu. Čia pateikiame lentelę, kurioje nurodytos šalys ir laimingos valandos, kurių metu bus galima įsigyti bilietus už 0,00 EUR sumą (lentelėje nurodytas vietinis laikas):

Bilietus bus galima įsigyti tik oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje adresu: http://www.qatarairways.com/global/en/homepage.page
Kadangi jau žinome laimingąsias valandas, galime pasiruošti bilietų „gaudymui” šiuo metu. Aktualios mums šalys, kurias iš Lietuvos galima pigiai ir greitai pasiekti, paraudonintos. Bet Jūs galite pasižiūrėti ir Jums priimtinus variantus. Mėginant gaudyti nemokamus pasiūlymus iš Lenkijos, tam reikės paskirti sausio 12-osios patį vidurdienį – laikotarpį nuo 12 iki 13 h Lietuvos laiku!!! Antras šansas pagauti nemokamus bilietus bus suteiktas penktadienį, sausio 13-ąją, tuo pačiu metu – nuo 12 iki 13 h Lietuvos laiku, skrydžiams iš Vokietijos, Švedijos, Norvegijos ar Danijos.
Pasiruoškite lėtam puslapio veikimui, nes dėl didelio klientų srauto praėjusios akcijos metu, kilo rimtos techninės problemos, dėl ko visiškai užlūžo „Qatar Airways“ avialinijų serveriai ir puslapis tą laimingąją valandą faktiškai neveikė. Bandymas vėliau pakartoti akciją buvo vos vos geresnis, bet stabiliu veikimu puslapis vis vien nepasižymėjo. Bus įdomu pažiūrėti kaip klientų antšlagui bus pasiruošta šįkart.
Visos šios neįtikėtinos akcijos sąlygos ir terminai – oficialioje svetainėje:
http://www.qatarairways.com/global/en/offers/travel-festival-treasure-hunt.page

Negalintiems peržiūrėti įkeltų reklaminių video filmukų, informuojame, jog sausio 12-osios akcijos metu iš Varšuvos ir kitų Rytų Europos oro uostų bus galima mėginti surasti vos 0.00 EUR (be oro uosto mokesčių) kainuojančius lėktuvo bilietus į šias valstybes:
• Dubajus (Sausis, Vasaris, Kovas, Gegužė)
• Ras al Chaima (Kovas, Gegužė, Birželis)
• Adelaidė (Kovas, Gegužė, Birželis)
• Singapūras (Birželis)
• Vindhukas / Namibija (Balandis)
• Oklandas / Naujoji Zelandija (Vasaris, Spalis)
• Kvala Lumpūras (Vasaris, Birželis)
• Seišeliai (Gegužė)

Na, o sausio 13-ąją iš Vidurio ir Šiaurės Europos oro uostų bus nemokamų bilietų šiomis kryptimis ir datomis:
• Dubajus (Kovas, Balandis, Gegužė, Rugsėjis, Spalis)
• Ras al Chaima (Vasaris, Balandis, Gegužė, Spalis)
• Adelaidė (Kovas, Balandis, Spalis)
• Singapūras (Gegužė, Rugsėjis, Spalis, Lapkritis)
• Vindhukas / Namibija (Birželis, Rugsėjis, Spalis)
• Oklandas / Naujoji Zelandija (Gegužė, Birželis, Rugsėjis, Lapkritis)
• Kvala Lumpūras (Vasaris, Gegužė, Rugsėjis, Spalis)
• Seišeliai (Balandis, Gegužė, Birželis, Rugsėjis)

Pažadame, jog akcijos metu ir mes bandysime “gaudyti” nemokamus bilietus bei įkelti “print-screen’us” su nulinėmis kainomis (jei pavyks jas rasti, žinoma). Taipogi informuosime ir apie akcijos konkretų pradžios laiką. Nors konkreti akcijos valanda nėra nurodyta, bet spėjame, kad laimingoji valanda rytoj turėtų būti arba nuo 12-13 h, arba nuo 13-14 h Lietuvos laiku. Bet kokiu atveju, akcijai prasidėjus, apie tai iškart informuosime šioje naujienoje!
Pasigirkite komentaruose ir Jūs, jei pavyks “pagauti” bei rasti bilietus už 0.00 EUR kuria nors kryptimi. Bus labai įdomu!!! 🙂 Beje, norime informuoti iš karto, jog pasirinkus akcijinę kryptį ir laiką, tarkim, laimingos valandos metu pasirinksite bilietus Varšuva-Adelaidė-Varšuva gegužės mėnesiui, Jums nulinės kainos kalendoriuje nerodys. Šie bilietai yra paslėpti ir norint juos aptikti, reikės pasirinkti konkrečias datas, skrydžius ir tik paspaudus „Continue” ir nuėjus į bilietų pirkimo patvirtinimo puslapį, paaiškės – pataikėte ant laimingo bilieto ar ne. Tad nebus viskas taip lengva ir paprasta 🙂

Akivaizdu, kad serveriai pas kai kuriuos mūsų puslapio lankytojus veikia. Tik ką gavome print-screen’ą su „Golden Ticket” pavyzdžiu į Oklendą!

Antros akcijos metu serveriai veikė jau kur kas geriau. Deja, bet į priekį „auksinių bilietų” mums bent užmatyti neteko. Visi aptikti „Golden Ticket” buvo tik grįžimui į Europą – iš Singapūro, iš Kvala Lumpūro ar Oklendo. Pavyzdys čia su dideliu „Auksiniu bilietų” pasirinkimu:

68 thoughts on “Grandiozinė „Qatar Airways“ akcija „Treasure Hunt“ su beveik nemokamais bilietais GRĮŽTA!!!

 • 2017-01-13 at 15:21
  Permalink

  galima buvo pagauti, bet tik i viena puse, tai renkantis kelione tas pats gaunasi jei ir be auksinio bilieto pirktum paieskojes akciju. 😉 siaip psl.veike l.gerai, visai nebuvo pristriges 🙂

  Reply
 • 2017-01-13 at 15:12
  Permalink

  Nepavyko, jei manes klausetet 🙂 O jus kada?

  Reply
 • 2017-01-13 at 15:06
  Permalink

  Setone, is kokio miesto skrendate ir kuri menesi> 🙂

  Reply
 • 2017-01-13 at 14:46
  Permalink

  Na dar iki kopenhagos , na viso apie 500 euru 🙂 neblogai , visgi tai New Zeland kai bus pakartojimas , stengsiuos pakartot praeitu metu sekme , kai pats prigrebiau 2 bilietus golden:)

  Reply
   • 2017-01-13 at 14:50
    Permalink

    Bus dar tik skridis , is varsuvos i krabi ir atgal , 2asm 80 euru !

    Reply
   • 2017-01-13 at 14:55
    Permalink

    Aciu, gaila kad sikart uztikau tik atgalinius bilietus, vakar is auscklando, siandien is seyseliu maciau daug, bet nedrisau pirkt, lauksiu pakartojimo:)

    Reply
    • 2017-01-13 at 14:58
     Permalink

     Tai šiandien apskritai tik į vieną pusę (atgalinių) bilietų buvo didelis pasirinkimas. Į priekį „Golden Ticket” asmeniškai neradau nė vieno – nei į Singapūrą, nei į Kvala Lumpūrą, nei į Aucklandą. Galiausiai pagalvojau, kad 422 EUR yra labai gera kaina kaip į tolimiausia pasaulyje valstybę iš Europos, tai ir nupirkau… Žiūriu dabar, kad iš Dohos į Aucklandą skrydis trunka 17 h… Pzdc 🙂

     Reply
     • 2017-01-13 at 15:01
      Permalink

      17h su qataro linijom nebus manau baisu ! 😀 reikejo man imn is aucklando i warsuva, nu bet nieko tikiuosi kad kita akcija bus greit ! Lauksim ziniu !

    • 2017-01-13 at 15:30
     Permalink

     o kokiom kryptim ir datom matete? is kokio miesto? as pati ziurejau is frankfurto, bet maciau tik atgalinius bilietus. kada planuojamas pakartojimas dar nezinoma apytiksliai?

     Reply
     • 2017-01-13 at 15:36
      Permalink

      Na, aš gi ir pirkau tik su vienu „Gold Ticket” – atgaliniu. Į priekį mokėjau normalią kainą. Bet viską sudėjus, gavosi super variantas mano supratimu. I bilietus pirkau iš Kopenhagos. Buvo ir iš Oslo

 • 2017-01-13 at 14:37
  Permalink

  Setone ar pasitaise finansine situacija? 🙂 Nes del Havaju kaip ir dvejones juk buvo 🙂

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:57
  Permalink

  nemaciau nei vieno golden bilieto, kad butu galima nusipirkti one way

  Reply
  • 2017-01-13 at 13:59
   Permalink

   Šįkart jų buvo. Daug. Visomis kryptimis. Bet dažniausiai – tik grįžtamiesiems skrydžiams

   Reply
   • 2017-01-13 at 14:14
    Permalink

    Setonas, o per ka jus ziurite? Tiesiog per PC stacionaru ar per apsa?
    Nes man aplamai nei paprasto nei golden gaunasi nusipirkti, nes stringa iskarto.
    Dekui

    Reply
    • 2017-01-13 at 14:26
     Permalink

     As jau nusipirkau bilietus i Naujaja Zelandija 🙂 Tiesa, tik su vienu „Golden Ticket” – atgaliniu. I prieki teko sumoketi pilna kaina, bet sumoje – gavosi vis vien superine kaina kaip i tolimiausia valstybe is Europos. O pirkau per appsa – jis veike nestrigdamas visiskai

     Reply
     • 2017-01-13 at 14:28
      Permalink

      Kokia kaina isejo ?

     • 2017-01-13 at 14:42
      Permalink

      422 EUR į abi puses iš Kopenhagos. Manau, kad kaina gera

 • 2017-01-13 at 13:55
  Permalink

  Buvau radusi iš Oslo į Seišelius pirmyn ir atgal auksinius. 04.16-03. Vėl ta pati situacija… supildžiau ir užstrigo…

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:46
  Permalink

  is singapuro i kopengaka spalio 9d. yra auksinis bilietas

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:40
  Permalink

  Pavyko šį tą nusipirkti. Esmė tokia, kad yra BEGALĖS auksinių bilietų, bet tik sugrįžimui. Į priekį nepasitaikė užtikti nei vieno bilieto. O grįžimui auksinių bilietų – kiek tik norit. Tiek iš Singapūro, tiek iš Kvala Lumpūro, tiek iš Oklendo ar Adelaidės. Bet tik grįžtamiesiems skrydžiams 🙁

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:40
  Permalink

  pavyko pamatyti daug bilietu mahe- frankfurtas po 57eur, bet tuomet jau viskas uzluzo…

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:36
  Permalink

  taip, bet i viena puse tik…jeigu pirkti one way, tai nera 🙂 o siaip kaip rase kolega neapsimoka…kur kas pigiau galima nuskristi:)

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:35
  Permalink

  Is Seiseliu i Kopenhaga Geguzes 22 auksinis bilietas

  Reply
  • 2017-01-13 at 13:38
   Permalink

   ir 23,24,25 dienomis taip pat

   Reply
 • 2017-01-13 at 13:28
  Permalink

  pavyko pagauti Kuala Lumpuras – Stockholmas 733 SEK. Į vieną pusę. Bet iškart užlūžo puslapis.

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:26
  Permalink

  Aš tai nesuprantu, kaip jūs kažką randat, nes man tai nieko nekrauna

  Reply
  • 2017-01-13 at 13:31
   Permalink

   Aš žiūriu per telefoną (programėlėj ar tiesiog internetiniam puslapyje). Per paprastą kompiuterį nekrauna.

   Reply
 • 2017-01-13 at 13:22
  Permalink

  Jei kam naudinga bus, radau iš SEZ-CPH 2016-05-22 dviems žmonėms už 850 DKK (114 Eur). Pats nepirkau, nes į priekį normali kaina ir bendrai išeina virš 800 Eur.

  Reply
 • 2017-01-13 at 13:17
  Permalink

  bet ta kaina turetu but kaip ‘economy promo’? Randu su aktyviu tokiu, bet prie jo 800+ eur : / turbut dar ne tas

  Reply
 • 2017-01-12 at 17:28
  Permalink

  Amerikos loterijoj vel randu tik atgalinius bilietus. Tiek tos akcijos si karta, i prieki vis tiek turi pakankamai susimoket

  Reply
 • 2017-01-12 at 16:14
  Permalink

  ar kas vyksta? Kada cia prasides pratesimas?

  Reply
 • 2017-01-12 at 14:53
  Permalink

  „Rescheduled – stay tuned” Gal dar ne visai viskas prarasta 🙂

  Reply
 • 2017-01-12 at 14:19
  Permalink

  Zodziu, tokia cia ir akcija. Pasisiko qatar airways

  Reply
 • 2017-01-12 at 14:15
  Permalink

  Bet jus man geriau pasakykit ar i prieki kas nors ka nors radot!

  Reply
 • 2017-01-12 at 14:10
  Permalink

  kas kad dabar veikia, nuo mazdaug 12:15 dingo auksiniai bilietai 🙂 pats asmeniskai buvau priartejes prie checkino su atgaliniu bilietu is aucklando, bet tuomet viskas uzluzo galutinai.

  Reply
  • 2017-01-12 at 14:32
   Permalink

   bet ‘priartejes’ su appsu buvai ar per pc?

   Reply
 • 2017-01-12 at 14:04
  Permalink

  Veikti veike, bet nieko neradau:) Pasigirkit kas nors:)

  Reply
 • 2017-01-12 at 14:02
  Permalink

  Pavyko patikrinti su apps’u visus WAW-SIN one-way, bet nieko neradau :/
  Tinklalapis visai neveikė…

  Reply
 • 2017-01-12 at 13:50
  Permalink

  tas pats kaip pernai, neveikia

  Reply
 • 2017-01-12 at 13:37
  Permalink

  Na as tai per iphone, nes kompas visiskai luzes

  Reply
 • 2017-01-12 at 13:33
  Permalink

  Na, as atsidares 10 linku medzioju, kolkas sunkiai gaunasi isvis kazka pakrauti, bet kaukiurias keliones atidaro, taciau auksiniu bilietu dar neradau.. :/

  Reply
  • 2017-01-12 at 13:36
   Permalink

   o gal galit pasidalinti medžiotojų linkais:)?

   Reply
 • 2017-01-12 at 13:32
  Permalink

  Aš irgi radau atgalinį iš Aucklando, bet 4iems žmonėms, tad ne tik single ticket randa 🙂

  Reply
 • 2017-01-12 at 13:32
  Permalink

  Bilietas iš Aucklando už 277 zlotus buvo dviems žmonėms 🙂

  Reply
 • 2017-01-12 at 13:28
  Permalink

  Sveiki, o galima ieškoti 2 žmonėms bilietų ar būtinai tik 1 žmogui ?

  Reply
 • 2017-01-12 at 13:26
  Permalink

  kaip jum uzkrauna, jei tik paspaudi paieska ir serveriio klaida meta?

  Reply
  • 2017-01-12 at 13:27
   Permalink

   Mums nekrauna. Atsiuntė privačia žinute rasto „golden ticket” pavyzdį vienas iš puslapio skaitytojų. Tad akivaizdu, kad pas kažką puslapis veikia

   Reply
 • 2017-01-12 at 13:19
  Permalink

  Tai niekam nieko neisejo pasiimt kolkas?

  Reply
  • 2017-01-12 at 13:20
   Permalink

   Įkėlėme print-screen’ą su Golden Ticket pavyzdžiu į Oklendą

   Reply
   • 2017-01-12 at 13:24
    Permalink

    Tiksliau iš Auklando į Varšuvą.. one-way 🙂

    Reply
 • 2017-01-12 at 13:16
  Permalink

  geriausios oro linijos pasaulyje…..

  Reply
  • 2017-01-12 at 13:19
   Permalink

   Jau nebe. Nukrito į antrą vietą 🙂 Dabar geriausios jau „Emirates” 🙂

   Reply
 • 2017-01-12 at 13:07
  Permalink

  Jei taip ir neatsigaus serveriai, tai kaip jie rudeni dare? Pranesa jog soriukas, darysim poryt vel? Ar tiesiog nieko nebepardavineja ir geros dienos palinki?

  Reply
  • 2017-01-12 at 13:09
   Permalink

   Tai tiesiogiai priklauso nuo gautų pretenzijų kiekio. Po pirmos akcijos Kataro avialinijų Facebook puslapyje buvo šimtai komentarų ir keiksmų dėl tokios netikusios akcijos. Tai po savaitės akciją pakartojo, kuri iš esmės buvo tokia pati (gal nežymiai geriau veikė puslapis). O tada jau mažiau sulaukė avialinijos nusiskundimų ir trečio pakartojimo nebebuvo

   Reply
 • 2017-01-12 at 13:03
  Permalink

  Akivaizdžiai, nes pastarąją valandą bandžiau ne vieną ir ne du variantus, viskas puikiai veikė:)

  Reply
 • 2017-01-12 at 11:17
  Permalink

  Sveiki, gal patartumet kokiu laiko tarpu ieskot bilietu tarp skrydzio pirmyn-atgal?

  Reply
  • 2017-01-12 at 13:01
   Permalink

   Andriau, nežinome. Reikia bandyti įvairiausius variantus 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.