Pigūs bilietai su „Qatar Airways“ iš Briuselio į laukinę Tanzaniją – tik 322 EUR į abi puses!

Įpūskime šiek tiek laukinės egzotikos į savo gyvenimą! Pigūs bilietai į Dar es Salamą, didžiausią Tanzanijos miestą, dabar kainuoja vos nuo 322 EUR kelionę pradedant ir baigiant Briuselyje, kuris pigiai ir patogiai pasiekiamas iš Lietuvos tiesioginiais „RyanAir“ arba „Air Baltic“ skrydžiais. Tokias patrauklias bilietų kainas siūlo aukščiausios klasės aptarnavimo kokybe pasižyminčiomis oro linijomis pasaulyje – Kataro avialinijos! Skrydžiai į Dar es Salamą vykdomi su tarpiniu sustojimu Dohoje, bet tai būdinga visiems tolimiesiems „Qatar Airways“ skrydžiams. Į skrydžio kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Kai žmonės galvoja apie Afrika, jie dažniausiai galvoja apie Tanzaniją. Būtent šioje šalyje pamatysite tipiškus Afrikos vaizdus: sniego kepurę mūvintis Kilimandžaras, Ngorongoro kraterio išdidūs raganosiai ir griausmingai lekiančios antilopės Serengečio nacionaliniame parke. Jeigu Jums Afrika asocijuojasi su karštu klimatu, žvaigždėtu dangumi ar Indijos vandenyno brizu, kuris švelniai glosto paplūdimių smėlį, bei sualelių laikus menančiais griuvėsiais Zanzibaro salyne, tuomet Jūsų laukia Tanzanija.
Čia turizmas pritaikytas tiek storai, tiek plonai piniginei. Galima nukrypti nuo turistų praminto kelio ir aplankyti kitus Tanzanijos regionus, kurių Vakarų civilizacija dar nepasiekė. Čia Jums atsivers tikrasis laukinės Afrikos vaizdas: vandenų pasaulį atrasite plaukiodami valtele ant Tanganikos ežero, šimpanzės Jūsų lauks Gombe Stream nacionaliniame parke, savo papročius pristatys šiaurinės Tanzanijos gentis – masajai.
Serengečio nacionalinio parko lygumos su tolumoje dunksančiu Afrikos stogu vadinamu Kilimandžaro kalnu:
Tanzania
Pigių bilietų į Tanzaniją laikotarpis: 2017 metų sausis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Briuselis-Doha-Dar es Salamas-Doha-Briuselis
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Briuselis-Dar es Salamas-Briuselis su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Žinoma, bilietus galima nusipirkti ir oficialioje „Qatar Airways“ svetainėje, bet ten jie kainuoja ~50 EUR daugiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Briuselį į Tanzaniją su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.